9:8

konec (1:2, 4:3, 4:3) Stav série: 2:0

13.03.2024, 18:00 • 2 • Čtvrtfinále • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 1.01 17.0 27.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Liberec v roli jasného outsidera Mladé Boleslavi pořádně zatopil. Velkou část utkání byl ve vedení, a i když domácí dokázali skóre otočit, stále se museli bát o výsledek. O to víc, když v závěru srovnal Prokop Ferdan a vše napovídalo tomu, že by mohlo rozhodnout až prodloužení. Opak byl pravdou, vzápětí se totiž prosadil Martin Tokoš a definitivně přiřkl vítězství svému týmu. (20:17:17)
Předvýběr.CZ Florbal MB – FBC Liberec 9:8
Branky a nahrávky: 19. D. Beneš, 31. D. Beneš (Delong), 32. Tokoš, 34. Tomašík (Suchánek), 34. D. Beneš (Besta), 43. Suchánek (Tokoš), 56. Delong (Suchánek), 58. Tomašík (Besta), 60. Tokoš (Tomašík) – 5. Wiener (Ferdan), 16. Ferdan (Wiener), 23. Korych (Jak. Kopecký), 30. Rozkovec (F. Kučera), 33. Jak. Kopecký (Smutný), 48. Wiener (Faksa), 53. Stýblo (Korych), 59. Ferdan (Smutný). Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. Zásahy brankářů: 15:18. Po třetinách: 1:2, 4:3, 4:3.

59:57

Volný úder pro Liberec. Šance na poslední střelu v utkání.

59:32

Liberec to znovu zkouší v šesti.

59:08

59:08 Martin TOKOŠ - 9:8

59:08

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí odmítají prodloužení! Milan Tomašík se prohnal kolem Filipa Smutného, nacpal se před Chlada a přenechal míček MARTINU TOKOŠOVI, jemuž stačilo trefit odkrytou bránu. Asistence: Milan Tomašík.

58:51

58:51 Prokop FERDAN - 8:8

58:51

Liberec právě vstřelil branku!
To je drama! Filip Smutný napálil PROKOPA FERDANA, jenž se včas zorientoval a s velkým štěstím procedil míček za záda Lukáše Bauera. Asistence: Filip Smutný.

57:14

Petr Chlad si v zápase připsal celou řadu těžkých zákroků, avšak střely na bližší tyč nejsou jeho parketou. Nepohlídal si ji i nyní, z bezprostřední blízkosti ho propálil MILAN TOMAŠÍK. Asistence: Jiří Besta.

55:32

Mladoboleslavská dvojice se hnala do přečíslení. Zakončoval Martin Tokoš, nicméně střela neměla gólové parametry.

55:12

55:12 Adam DELONG - 7:7

55:12

Domácí využívají přesilovou hru. ADAM DELONG to v tomto případě vzal na sebe a našel skulinku u bližší tyče. Asistence: Patrik Suchánek.

55:00

Adam Delong nabil Milanu Tomašíkovi, jehož přízemní střela proletěla kolem protější tyče.

54:21

Liberci se daří držet míček daleko od své brány. První minuta mladoboleslavské přesilové hry se blíží ke svému konci.