konec (1:1)

11.02.2024, 20:45 • Allianz Riviera, Nice • 21. kolo • Josef Ján Horký

Tipsport: 2.45 3.17 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:14. (22:57:29)
Divoký zápas mezi Nice a Monacem končí výhrou hostů 3:2. Poločasové skŕe bylo 1:1 po gólech Zakarii a Labordeho, ovšem ve druhém poločase, hned v 50. minutě šlo Monaco znova do vedení po druhém gólu Zakarii. Navíc 4 minuty po tomto gólu šel předčasně do sprch kapitán domácích Dante, to ale domácím nevadilo a v 74. minutě po rohu srovnal Guessand. Bohužel pro domácí jim však pak Dante chyběl v obraně a Golovin navýšil v 77. minutě na 3:2 pro hosty. Nice neskutečně tlačili i přes početní nevýhodu, ale nedokázali srovnat, i když několikrát šel do vápna i brankář Bulka. Zápas tak skončil vítězstvím Monaca 3:2 a to se dotahuje k Nice v tabulce Ligue 1. S pohledem na statistiky se s vámi loučím, mějte se hezky a budu se na vás těšit zase někdy příště u top evropského fotbalu. Na počtenou!

90+8

90+8

Žlutá karta za zakopnutí míče, jak jsem avizoval v předchozím komentáři.

90+8

Poslední šance na útok pro Nice končí zakopnutím míče od Maghnese Aklioucheho, který vidí žlutou kartu.

90+7

Pablo Rosario zakončoval hlavičkou, ovšem netrefil branku a rozehrává Monaco.

90+7

Köhn vytáhl centr na roh, znovu jde do vápna Bulka.

90+6

Aut pro Nice kousek od vápna Monaca.

90+6

Pro centr do vápna, který přišel chvilku po rohu vybíhá Köhn a drží míč nejdéle co to jde.

90+5

Na roh šel i brankář Bulka, Nice dokázalo vybojovat jen další roh, na který opět vybíhá Bulka.

90+4

Monaco využívá možnosti posledního střídání. Na hřiště vybíhá Diop místo Camary.

90+4

Youssouf Ndayishimiye vidí žlutou kartu za simulování, když se dožadoval penalty.

90+3

Jeden z hráčů zůstává ležet ve vápně, ovšem rozhodčí ukazuje jen na rohový praporek.

90+2

Philipp Köhn dost natahoval svoji rozehrávku a po jejím zahrání byl faulován Evann Guessand. Přímý kop mají k dispozici hráči Nice.

90+1

Domácí mají 7 minut na srovnání a hned v první minutě nastavení se ke střele dostal Evann Guessand, ovšem branku soupeře netrefil.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90

Faul na Rosaria, po kterém bude hrát Nice.

89

Roh byl rozehrán nakrátko a domácí vybojovali odkop od branky.

88

Roh pro Monaco. Bard odklízel míč do zámezí.

2:3

konec (1:1)

Branky: 37. Laborde (pen.), 74. Guessand (Sanson) – 16. Zakaria (Mo. Camara), 50. Zakaria (Minamino), 77. Golovin (Jakobs)

Karty:   34. Lotomba (NIC), 60. Louchet (NIC), 66. Búdawí (NIC), 83. Guessand (NIC), 90+4. Ndayishimiye (NIC) – 35. Kehrer (ASM), 44. Golovin (ASM), 83. Zakaria (ASM), 90+8. Akliouche (ASM)   54. Dante (NIC)

Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:14.

OGC Nice: Bułka – Lotomba (67. Rosario), Todibo, Dante (C), Bard – Búdawí (76. Perraud), Ndayishimiye, Sanson (83. Rosier) – Laborde, Guessand, Louchet (67. Thuram).
Náhradníci: Dupé – A. Baldé, Claude-Maurice, Cho, A. Mendy.

Trenér: F. Farioli

AS Monaco: Köhn – Kehrer, Maripán, Salisu – Mo. Camara (90+4. E. Diop), Zakaria, Yo. Fofana, Jakobs – Minamino (79. Akliouche), Golovin (79. Balogun), Ben Yedder (C).
Náhradníci: Majecki – E. Ben Seghir, M. Coulibaly, Magassa, Michal, Ouattara.

Trenér: A. Hütter