02.03.2024, 14:30 • Štadión MŠK Žilina • 18. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 2.87 3.22 2.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Striedanie v tíme KFC Komárno:
z ihriska odchádza Martin Adamec, prichádza Patrik Eckl.

84

Tóth získal rohový kop pre Komárno. Voško namietal, hádal sa s arbitrom, za čo uvidel žltú kartu.

78

Žltá karta pre tím KFC Komárno (Martin Adamec).

78

A ďalší roh pre Liptákov, hoci teraz to už na malom vápne naozaj horelo! Tak čo, udrží KFC čisté konto?

76

Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš:
z ihriska odchádza Tomáš Staš, prichádza Adrián Macejko.

76

Chýbali centimetre a bol by to vlastný gól! Dlubáč nereagoval na defenzívny zákrok spoluhráča, ale je určite rád, že nemusí vyťahovať loptu zo siete.

73

Boris Turčák takmer vystihol malú domov od Matúša Capka. Ten môže ďakovať Húskovi za to, že hru čítal a včas vybehol!

72

z ihriska odchádza Christian Bayemi, prichádza Jozef Pastorek.

67

Voško v závere minúty v obrovskej šanci! Avšak keď už bola defenzíva Komárna porazená, zachránil ju brankár Dlubáč!

64

z ihriska odchádza Jakub Sylvestr, prichádza Gábor Tóth.

54

Potrestaní sú už aj hostia. Ganbayar Ganbold zastavil nedovolene Diviša, keď ho jemne potiahol za dres.

46

z ihriska odchádza Tomáš Gerát, prichádza Dmytro Laktionov.

z ihriska odchádza Sebastian Nagy, prichádza Boris Turčák.

45

V posledných sekundách 45. minúty ešte zakončoval z posledných síl Bayemi, zlikvidoval ho Húska. Polčas uzavrieme rohom.

45

Žltá karta však už prichádza. Vidí ju Tomáš Gerát, ktorý síce trafil ako prvú loptu, ale spodkom kopačky potom prebrúsil Sylvestra.

40

Šimko z prvej vracal štandardku na malé vápno, kde si už nabiehal Sylvestr. Obrancovia domáceho mužstva zareagovali v poslednej chvíli. Roh.

40

z ihriska odchádza Ľuboslav Laura, prichádza Vladimír Trabalík.

33

KFC Komárno dáva gól! Parádna trefa, ktorá bude ašpirovať na gól kola! Autového vhadzovanie odvrátené len na nohu TAMÁSA NÉMETHA, ktorý sa do lopty oprel z voleja a z hranice šestnástky ju poslal presne k ľavej žrdi! Výstavný kúsok.

19

Sylvestr už vo štvrtej solídnej šanci, ale svoju úspešnosť nevylepší. Tentokrát priestor troch žrdí prestrelil!

10

KFC Komárno dáva gól! JAKUB SYLVESTR zahodil ďalšiu stopercentnú šancu, len aby sa na tretí raz dnes presadil! Ganbold vysunul Sylvestra, ktorý ušiel dvojici stopérov, obišiel aj brankára, ale cez vracajúceho obrancu neskóroval. Nakoniec však využil nešťastie Liptákov, keď došlo k stretu Teplana s Húskom, gólman stratil rovnováhu, spadol a to 35-ročný útočník využil na presnú ranu k bližšej ľavej žrdi.

6

Németh vystrelil, jeho pokus bol zrazený iba na Sylvestra. Zimná posila zahodila tutovku a potom z dorážky nechal vyniknúť Húsku Ganbold! Komárno mohlo pokojne viesť 2:0!