Liga juniorů

BK Havlíčkův Brod – IHC Králové Písek

2:1

konec (0:1, 0:0, 2:0)

29.02.2024, 19:15 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 38. kolo • Štěpán Ondráček

Havlíčkův Brod otočil zápas za sedm a půl minuty, ovšem obrovské absolutorium zaslouží brankář Písku Albert Schacherl, který dlouhou dobu trápil domácí střelce. Písek nenavázal na dohrávku proti Třemošné, a tak pro něj sezona končí mimo boje play off, které startují za dva týdny. (21:30:10)

59:58

Písecká rozehrávka z rohu kluziště skončila na hokejce Vaněčka, který si málem dal vlastní gól. Králové nakonec nedosáhli na vyrovnání.

59:10

Adam Černý vytahuje semafor proti střele od pravého kruhu.

58:52

Martin Velíšek sestřelil ranou od modré Matěje Fiala do helmy. Domácí forvard se zvedá bez pomoci, což je důležité.

58:39

Jihočeši jdou ihned do šesti!

58:39

Oddechový čas pro tým IHC Králové Písek.

58:39

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod:
Windegger – 2 min., podrážení.

58:07

David Krejčí si nabruslil mezi čárky, ale ve slibné pozici přestřelil.

57:40

Jihočeši se chtěli usadit v pásmu, ale aktivní Bruslaři jim setrvání v pásmu nepovolili.

56:45

Jan Vaněček si klepl o kotouč, ale rána mu vůbec nesedla, Písek přežil klíčový okamžik utkání a stále je ve hře o body.

55:36

Postavení mimo hru v podání Havlíčkova Brodu, který se v přesilové hře trápí s přechodem do útočné třetiny.

54:57

Vyloučení v týmu IHC Králové Písek:
Lukáš – 2 min., nedovolené bránění.

54:08

Rozehrávka Bruslařů byla nepřesná, takže se hra stěhuje před Černého.

53:31

Jihočeši se pokoušejí o přečíslení obrany, ale jejich snaha je zatím marná.

51:39

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Havlíčkův Brod otáčí vývoj utkání na svoji stranu. Kuchta vystřelil na bránu a plachtící puk tečoval mezi betony brankáře LUKÁŠ NOVÝ! Asistence: Jan Kuchta a David Krejčí.

51:13

Gólman Havlíčkova Brodu likviduje nahození od modré. Písek si vytváří mini tlak na branku Bruslařů.

51:06

Ondřej Sládek ukázal šikovné ruce, proháčkoval se do šance, ale na poslední chvíli mu utekl kotouč z čepele. To byl lehký úkol pro Adama Černého.

2:1

Branky a nahrávky: 45. Windegger (Vaněček, Dvořák), 52. Nový (Kuchta, Krejčí) – 10. Hanzák (Smetana, Kretschmer)

BK Havlíčkův Brod: Černý (Novák) – Pražák, Kuchta (C), Novotný, Vaněček, Chymo – Janko (A), Nový, Krejčí (A) – Dvořák, Fiala, Windegger – F. Kozlík, Machač, Kraučuk.
Trenér: Václav Adam

IHC Králové Písek: Schacherl (Císař) – Tolar, Smetana, Lukáš, Prušák, Velíšek (C), Kozel, Čunát – Pittr, M. Kozlík, Kretchmer, Dubský (A), Jeník, Pospíchal, Hanzák, Hohenberger, Škrdlant, Kurfürst, Sládek (A).
Trenér: Václav Šrámek

Rozhodčí: Martin Vepřovský – Pavel Kolář, Jan Kopecký

Diváci: 69

09:24 PIS 0:1 Hanzák (Smetana, Kretschmer)
13:16 PIS 2 Hohenberger, podrážení
14:07 PIS 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Jeník
23:58 HBR 2 Nový, napadení
33:26 HBR 2 Kuchta, držení
35:13 HBR 2 Chymo, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
39:56 PIS 2 Lukáš, nedovolené bránění
43:03 PIS 2 Čunát, vražení na hrazení
44:08 HBR 1:1 Windegger (Vaněček, Dvořák)
51:39 HBR 2:1 Nový (Kuchta, Krejčí)
54:57 PIS 2 Lukáš, nedovolené bránění
58:39 HBR 2 Windegger, podrážení