Tipsport: 2.88 4.06 2.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 22 – 34 | Přesilová hra: 0/1 – 0/1 | Trestné minuty: 2 – 2

Connor Ingram (ARI) – 3 zákroky, 3 OG, úspěšnost 50,0 %, odchytal 12:20
Karel Vejmelka (ARI) – 28 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 45:33
Adin Hill (VGK) – 20 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,9 %, odchytal 60:00

Tři hvězdy utkání
1. Jonathan Marchessault (VGK) 1+0
2. Karel Vejmelka (ARI) 28 zákroků
3. Chandler Stephenson (VGK) 1+0 (05:50:31)
Sedmé vítězství Vegas z posledních devíti zápasů! Rytíři o tomto úspěchu rozhodli na začátku první třetiny, kdy třikrát překonali Connora Ingrama, kterého posléze ve 13. minutě nahradil Karel Vejmelka, jenž byl pro soupeře neprůstřelný. Arizona toho ale nedokázala využít, když pouze vsítila ve 44. minutě kontaktní gól a nakonec prohrála 2:3.

59:47

Marchessault poslal puk do středního pásma!

59:35

Čas se velmi rychle krátí. Arizoně se nedaří pevně usadit v útoku.

59:13

Barbašev vyrazil za pukem, který skončil za brankou Arizony, ale obrana domácích ho rychle obrala.

58:54

Martinez zblokoval střelu Guenthera a vyhodil na zakázané uvolnění.

58:26

Vejmelka vyrazil na střídačku při první příležitosti. Arizona zkouší hru v šesti.

58:03

Karlsson nastřelil z mezikruží jen nohu vlastního spoluhráče Stephensona.

57:55

Oddechový čas pro tým Arizona Coyotes.

57:55

Amadio se dostal do obrovské šance v pravém kruhu, kam zamířila křižná přihrávka. Vejmelka předvedl bleskový přesun brankovištěm a skočil do střely soupeře. Zabránil dost možná rozhodnutí zápasu.

56:44

Vegas se nyní hlavně snaží držet soupeře daleko od své branky. Howden ale svou střelou přerušení hry před Vejmelkou nevybojoval.

55:50

Ofsajd Arizony přerušuje hru. Následuje poslední komerční pauza.

54:45

Durzi si zaútočil, ale ochutnal vlastní medicínu, když byl pro změnu on při střele zblokovaný.

54:29

Vegas se snaží oživit svou hru a vytvářet na Arizonu tlak. Amadio byl zblokovaný Durzim, načež se Coyotes povedlo u mantinelu útok soupeře ukončit.

53:20

Poté, co se hra chvíli přesouvala ze strany na stranu, se dostali hosté do zajímavé příležitosti. Nepřesná střela Roye se odrazila zpět před kruhy, odkud McNabb vypálil prudkou střelu švihem, kterou Vejmelka reflexivně vyrážel. Neměl moc času na přípravu.

51:42

Coyotes se dopustili icingu. Vhazovat se bude před Vejmelkou.

51:10

Útočná akce Arizony musela být kvůli postavení mimo hru přerušena.

50:01

Hosté vytvořili v pásmu Arizony menší tlak, při kterém se Vejmelka musel vypořádat se dvěma střelami. Povedlo se mu přerušit hru v pořadí svým 24. zákrokem. Komerční pauza.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Zucker (Välimäki, Maccelli), 44. Keller (Schmaltz) – 1. Marchessault (Barbašev, N. Roy), 2. Hague (Brisson, W. Karlsson), 7. Stephenson (Stone, Cotter)

Arizona Coyotes: Ingram (13. Vejmelka) – Moser, Durzi, Dermott, Dumba, Välimäki, Kesselring – Keller (A), McBain, Schmaltz (A) – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – Carcone, Kerfoot, Zucker – L. Cooley, Hayton, Guenther.
Trenér: André Tourigny

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez (A), Pietrangelo (A), McNabb, Korczak, Hague, Miromanov – Cotter, Stephenson, Stone (C) – Barbašev, N. Roy, Marchessault – Brisson, W. Karlsson, Amadio – Röndbjerg, Howden, Kolesar.
Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Syvret, Pollock – Suchánek, Murchison