HC Dynamo Pardubice – HC Vítkovice Ridera

2:4

konec (0:2, 1:1, 1:1) Stav série: 2:1

11.03.2024, 17:15 • Enteria arena, Pardubice • Předkolo • Tereza Víšková

Vítkovice se ve třetím utkání vzepřely dosavadnímu průběhu série proti Pardubicím a zapisují první výhru. V poslední třetině domácí snížili díky gólu Adama Fialy při hře bez brankáře, ale vzápětí i inkasovali do prázdné brány po střele Jakuba Slusarczyka. Stav série je tak 2:1 pro Pardubice a čtvrté utkání týmy sehrají zítra ve stejný čas opět v pardubické enteria aréně. (19:24:20)

59:26

I v posledních vteřinách Dynamo neztrácí naději a zkouší hru bez brankáře, vypadá to už ale nadějně pro hosty.

58:46

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Jiří Štěpánek – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
Josef Krejsa – 2 min., nesportovní chování.

58:46 5/6

Vítkovice právě vstřelily branku!
A risk se proti domácím i obrací! Ridera si bere zpět dvoubrankový náskok a díky JAKUBOVI SLUSARCZYKOVI je o krok blíž k snížení stavu série!
Asistence: Matěj Štiak
Slusarczyk J., Puchala D., Krejsa J., Glos Vi., Štiak M.
Tvrdík V., Chabada O., Kalužík T., Burda D., Štěpánek J., Gromadzki A.

58:28

Pardubice se dále snaží v šesti, nyní je u kotouče Burda.

58:21 6/5

Dynamo právě vstřelilo branku!
A risk se vyplácí! Po zmatcích před bránou hostí se nakonec Pardubicím podařilo vstřelit gól, střelcem je ADAM FIALA!
Asistence: Martin Švec, Jakub Koudelka
Fiala A., Švec M., Koudelka J., Pavlata D., Gromadzki A., Kalužík T.
Chaloupka M., Bialy Š., Chlán R., Přibyl M., Žídek M.

58:17

Pardubice riskují hrou v šesti.

57:35

Pavlata mohl přihrávat před bránu na Fialu, bránící hráč ho ale nenechal.

57:23

Domácí akci přerušil ofsajd.

56:10

Po nahození Kubánka na bránu se kolem Irgla strhly menší zmatky, nebylo ale potřeba pískat, tak se pokračuje dál.

55:13

Pardubice se osvobozují až po delší době. co musely vzdorovat vítkovickému tlaku.

54:22

Ridera ihned zaujala přesilovkové postavení, na ránu Krejsy Vilém zareagoval zákrokem vyrážečkou.

54:03

Adam Fiala – 2 min., nedovolené bránění.

52:57

Dynamo zmatkuje a tlak, který hráči předváděli v polovině třetiny, už k vidění není.

51:48

Ridera po konci oslabení ničí každou šanci Pardubic.

51:12

Po Hebkově ráně se o dorážku snažil Fiala, neúspěšně.

50:31

Pardubicím se tato přesilovka kromě jejího začátku příliš nedaří, nemůžou se usadit v pásmu.

2:4

Branky a nahrávky: 35. Helikar (Švec, Hebek), 59. A. Fiala (Švec, Koudelka) – 6. Slusarczyk (Krejsa, Chlán), 18. Krejsa (Bialy, Chaloupka), 29. Milata (Chaloupka), 59. Slusarczyk (Štiak)

HC Dynamo Pardubice: Vilém (Tuláček) – Koudelka (A), Švec, Hebek (A), Tvrdík, Kubánek, Chabada, Kaštánek – Pavlata, A. Fiala, Gromadzki – Kalužík, D. Burda (C), Štěpánek – Jevtěchov, Jaša, Helikar – Dostál, Pilař.

HC Vítkovice Ridera: Irgl (Vávra) – Chaloupka, Bialy (A), Puchala (C), Vi. Glos, Kalandra, Man, Čuba – Krejsa, Š. Fasner, Slusarczyk – Žídek, M. Přibyl, Chlán – Milata, Štiak (A), Tobola – V. Fojtík, Kovalčík, M. Hanák.

04:39 PCE 2 Kaštánek, podrážení
05:33 VIT 0:1 Slusarczyk (Krejsa, Chlán)
09:02 VIT 2 Puchala, krosček
15:02 VIT 2 Bialy, nedovolený zásah do hlavy nebo krku
17:20 VIT 0:2 Krejsa (Bialy, Chaloupka)
28:54 VIT 0:3 Milata (Chaloupka)