po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 1:3

18.03.2024, 18:00 • Zimní stadion, Děčín • Osmifinále • Vendula Zdražilová

Tipsport: 3.09 4.63 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:55:11)
Je dobojováno. A nejen v tomto duelu, ale také v celé sérii. Hosté na ledě Děčína vítězí 1:0 v prodloužení a zapisují třetí sériový bod. Celkově tak vítězí 3:1 na zápasy a postupují do čtvrtfinále play-off. Medvědům naopak právě skončila sezóna.

65:04

65:04 Pavel MRŇA - 0:1

65:04

Letňany právě vstřelily branku!
A je hotovo. Jediná branka zápasu padla až v šestašedesáté minutě v prodloužení. Po vhazování v děčínském pásmu nahazoval puk před branku od pravého hrazení Zoran Fiala a PAVEL MRŇA kotouč šikovně tečoval a ten poté projel mezi betony za Lavingerova záda – 0:1. Asistence: Zoran Fiala a Jakub Sklenář.

65:02

Na druhé straně musel být opatrný Lukáš Lavinger, na kterého šla další střela, ovšem pokryl ji a poté před dotěrným soupeřem raději hru přerušil.

64:51

Hra je přerušena a vhazovat se bude po pravé ruce Vojtěcha Nečase. Domácí tak mají útočné pásmo a pokusí se ohrozit jeho branku.

64:49

Nához před hostující branku sebral Pavel Tomšík a chtěl zakončit u modré čáry, ale v tom mu zabránili hosté, kteří mu ho vypíchli.

64:04

Nyní o sobě dali vědět Medvědi, zblízka zakončoval Nikolaj Parshakov, ale nakonec jeho švih končí na lapačce Vojtěcha Nečase.

63:01

Pavel Mrňa na pravé straně šťouchl do puku u přední tyče, tam si ale vše pohlídal Lukáš Lavinger a má puk ve své moci. Následně pak přerušuje hru a buly bude vhozeno po jeho levé ruce.

62:17

Mezi kruhy střílel Tomáš Pšenička a jeho pokus bravurním zákrokem chytá Lukáš Lavinger, který nyní notně podržel svůj tým ve hře o sériový bod!

61:47

Petr Poppel byl v další velké šanci, objel klec Medvědů a poté se pokusil zasunout touš za brankovou čáru, ale ten jen zůstal ležet před ní. Domácí tak nyní měli velké štěstí!

61:01

Na chvíli se v pásmu Letců usadili domácí hráči, od modré čáry střílel Vladimír Brož, ale jeho pumelice šla mimo tři tyče.

60:16

Hned po vhazování šli dopředu hosté, ale jejich nahození bylo příliš dlouhé a je z toho zakázané uvolnění.

60:01

Prodloužení začne přibližně ve 20:35.
Po šedesáti minutách hry na ukazateli skóre svítí stav 0:0, a to znamená jediné. Zápas nepoznal vítěze a půjdeme do dvacetiminutového prodloužení. Pokud ani to nerozhodne, na řadu přijdou nevyzpytatelné samostatné nájezdy.