Italská Serie A

ACF Fiorentina – S. S. Lazio

2:1

konec (0:1)

26.02.2024, 20:45 • Stadio Artemio Franchi, Florencie • 26. kolo • Matyáš Kotlan

Tipsport: 2.14 3.33 3.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek úplně vše. Přeji dobrou noc a u dalších přenosů naviděnou. (22:48:02)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 9:2. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:12.
Je dobojováno! Atraktivní utkání 26. kola Serie A mezi Fiorentinou a Laziem skončilo důležitou výhrou pro domácí. Ti byli po celou dobu lepším celkem, když nastříleli i tři tyče, ale i tak musel zápas otáčet, protože ve 45.minutě se prosadil pro pohledné akci Luis Alberto. Fialky v druhé půli ještě více zvýšili tlak a zaslouženě zásluhou Kayodeho vyrovnali. O pár minut kopal dokonce penaltu Goznález, ale trefil pouze tyč. Jenže mrzet ho to nemuselo, protože o minut později byl připraven po zárkoku Provedela k jednoduché dorážce Bonaventura. Zbytek střetnutí si domácí pohlídali a zaslouženě vítězí 2:1.

90+6

90+6

Místo střely zvolil pád k zemi Luis Alberto a dnes se zřejmě už nic vážného nestane.

90+5

Snad první zakončení hostů v závěrečném tlaku. Matías Vecino po šťastném odrazu pálil za hranicí vápna pouze nad.

90+4

Nicolás González se po několikáté dnes dostal ke střeleckému pokusu. Zablokoval mu ho vlastním tělem Hysaj.

90+3

M'bala Nzola šel do rohu hřiště pozdržet hru, jenže po chvilce mu kulatý nesmysl utíká do zámezí.

90+2

Ve skvělém světle se ukázal také Antonín Barák, když po průniku úspěšně vybojoval rohový kop.

90+1

Ivan Provedel po faulu na svého spoluhráče bude rozehrávat dlouhou standardní situaci.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90

Střídání v týmu ACF Fiorentina:
ze hřiště odchází Arthur, přichází Maxime López,
ze hřiště odchází Andrea Belotti, přichází M'bala Nzola.

89

Další cenné minutky jdou na stranu domácího mužstva, když Terracciano posílá velice dlouhý míč.

88

Rychlou akci domácích musel za cenu žluté karty zastavit hostující Matías Vecino.

88

Na druhé straně si faulem výrazně pomohl Belotti a Lazio má k dispozici dlouhý nákop.

87

Velice dobrý a odvážný průnik podnikl Mattia Zaccagni. Zakončil ho technickým pokusem do obránce Ranieriho.

86

Římané se pomaličku stávají lepším celkem, ale žádnou větší šanci na vyrovnání nemají.