0:0

konec (0:0)

02.03.2024, 14:00 • MŠK Považská Bystrica • 18. kolo • Klaudia Kadlecová sk

Tipsport: 1.91 3.54 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Derby zápas medzi Považskou Bystricou a Púchovom sa končí remízou 0:0. V druhom polčase padla aj červená karta, ktorú dostal domáci Boris, ale hostia z Púchova túto možnosť nevyužili. Oba tímy si tak body podelia. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (15:54:43)

90+5

90+4

Žltá karta pre tím MŠK Púchov (Štrauch).

90+4

Domáci to zvládli.

90+3

Strela Stanislava Lacka bola tečovaná a uvidíme rohový kop pre Púchov.

90+2

Púchovčania chcú ešte zmeniť stav.

90+2

Slaninka bol v ofsajde a nemohol pokračovať v hre.

90

Kucharčík zneškodnil rohový kop hostí.

90

Hlavný rozhodca nadstavuje tri minúty.

89

Žltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Vaculík).

87

Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
z ihriska odchádza Slávik, prichádza Slaninka.

86

Striedanie v tíme MŠK Púchov:
z ihriska odchádza Loduha, prichádza Kapusniak,
z ihriska odchádza Kaufman, prichádza Kvocera.

85

Pagáčova delovka bola nepresná.

84

Domáci kapitán Sloboda leží na trávniku a bude potrebovať lekársku pomoc.

83

Po priamom kope vznikla pre domácich šanca, ale Vavrúšovi pomohol spoluhráč odkopnúť loptu.

82

Žltá karta pre tím MŠK Púchov (Pobořil).

79

Útočný faul hostí. Rozohrávať bude Teplan.

77

Považskobystričania operujú na polovici Púchova.

75

Žltá karta pre tím MŠK Púchov (Lacko S.).
Dnešné stretnutie sleduje 1550 divákov.

74

Vysoká lopta na Stanislava Lacka.

73

z ihriska odchádza Tancík, prichádza Vaculík.

72

z ihriska odchádza Mráz, prichádza Štrauch.

71

Brániaci hráči hostí ubránili štandardnú situáciu v podobe rohového kopu.

70

Mrázov center od rohovej zástavky odvrátil Václav.

69

Domáci hrajú v oslabení. Využije to Púchov?

67

Predčasne pod sprchy ide Boris, ktorý „šľapákom“ poslal k zemi Mojžiša!

67

Červená karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Boris).

66

Mráz si musí dávať pozor, pretože jednu kartu na svojom konte už má. Tentokrát fauloval Miháleka, ale bez kartového trestu.

65

Teplan čítal hru a vybehol si z brány po loptu.

64

Slávik si pýtal faul, ale neuspel. Na druhej strane útočili Púchovčania a Kaufman strieľal z diaľky, ale len nad bránu.

62

Teplan vyboxoval loptu, pričom zvalil na zem Vavríka.

61

Hostia získavajú rohový kop.

59

Strela pravačkou nevyšla Mihálekovi, ktorý mal dobrú pozíciu.

58

Nacvičená štandardka domácim nevyšla. Slávik trafil len do postaveného múru.

56

Praženka bojoval o loptu ako drak, dokázal ju prihrať na Slávika, ktorý z prvej pálil nad bránu!

55

Slávik sa dáva dokopy po nedovolenom zákroku.

53

Loduhova centrovaná prihrávka zľava našla hlavu Kaufmana, ale poslal loptu mimo.

51

Lacko fauloval odzadu Tancíka.

49

Center zľava od Václava mieril na hlavu Tancíka, ktorý bol bránený dvoma hráčmi súpera, ale dokázal zakončiť a prinútiť Vavrúša k zákroku.

48

Kapitán Mráz poslal dlhý center rovno na Teplana.

47

Václav si počínal nedovolene na Loduhu. Nasleduje priamy kop.

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase odišli hráči do šatní za stavu 0:0. Otvoriť skóre mohlo jedno aj druhé mužstvo, ale brankári sú zatiaľ stopercentní. Veľkú šancu mali pred koncom polčasu hostia, lenže Teplan ukázal svoje kvality. Považské derby je vyrovnané, či tomu bude aj v druhej štyridsaťpäťminútovke sa dozvieme o niekoľko minút.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

45+1

Poslednou akciou prvého polčasu bol rohový kop Považskej Bystrice.

45

Stav je naďalej nezmenený aj po rohu Púchova.

44

Teplan s výborným zákrokom proti Kaufmanovi! Hosťujúci hráč nebol nikým bránený vo vápne a domáci brankár sa hodil za loptou a vytlačil ju na rohový kop.

43

Domáci zvládli štandardnú situáciu hostí.

42

Žltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Pagáč).

41

Sloboda strieľal spoza hráčov a Vavrúš si dal pozor.

39

Roh zahrali aj Púchovčania. Mojžiš centroval prudko a po následnom hlavičkovom zakončení lopta skončila vysoko nad bránou.

37

Václavov prízemný center zneškodnil Pobořil.

35

Na Slávikov center z rohového kopu si vyskočil opäť Kucharčík, ale ani z toho nič nebolo.

34

Strela z diaľky od Miháleka smerovala len do brániaceho hráča.

33

Vavrúš bol ďaleko z brány. Musel vypomôcť spoluhráčom.

31

Ani hostia nič veľké nevymysleli. Mali k dispozícii aj roh, ale s tým si domáci poradili.

31

Kaufman bol vo vzdušnom súboji faulovaný a skončil s krvavým nosom. Priamy kop pre Púchov.

29

Teplan bude rozohrávať po nedovolenom zákroku jedného hráča hostí.

27

Púchovčania po dlhšom čase so streleckým pokusom. Kopičár spred šestnástky nenamieril presne.

26

Rohový kop zahrali Považskobystričania nakrátko. Vavrúš nepustil nikoho k strele.

25

Po Slávikovej štandardke hostia loptu odhlavičkovali z vápna.

24

Žltá karta pre tím MŠK Púchov (Mráz).

23

Tak toto bolo tesné! Pagáč si skoro strelil vlastný gól, keď posielal brankárovi loptu.

23

Púchovčania si poradili s ďalším rohovým kopom domáceho celku.

22

Teplan nemal zatiaľ v bráne veľa práce.

21

Ďalší roh pre domácich. Kucharčíkove zakončenie hlavou neohrozilo bránu.

19

Domáci zvyšujú tlak. Ale dva rohové kopy im nepriniesli gólovú radosť.

17

Praženka vybojoval loptu pri rohovej zástavke, následne ju poslal Zemkovi a ten nastrelil do brankára!

16

Tancík prihrával do vápna Slávikovi, ktorý loptu poslal do nebies.

15

Faulovaný bol Zemko, ktorý to musel rozchodiť.

14

Aj tento center bol odhlavičkovaný, tentokrát Václavom, ale taktiež to bolo privysoké.

13

Nasleduje priamy kop Považskej Bystrice.

11

Púchovčania sú zatiaľ viac aktívnejší. Teplan si poradil so strelou zvnútra šestnástky.

10

Na trávniku ležal Mičuda, ale menšie ošetrenie ho postavilo späť na nohy.

8

Prudký a ďalekonosný pokus vyslal Slávik, brankár Vavrúš predviedol zákrok.

7

Vysoká lopta mierila len do rúk Teplana.

6

Mráz sa dopustil útočného faulu.

4

Hostia takmer otvorili skóre, keď do vápna centroval loptu Kaufman a presne z hranice pokutového územia zakončil Mojžiš, ale napálil to povedľa brány!

2

Slávikov center smeroval na hlavu Kucharčíka, ktorý to poslal nad bránu.

1

V prvej minúte rohový kop pre domácich.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MŠK Považská Bystrica: Teplan – Mihálek, Pagáč, Kucharčík, Václav – Sloboda (C), Zemko – Slávik, Boris, Praženka – Tancík
Náhradníci: Hodál, Pečarka, Matejčík, Vaculík, Kováč, Slaninka
Tréner: Peter Jakuš

MŠK Púchov: Vavrúš – Mičuda, Obšivan, Pobořil, Lacko S. – Kopičár, Loduha – Kaufman, Mojžiš, Mráz (C) – Vavrík
Náhradníci: Pilný, Pavlovič, Jančiga, Kvocera, Levai, Kapusniak, Lacko P., Štrauch, Šeroň
Tréner: Tomáš Belic

Rozhodca: Mano – Lalo, Tokoš.
Pekné popoludnie všetkým priaznivcom slovenského futbalu! Jesennú časť strieda tá jarná a práve v nej prináša 18. kolo druhej najvyššej slovenskej súťaže Považské derby medzi MŠK Považská Bystrica a MŠK Púchov. Prvá vzájomná konfrontácia sa skončila remízou 1:1.

MŠK Považská Bystrica: Futbalisti Považskej Bystrice skončili po odohratých sedemnástich zápasoch na slušnej 4. priečke. Podarilo sa im získať 31 bodov. V súťažnom konaní naposledy remizovali s Malženicami 0:0. V príprave odohrali niekoľko zápasov s bilanciou 4 výhry, 2 remízy a 3 prehry. Počas zimnej prestávky prišiel do klubu Jakub Tancík, ktorý pôsobil naposledy v Myjave a v Považskej Bystrici je zatiaľ do konca sezóny. Najlepším strelcom domácich je deväťgólový Lukáš Slávik.

MŠK Púchov: Púchovčania boli počas zimy usadení na 6. mieste s 28 bodmi. V novembri prehrali dva zápasy po sebe, ten posledný na vlastnom trávniku so Šamorínom vysoko 1:6. Z prípravných zápasov odchádzajú s bilanciou 4 výhry, 1 remíza a 2 prehry. Mužstvo posilnili Milan Kvocera, Šimon Mičuda, Adrián Mojžiš, Timotej Vavrík a Matej Obšivan. Naopak, z Púchova odišiel najlepší strelec druhej ligy Lukáš Letenay, ktorý prestúpil k českému prvoligistovi z Liberca.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00.