2:4

konec (0:0, 1:1, 1:3)

26.02.2024, 02:00 • Honda Center, Anaheim • Mateo

Tipsport: 3.44 4.24 1.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to všechno. Díky za pozornost a budu se těšit zase někdy u dalších přenosů. Hezký den, úspěšný vstup do nového týdne a mějte se fajn. (05:38:00)

3. Filip Forsberg (NSH) 1+1
Třetí část nabídla hned čtyři branky. Nejprve se prosadil ve 44.minutě hostující Forsberg, který získal puk po Novakově vyhraném buly, udělal si pár rychlých kroků a rychlou ranou do horní části branky prostřelil Dostála. Ve 49. minutě zvýšil Nashville náskok. Sherwood od mantinelu poslal kotouč na modrou čáru, kde byl Fabbro. Jeho pokus vyrazil Dostál pouze před sebe, kde byl nachystaný McCarron, jenž z dorážky poslal puk do odkryté branky. Anaheim pak zkusil hru bez brankáře a v 58. minutě se dočkal snížení, když McTavish našel krásnou nahrávkou Leasona, který se prosadil rychlou střelou ke vzdálenější tyči. Za 22 vteřin to znovu zkoušeli domácí bez brankáře, ale tentokrát už jim to nevyšlo, protože prázdnou bránu z vlastního obranného pásma trefil Nyquist. Nashville tak bere další body za vítězství, domácí se musí smířit s prohrou.

59:38

Lankinen vytáhl fantastický zákrok, kdy betonem vytáhl puk, který mířil do odkryté brány. Pak měl i trochu štěstí, protože se puk odrazil na brusli McDonagha a od ní do tyče a následně mimo bránu.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:41

Vyloučení v týmu Nashville Predators:
Roman Josi – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

58:41

Dostál znovu na střídačce. Domácí opět v šesti!

58:20

Oddechový čas pro tým Anaheim Ducks.

57:58

57:58 Gustav NYQUIST - 2:4

57:58 5/6

Nashville právě vstřelil branku! Je zřejmě definitivně rozhodnuto! Domácí to opět zkusili v šesti, ale tentokrát jim risk nevyšel, protože GUSTAV NYQUIST střelou z vlastního obranného pásma trefil prázdnou bránu. Asistence: Ryan O'Reilly.
Nyquist G., O'Reilly R., Forsberg F., McDonagh R., Josi R.
Fowler C., Strome R., Lundeström I., Mintjukov P., Jones Max, Vatrano F.

57:36

57:36 Brett LEASON - 2:3

57:36 6/5

Anaheim právě vstřelil branku! Risk se domácím vyplatil! McTavish našel krásnou nahrávkou před brankou stojícího BRETTA LEASONA, jenž se pak trefil rychlou střelou ke vzdálenější tyči Lankinenovy brány a vykřesal domácím naději. Asistence: Mason McTavish a Adam Henrique.
Leason B., McTavish M., Henrique A., Fowler C., Mintjukov P., Vatrano F.
Lauzon J., Glass C., Sissons C., Trenin J., Carrier A.

57:09

Dostál odjíždí na střídačku a domácí to zkusí v šesti!

55:25

Anaheim v posledních minutách tlačí Nashville, ale ke snížení to zatím nevede.

54:09

Gudas si popojel k vrcholu pravého kruhu, ale jeho pokus jen těsně minul Lankinenovu bránu.

53:17

Oba týmy střídají. Puk má Anaheim a rozjede další útočnou akci.

51:54

A po dalším Lankinenově zákroku se vhazuje před jeho klecí.

2:4

Branky a nahrávky: 32. Lundeström (Max Jones, Leason), 58. Leason (McTavish, Henrique) – 21. Josi (F. Forsberg, Fabbro), 44. F. Forsberg (Novak), 49. McCarron (Sherwood, Fabbro), 58. Nyquist (O'Reilly)

Anaheim Ducks: Dostál (Gibson) – Fowler (A), Vaakanainen, Gudas, Mintjukov, Ljubuškin, Lindström – Henrique (A), Carlsson, Killorn – Vatrano, McTavish, Lundeström – R. Strome, Silfverberg (A), R. Johnston – Carrick, Max Jones, Leason.
Trenér: Greg Cronin

Nashville Predators: Lankinen (Saros) – Josi (C), Fabbro, McDonagh (A), L. Schenn, Lauzon, A. Carrier – F. Forsberg, O'Reilly (A), Nyquist – Trenin, Sissons, Glass – Afanasjev, Novak, Evangelista – Co. Smith, McCarron, Sherwood – Jankowski.
Trenér: Andrew Brunette

Rozhodčí: Hanson, Kozari – Hughes, O´Quinn

11:15 ANA 2 Carrick, podrážení
17:57 ANA 5 Carrick, bitka
NSH 5 Lauzon, bitka
21:00 NSH 0:1 Josi (F. Forsberg, Fabbro)
21:23 ANA 2 Gudas, podrážení
28:51 NSH 2 A. Carrier, nedovolené bránění
31:55 ANA 1:1 Lundeström (Max Jones, Leason)
33:06 ANA 2 Gudas, vysoká hůl
37:54 ANA 2 Gudas, držení
40:46 NSH 2 Sherwood, podrážení
43:26 NSH 1:2 F. Forsberg (Novak)
48:43 NSH 1:3 McCarron (Sherwood, Fabbro)
57:36 ANA 2:3 Leason (McTavish, Henrique)
57:58 NSH 2:4 Nyquist (O'Reilly)
58:41 NSH 2 Josi, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu