02.03.2024, 17:00 • SH Jižní Město, Praha • 26. kolo • Ondřej Černý

Tipsport: 1.75 5.5 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u florbalu zase někdy příště. (18:53:17)
FAT PIPE Florbal Chodov – ACEMA Sparta Praha 7:6
Branky a nahrávky: 11. Slunečko (Tichý), 22. Ondrušek (Komárek), 26. Votava (Horký), 27. Vávra (Komárek), 36. Kafka (Tichý), 51. Vávra (Matoušek), 58. V. Petráň (Skřivánek) – 12. Mat. Čermák (Pruner), 13. Juha (Curney), 31. Juha (Curney), 38. Pruner (Mat. Čermák), 39. Pražan (Curney), 50. Košir (Zouzal). Rozhodčí: Lukáš Čížek, Lukáš Laštovička. Vyloučení: 3:2. Diváci: 220. Zásahy brankářů: 21:18. Po třetinách: 1:2, 4:3, 2:1.
Nejlepší hráči zápasu:

Marek Matoušek (Chodov)
Josef Juha (Sparta)
Dnešní utkání je u konce. V dlouho vyrovnaném souboji šla sice Sparta do vedení 6:5, domácí ale pohotově srovnali a v závěru nakonec rozhodl Vojtěch Petráň střelou do odkryté branky hostujícího celku. Pro domácí tak klíčová výhra v souboji o čtvrtou příčku soutěže.

59:53

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov:
Mikuláš Komárek – 2 min., Hrubost.

59:26

Hosté sice kombinují na polovině soupeře, ale nemohou se dostat k zakončení na branku Hodíka.

59:01

Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:32

Martin Beneš opouští svoji branku a Sparta jde do šesti.

58:13

Chodov nyní drží míček za vlastní brankou, což mu absolutně vyhovuje.

57:47

57:47 Vojtěch PETRÁŇ - 7:6

57:47

Chodov právě vstřelil branku! Klíčová branka pro domácí celek! Martin Skřivánek parádní nahrávkou z levé strany našel VOJTĚCHA PETRÁNĚ, který dokázal srovnat míček na čepeli a poslat ho do odkryté branky. Asistence: Martin Skřivánek.

56:45

Sparta je v plném počtu.

55:58

Domácí dobře kombinují v přesilovce, zatím však nemají potřebné štěstí k prostřelení Beneše.

55:14

V oslabení se do zakončení dostal hbitý Robert Košir. Hodík znovu podržel svůj tým.

54:45

Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha:
Jan Marvánek – 2 min., opakované přestupky.

54:30

Zdvižená pravice rozhodčích, Sparta bude vyloučena!

54:00

Šest minut před koncem stále platí nerozhodný stav 6:6. Míří nám zápas do prodloužení?

53:10

Nebezpečnou střelu Bauera vyrazil pozorný Beneš do rohu hřiště. Důležitý zákrok hostujícího brankáře.