Anglická Premier League

Wolverhampton Wanderers – Brentford FC

0:2

konec (0:1)

10.02.2024, 16:00 • Molineux Stadium, Wolverhampton • 24. kolo • Josef Ján Horký

Tipsport: 2.23 3.63 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 12:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:9. (18:01:53)
Je tu konec zápasu mezi Brentfordem a Wolverhamptonem. Zápas končí vítězstvím hostů 2:0 i přesto, že ve druhém poločase byli jasně lepším týmem domácí. Hosté otevřeli skóre ve 35. minutě, kdy se prosadil kapitán Christian Nørgaard hlavičkou. Ve druhé půli se podařilo domácím srovnat, ale pouze z ofsajdu a gól tak neplatil. Wolves nadále tlačili, ale nedostali míč do sítě. Naopak Brentford dokázal skórovat v 77. minutě zásluhou Toneyho. Zápas tak skončil 2:0 pro hosty a ten tak zvyšuje svůj náskok na sestupové pozice na 6 bodů. Ode mě to bude pro dnešek vše. Budu se na vás těšit u dalšího přenosu z anglické Premier League nebo jiného top fotbalu. Na počtenou!

90+8

90+8

Sarabia našel Dohertyho, ale ten hlavičkoval vedle.

90+7

Roh pro domácí.

90+6

Leminova střela však netrefila branku a od branky hraje Mark Flekken.

90+6

Ztráta Lewise-Pottera a dopředu ještě jdou domácí.

90+5

Hráči Wolves se ještě snaží dostat dopředu a alespoň snížit, ale ani to se jim nedaří, naopak teď jdou dopředu hosté.