Německá Bundesliga

SV Darmstadt 98 – FC Augsburg

0:6

konec (0:5)

02.03.2024, 15:30 • Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor • 24. kolo • Maxim Žáček

Tipsport: 3.5 3.76 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

84

Augsburg právě vstřelil branku!

Engels krásně vyslal do útoku PHILLIPa TIETZe, který míč s přehledem uklidil do pravého dolního rohu.

83

Gouweleeuw podklouzl a domácí se tak dostali do přečíslení 2 na 1, žádný gól z toho však nevytěžili.

74

Střídání týmu SV Darmstadt 98

Ze hřiště odchází Polter a Pfeiffer, nahradí je Torsiello a Vilhelmsson.

71

Střídání týmu FC Augsburg

Ze hřiště odchází střelec dvou dnešních branek Ermedin Demirović, nahradí ho Dion Drena Beljo.

60

Ze hřiště odchází Jakić a Maier, nahradí je Dorsch a Biel.

46

Jediným střídáním o poločase se stal Frederik Jensen, kterého nahradí Arne Engels.

45+1

Žlutou kartu dostane hráč SV Darmstadt 98 Emir Karić.

41

A nakonec nebude moct v zápase ani pokračovat, Hollanda vystřídá Andreas Müller.

29

Hosté prochází obranou Darmstadtu jako nůž máslem, naprosto bez problémů se dostali do útoku kde přesným passem ve vápně našel Frederik Jensen ERMEDINa DEMIROVIĆe.

27

Pochopitelně přicházejí změny, ze hřiště odchází Müller a Gjasula, nahrazují je Zimmermann a Holtmann.

25

Karić znovu nepřesně přihrál, čímž vyslal hosty do dalšího protiútoku a Ruben VARGAS dělovkou prostřelil domácího brankáře. Po 25. minutách se stav utkání už 0:4 pro hosty.

20

A další obrovská chyba domácích! Gjasula zazmatkoval a pak naprosto nesmyslně přihrál zpátky ke gólmanovi přihrávkou která byla moc pomalá a tak ji stihl zachytit Ermedin DEMIROVIĆ a ten sám před brankářem nechyboval.

16

Žlutou kartu obdržel hráč domácích Jannik Müller.

12

Už po několikáté domácí zazmatkovali ve vlastní půli, tentokrát jejich přihrávku zachytil Demirović, který míč posunul Vargasovi jež nádherně našel Frederika JENSENa v náběhu. Ten už se nemýlil a zavěsil do levého dolního rohu branky. Asistence: Vargas

3

Domácí znovu špatně rozehráli a Tietz se opět ocitl sám před Schuhenem, branku však netrefil.

2

Při domácí rozehře Müller velmi nepovedeně přihrál do prostřed vápna Phillipu TIETZovi, který měl zakončení více než lehké.

0:6

konec (0:5)

Branky: 2. Tietz, 12. Jensen (Vargas), 20. Demirović, 25. Vargas (Demirović), 29. Demirović (Jensen), 84. Tietz (Engels)

Karty:   16. J. Müller (DAM), 45+1. Karić (DAM)

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 5:15. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 4:12.

SV Darmstadt 98: Schuhen – J. Müller (27. Zimmermann), Franjić, Maglica, Karić – Gjasula (27. Holtmann), Holland (C) (41. A. Müller) – Skarke, Justvan – L. Pfeiffer (74. Vilhelmsson), Polter (74. Torsiello).
Náhradníci: Brunst – Isherwood, Kempe, Seydel.

Trenér: Torsten Lieberknecht

FC Augsburg: Dahmen – Iago, Uduokhai, Gouweleeuw, Mbabu – Maier (60. Biel), Jakić (60. Dorsch), Jensen (46. Engels) – Vargas – Demirović (71. Beljo), Tietz.
Náhradníci: Koubek – Gumny, Bauer, Rexhbecaj, Michel.