Česká fotbalová liga (A)

FK Motorlet Praha – Dynamo České Budějovice B

1:1

konec (0:0)

23.03.2024, 10:15 • Stadion FK Motorlet Praha, Praha 5 • 19. kolo • Info o důležitých událostech (Matyáš Hampl)

Tipsport: 2.66 3.48 1.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51

Dynamo B právě vstřelilo branku!
Domácím nevydrželo vedení ani pět minut a hosté vzápětí vyrovnávají na 1:1! Autorem branky je JAKOB TRANZISKA.

49

Motorlet právě vstřelil branku!
Na začátku druhého poločasu se domácí ujímají vedení 1:0 z rohového kopu! Autorem branky je kapitán Motorletu MAREK KODR.