21.03.2024, 18:00 • Zimní stadion Eden • Semifinále • Jan Volf

Tipsport: 2.31 4.52 2.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já děkuji za pozornost, loučím se s vámi a přeji krásný čtvrteční večer, někdy zase na počtenou! (20:15:20)

Dnešní utkání sledovalo 249 diváků.
První bod v sérii má Plzeň a jede proměnit mečbol domů do Plzně na soutok čtyř řek. Plzeň rozhodla zápas ve třetí třetině, jestliže první třetina patřila Plzni, druhá Engineerům, tak ta třetí byla v režii Západočechů. Ti dali na 2:1 a Engineeři už nedokázali odpovědět i když se snažili, tlak přišel pozdě a hostující defenzíva za stavu 2:1 a 3:1 byla vynikající. Nepouštěli do nebezpečných prostor soupeře. A když, tak tam byl Kubát a jeho tyčky.

V pondělí začíná druhé semifinále mezi Black Dogs Budweis a UK KIngs Prague.

Odveta se hraje 26. března v Plzni.

59:53

Raiterman ještě pálí, vymetl mantinel.

59:36

Rota po buly pálí ihned!!! Trefuje tyč, velká škoda!

59:32

Vyloučení v týmu Akademici Plzeň:
Králíček – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

59:26

Bude se hrát 6 na 3.

59:26

59:26 ROUBAL - 1:4

59:26

Akademici Plzeň právě vstřelili branku! Autorem branky je DAVID ROUBAL. Roubal ujel soupeři při jeho špatné nahrávce, vystihl jí a dal puk do prázdné branky. Hosté vedou v Praze 4:1. Gól navíc padl v oslabení 4 na 6. Asistence: Marek Princl.

59:14

Raiterman, ROuta, Raiterman přichází o kotouč, a to je špatné....

58:48

Routa poslal přihrávku jen do hokejky soupeře. Ten se dostává ze sevření.

58:31

STřela ihned po buly, Kubát vyrazil, nápor pokračuje.
Šest na čtyři!

58:27

Domácí v šesti hráčích a bez brankáře!!!
Domácí nejspíš půjdou do šesti bez gólmana.

58:27

Oddechový čas pro tým ČVUT Engineers Prague.

1:4

Branky a nahrávky: 26. Kučera (Holanik, Spurný) – 20. Matoušek, 49. Princl (Roubal, Matoušek), 55. Princl (Šucha, Kalus), 60. Roubal (Princl)

ČVUT Engineers Prague: Mann (Pulda) – Svach, Staněk, Vobořil (C), Gonda, Skorčík, Raiterman (A), Spurný – Březina, Srb, Januška, Kleveta, Matějka, Dohnal, Vaňous, Kučera, Hynek Holanik, Routa (A), Najman, Šonský
Trenér: Daniel Fuks

Akademici Plzeň: Kubát – Houdek Šibra (C), Štochl, Soukup, Kala, Sýkora, Jánský, Pánek – Šiška, Princl (A), Rejzek, Roubal (A), Fořt, Králíček, Říha, Vavřička, Šucha, Folda, Matoušek, Kalus
Trenér: Tomáš Ceperko

Rozhodčí: Čáp – Jurak, Motl