po penal. (5:4) (2:1) Stav série: 1:0

20.03.2024, 19:30 • Čtvrtfinále • Vít Káňa

44:50

Helas Brno právě vstřelil branku!
Domácí srovnávají deset vteřin před koncem prvního prodloužení. DAVID CUPÁK si po rohu navedl balon na pravačku a prostřeluje brankáře Klečku, 5:5.

41:48

Kadaň právě vstřelila branku!
Hosté jdou v prodloužení do vedení. CAIO z pravé strany překvapil Klímka, pod jehož tělem se míč na pravé tyčce dostal až do branky, 4:5.

39:20

Čtyřicet vteřin před koncem druhého poločasu je srovnáno. MARTIN SMĚŘIČKA na pravé straně prostřelil všechno, co mu stálo v cestě, 4:4.

37:50

To jsou věci, hosté jdou v závěru druhého dějství do hubeného vedení. Chmelan poslal na levé straně svého kolegu do běhu. Tím byl CARDEAL DE JESUS CAIO CESA, který zachytil míč těsně na hrací ploše a pak z úhlu prostřelil brankáře Helasu, 3:4.

31:13

Domácí ale rychle srovnávají. JAN HAVEL se dostal na pravé straně ke střele svou sinější nohou a prostřelil všechno, co mu stálo v cestě, 3:3.

30:38

Hosté měli k dispozici slibnou standartku v polovině druhého dějství. CARDEAL DE JESUS CAIO CESA se na pravé straně opřel do balonu a prostřelil zeď Helasu, která se rozevřela a míč skončil v brance Helasu, 2:3.

23:09

Drama je tady. Hosté srovnávají skóre v úvodu druhého dějství. Chmelan se dostal na míč, na levé straně, po domácí minele a poslal jej rychle na osu. Tam byl volný CARDEAL DE JESUS CAIO CESA, který jej expedoval do odkryté části branky, 2:2. Asistence: Chmelan.

19:52

Zápletka je tady, Kadaň snižuje v závěru prvního poločasu na rozdíl jediné branky. MICHAL SALÁK se po nastřelené tyčce prosazuje do prázdné branky Helasu, 2:1.

17:11

Domácí jdou v závěru prvního dějství do dvoubrankového vedení.
DAVID CUPÁK z přímáku napálil balon po zemi na branku hostů. Míč ale tečoval těsně před Klečkou jeden z hráčů Kadaně a ten poté zapadl do branky Kadaně, 2:0.

12:44

Domácí jdou do vedení po pěkné akci. Směřička poslal vysoký centr na zadní tyčku. Klečka na balon nedosáhl a MILAN SVOBODA pak uklidil míč do prázdné branky, 1:0. Asistence: Směřička.

5:5

Branky: 13. Svoboda (Směřička), 18. Cupák, 32. Havel, 40. Směřička (Cupák), 45. Cupák (Havel) – 20. Salák (Chmelan), 24. Caio (Chmelan), 31. Caio, 38. Caio (Chmelan), 42. Caio (Victor)

Karty:   33. Caio (PER), 37. Chmelan (PER)