4:0

konec (2:0, 1:0, 1:0) Stav série: 1:0

04.03.2024, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • Předkolo • Michal Pospíšil

Tipsport: 2.41 4.01 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dneska bylo Dynamo od první do poslední minuty jasně lepší a dalo zapomenout na vzájemné zápasy ze základní části. Hosté po celých šedesát minut vůbec nedokázali najít jakýkoliv recept na soupeře a padli vysoko 0:4. Přerov bude muset hodně zapřemýšlet do středečního domácího zápasu, pokud se nechce nečekaně loučit se sezonou už v předkole. (20:17:48)

59:51

Hosté mají puk na holích, ale už se nikam nehrnou.

59:18

Mácha se snažil zakončit, ale blízko něho byl Herčík.

58:38

Za bránou se po přerušení strhala menší roztržka mezi Richardem Nemcem a Tomášem Kautem.

58:17

Hosté si vůbec nepomohli, naopak více šancí měli ve vlastním oslabení domácí.

56:48

Proti Hejcmanovi skvěle vytasil Honzík beton.

56:17

Jakub Lichtag – 2 min, nedovolený zásah do oblasti hlavy nebo krku.

56:09

Chroboček si obehrál Voženílka, ale nazakončil.

54:18

Hrádek neudržel puk na modré, domácí tak musí vyklidit pásmo při snaze o útok.

53:42

Březinova sražená střela šla vysoko nad.

52:28

Rohlík nejprve zavezl puk do pásma, ale jelikož se mu nikdo nenabídl, vrátil ho Chabadovi do obrany.

51:38

Pavlata zavezl puk do pásma, kde z toho může těžit Mikyska.

50:42

Robert Černý jen nahodil puk za Honzíkovu bránu.

49:12

Protiútok řídil Herčík, ale přes hráče se nedostal.

47:52

47:52 Jan ZDRÁHAL - 4:0

47:52 5/4

Pardubice B právě vstřelily branku! Těsně před koncem Dynamo přeci jen výhodu využívá! Po souboji za bránou a zisku puku domácích byla hostující obrana rozhozená, čehož dokonale využil JAN ZDRÁHAL, který přesným švihem nedal Postavovi nárok zasáhnout – 4:0! Asistence: Josef Mikyska a Tomáš Kaut
Zdráhal J., Mikyska J., Kaut T., Hrníčko D., Nedbal K.
Pechanec A., Zeleňák V., Březina D., Krisl J.

4:0

Branky a nahrávky: 3. Rákos (Nedbal), 9. Urban (Rákos, Rohlík), 36. Pochobradský (Herčík, Voženílek), 48. Zdráhal (J. Mikyska, Kaut)

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Zdráhal, Hrádek, Chabada, Nedbal, Voženílek, Tvrdík, Kaštánek – Herčík, Rákos, Pochobradský – Urban, J. Mikyska, Rohlík – Lichtag, Kaut, Hrníčko – Pavlata, Zeman.
Trenér: Tomáš Jirků

HC ZUBR Přerov: Postava (Schnattinger) – Krisl, R. Černý, Zeleňák, Chroboček, F. Němec, Kudělka, J. Adámek – Mácha, Pechanec, Březina – Pospíšil, Hejcman, Chludil – Indrák, Pšurný, Ministr – Jak. Svoboda, Nemec, T. Doležal.
Trenér: Michal Mikeska

Rozhodčí: Micka, Mejzlík – Polák, Vašíček