Tipsport: 1.36 5.58 7.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 30 – 22 | Přesilová hra: 2/4 – 0/4 | Trestné minuty: 8 – 12

Arturs Šilovs (VAN) – 20 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,9 %, odchytal 60:00
Lukáš Dostál (ANA) – 27 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,0 %, odchytal 57:24

Filip Hronek (VAN) – 0+1, -1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 20:57

Tři hvězdy utkání
1. Dakota Joshua (VAN) 2+0
2. Arturs Šilovs (VAN) 20 zákroků, 90,9 %
3. Olen Zellweger (ANA) 1+0 (00:14:38)
Zápas je u konce. Po posledním hvizdu se do sebe ještě pustili Mason McTavish a Filip Hronek. Sudí je ale rychle oddělili. Třetí třetina byla jinak nejzajímavější částí zápasu, když se hned z úvodu hosté dvěma brankami dotáhli. Vše ale nakonec rozhodl Joshua v 58. minutě.

59:08

Hostující celek si vzal oddechový čas.

59:04

Ducks se hodně snaží a jejich kombinace nejsou vůbec špatné. Šilovs ale zatím dost čaruje.

58:55

Anaheim už hraje s odkrytou svatyní.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:47

57:47 Dakota JOSHUA - 3:2

57:47 5/5

Vancouver právě vstřelil branku! Domácí jdou znovu do vedení dvě minuty před koncem! Garland parádní zadovkou poslal kotouč před branku, kde operoval DAKOTA JOSHUA, jenž rychlou střelou zaznamenal druhý gól v zápase.. Asistence: Conor Garland a J. T. Miller.
Joshua D., Garland C., Miller J., Soucy C., Myers T.
Zegras T., Strome R., McTavish M., Lindström G., LaCombe J.

57:12

Leo Carlsson se parádně proháčkoval kolem několika hokejistů soupeře. Následně ale puk ztratil a vypálit už nestihl.

56:36

Vancouver hned po návratu do plného počtu začal utahovat šrouby v útočném pásmu. Nasázel tři střely jen za poslední minutu.

56:09

55:27

Zegras dostal kotouč z pravé strany na slot, jenže puk mu přeskočil hokejku a tak hráč Ducks jen naprázdno promáchl.

54:54

Anaheim celou dobu operuje v útočné třetině, ale nedostává se ke kombinaci a už vůbec ne ke střelám.

54:09

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
Noah Juulsen – 2 min., podrážení.

53:47

Conor Garland se procpal mezi dva obránce Anaheimu a unikl na Dostála sám. Kotouč si ale hodil na bekhend a zakončit pořádně ani nedokázal.

52:53

Následně to zleva vyzkoušel ještě Nils Höglander, který ale napálil kotouč pouze do brankáře. Následně se u branky strhla menší šarvátka.

52:43

Quinn Hughes z levé strany pálil od mantinelu, ale jeho rána se k brance nedostala.

3:2

Branky a nahrávky: 12. Boeser (Q. Hughes, J. Miller), 30. Joshua (P. Suter, Hronek), 58. Joshua (Garland, J. Miller) – 44. Zellweger (Lundeström, Vatrano), 45. McTavish (Lindström, Zegras)

Vancouver Canucks: Šilovs (DeSmith) – Hronek, Q. Hughes (C), T. Myers, Soucy, Juulsen, Cole – Boeser, E. Pettersson (A), Höglander – Garland, J. Miller (A), Joshua – Bains, Blueger, Podkolzin – Lafferty, P. Suter, Michejev.
Trenér: Rick Tocchet

Anaheim Ducks: Dostál (Gibson) – Fowler (A), Zellweger, Lindström, Mintjukov, Vaakanainen, Lagesson, LaCombe – Terry, Carlsson, Killorn (A) – R. Strome, Zegras, Vatrano – Leason, McTavish, Lundeström – Silfverberg (A), Groulx, R. Johnston – Meyers.
Trenér: Greg Cronin

Rozhodčí: C. Sandlak, J. McIsaac

09:31 ANA 2 Meyers, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
11:26 VAN 1:0 Boeser (Q. Hughes, J. Miller)
12:15 VAN 2 T. Myers, držení
15:55 ANA 2 Vaakanainen, sekání
21:06 ANA 2 Carlsson, sekání
25:00 VAN 2 Podkolzin, držení
27:44 ANA 2 Silfverberg, podrážení
29:34 VAN 2:0 Joshua (P. Suter, Hronek)
36:07 VAN 2 Soucy, podrážení
43:37 ANA 2:1 Zellweger (Lundeström, Vatrano)
44:48 ANA 2:2 McTavish (Lindström, Zegras)