04.04.2024, 20:30 • Anfield Road, Liverpool • 31. kolo • Adam Černý

Tipsport: 1.07 15.4 32.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pozápasové statistiky:
Držení míče: 82 % : 18 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 20:2. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 6:9. (22:33:36)
Je dobojováno! Fotbalisté Liverpoolu zapisují další domácí výhru a zůstávají tak na Anfield Road stále neporaženi! The Reds šli do vedení v 17. minutě po šťastné brance Darwina Núñeze. Hosté sice v 58. minutě reagovali vyrovnávací trefou, avšak svěřenci trenéra Kloppa si vzali ještě dvakrát slovo. V 77. minutě vstřelil rozhodující branku Alexis Mac Allister, který se trefil krásně do horního rohu branky a pojstku ještě přidal v poslední minutě základní hrací doby Cody Gakpo.

The Reds tak potvrdili roli favorita a opět se vyhoupli zpět do vedení soutěže. Naopak Sheffield odchází i z dalšího zápasu poražen a jeho situace na chvostu tabulky začíná být už téměř bezvýchodná.

90+8

90+6

Domácí jsou v závěru zápasu ve skvělém rozpoložení, hrají ve velké pohodě a kombinují na útočné polovině.

90+6

Na nebezpečný centr z levé strany si ještě naskakoval Darwin Núñez, jeho hlavička zamířila těsně nad branku Sheffieldu.

90+3

Domácí se snaží už držet míč výhradně na svých kopačkách a blíží se tak k zisku důležitých třech bodů!

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby sedm minut!

90

Liverpool právě vstřelil branku!
The Reds navyšují vedení! Andrew Robertson našel krásně CODYHO GAKPA, který přesnou hlavičkou nedal brankáři hostů šanci!

89

Núñez se pokusil lobem za obranou najít nabíhajícího Gakpa. Přihrávka domácího útočníka nebyla vůbec přesná, a tak si tuhle situaci hosté pohlídali.

87

Žlutá karta pro tým Sheffield United (Oliver McBurnie).

87

Střídání v týmu Sheffield United:
ze hřiště odchází Mason Holgate, přichází Anís ben Slímán.

85

Ujal se jí střelec druhé branky domácích Mac Allister a dalším svým pokusem orazítkoval břevno hostující branky!

85

Faul jednoho z hostů znamená další standardní situaci pro domácí.

84

Nejvýše vyskočil McBurnie, jenž odvrací balon do bezpečí.

83

Další dobrou práci odvedl Robertson a je tu další roh pro Liverpoolu.

83

The Reds se snaží držet balon ve svém držení a nedovolit tak soupeři ještě drama v závěru.

82

Od Jonese se dostal balon k Gakpovi, který se nadvakrát dostal k balonu a svojí ranou těsně přestřelil.

80

Gakpo se sice přes Osborna nedostal, ale pro svůj celek vybojoval další rohový kop.