1:0

konec (1:0)

31.03.2024, 17:30 • Štadión Antona Malatinského • 3. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.62 3.86 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že v súboji o druhé miesto v tabuľke víťazí Spartak Trnava nad Žilinou 1:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok sviatočnej nedele. Dočítania priatelia. (19:26:18)

90+3

90+2

Kristián Koštrna sa z pravej strany parádne predral do zakončenia, v poslednej chvíli mu do strely vložil nohu Ján Minárik!

90+1

Trnava už sa nikam neponáhľa, zverenci trénera Michala Gašparíka skúsene získavajú cenný čas.

90

V druhom polčase bude hlavný rozhodca Filip Glova nadstavovať minimálne tri minúty.

89

Žilina má loptu na kopačkách, ale Šošonom sa zatiaľ nedarí dostať k súperovej bránke.

89

Žltá karta pre tím MŠK Žilina (Xavier Adang).

86

Trnava stále kombinuje v strede poľa, Žilina sa márne snaží získať loptu.

85

Žilina sa snaží vysokým pressingom získať čo najskôr loptu do svojej moci, Trnava však hrá s veľkým prehľadom.

84

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
z ihriska odchádza Michal Ďuriš, prichádza Tomáš Poznar.

82

Žilina v kombinácii v strede poľa, zverencom Jaroslava Hyneka však chýba energia a emócia z úvodu druhého polčasu.

81

Striedanie v tíme MŠK Žilina:
z ihriska odchádza Patrik Iľko, prichádza Xavier Adang.

80

Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Trnava sa snaží držať loptu čo najďalej od svojej bránky.

79

Do hry príde v drese Žiliny aj Xavier Adang.

78

Po rohovom kope MŠK sa dostal do zakončenia hlavou Ndjeungoue, ale nemieril presne.

77

Jambor sa snažil predrať z pravej strany ku bránke Dominika Takáča, po súboji s obrancom získal pre svoj tím aspoň rohový kop.

76

z ihriska odchádza Erik Daniel, prichádza Martin Šulek.

75

Pätnásť minút pred koncom zápasu Trnava stále vedie o jediný gól, neúnavní fanúšikovia Spartaka stále ženú svoj tím dopredu.