konec (2:0, 1:2, 1:0)

16.04.2024, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 2.4 4.03 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

49:25

Přesilovou hru si nyní zahrají domácí hráči, protože na trestnou lavici usedá Anthony Beauvillier (NSH), který si odpyká dvě minuty za podrážení.

47:09

Až nyní se Predators zahrají svou první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za hákování dostává Reilly Smith (PIT).

46:34

Jason Zucker (NSH) si zřejmě neodpustil nějakou poznámku směrem k rozhodčím, a tak si vysloužil osobní desetiminutový trest.

38:06

Pens mají opět možnost rychle reagovat, protože dvě minuty za hákování dostává Jason Zucker (NSH).

33:36

Následně se před bránou Pittsburghu strhla menší potyčka, po které rozhodčí rozdělili dva tresty ze hrubost, jenž si za domácí stranu odsedí Joseph (PIT) a za hosty usedá na trestnou lavici Jankowski (NSH).

14:21

Pens navíc budou hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za podrážení dostává Colton Sissons (NSH).

05:20

Luke Schenn (NSH) se stává prvním vyloučeným hráčem tohoto zápasu, když z obranného pásma vyhodil puk do spodního prstence a okamžitě ví, že si posedí dvě minuty za zdržování.

4:2

Branky a nahrávky: 8. Crosby (Bunting, Rust), 14. E. Karlsson (Crosby, M. Pettersson), 29. R. Smith (Eller, Letang), 43. Bemström (E. Karlsson, M. Pettersson) – 28. Nyquist (O'Reilly, F. Forsberg), 38. F. Forsberg (McDonagh)

Pittsburgh Penguins: Nedeljkovic (Jarry) – P. Joseph, Letang, M. Pettersson, E. Karlsson, Shea, St. Ivany – D. O'Connor, Crosby, Rust – Bunting, Malkin, Rakell – R. Smith, Eller, Puustinen – Harkins, Bemström, Carter.
Trenér: Mike Sullivan

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh, Josi, Lauzon, Fabbro, Stastney, L. Schenn – F. Forsberg, O'Reilly, Nyquist – Zucker, Sissons, Jankowski – Beauvillier, Novak, Evangelista – Co. Smith, McCarron, Sherwood.
Trenér: Andrew Brunnette

Rozhodčí: L´Ecuyer, Dwyer – Kovachik, Marquis

Diváci: 18 198

05:20 NSH 2 L. Schenn, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
06:23 PIT neuznaná branka
07:02 PIT 1:0 Crosby (Bunting, Rust)
13:50 PIT 2:0 E. Karlsson (Crosby, M. Pettersson)
14:21 NSH 2 Sissons, podrážení
16:21 PIT neuznaná branka
27:24 NSH 2:1 Nyquist (O'Reilly, F. Forsberg)
28:21 PIT 3:1 R. Smith (Eller, Letang)
33:36 PIT 2 P. Joseph, hrubost