2. liga skupina Západ

HC Letci Letňany – HC Tábor

1:5

konec (0:2, 1:0, 0:3)

07.02.2024, 18:00 • Ice Arena, Praha-Letňany • Skupina A • Aleš Strouha (@AlesStrouha)

Tipsport: 2.39 4.42 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou druholigové utkání ve skupině Západ mezi domácími Letňany a hostujícím Táborem. Po druhé třetině se zdálo, že je zaděláno na drama, když domácí dokázali snížit na 1:2, avšak ve třetí části hry dávali góly již pouze hosté. Podařilo se jim vstřelit celkem tři branky, a tak v zápase vyhrávají jednoznačně 5:1! (20:06:39)

59:23

Hráči Tábora mají puk na svých hokejkách za vlastní bránou a vyhlížejí konec zápasu.

58:48

I nyní se hraje v pásmu Letňan. Domácí hokejisté zcela rezignovali na jakoukoliv snahu s výsledkem cokoliv udělat.

57:55

57:55 Milan DANČIŠIN - 1:5

57:55

Tábor právě vstřelil branku!
Hned o dvacet vteřin později pak MILAN DANČIŠIN svým druhým gólem v zápase zvyšuje již na 5:1 pro Tábor a je jasno, že hosté dokráčí k vysokému vítězství. Asistence: Adam Zeman a Václav Krliš.

57:35

57:35 Miloslav JÁCHYM - 1:4

57:35

A je patrně definitivně rozhodnuto. Z ničeho nic se do zakončení dostal MILOSLAV JÁCHYM, který střílí čtvrtou branku hostů! Asistence: Jakub Matušík a Matěj Zadražil.

55:46

Domácím se nedaří usídlit se v pásmu soupeře. Konec zápasu se rychle blíží, Letňany to asi brzy zkusí v šesti.

54:56

Nahození od modré čáry v pohodě schoval do výstroje brankář Němeček.

54:13

Domácím se čas na srovnání rychle krátí. Je vidět, že hosté se teď soustředí hlavně na defenzivní činnost.

53:01

Zakázané uvolnění domácích hokejistů. Buly před Němečkem.

52:17

Domácí hokejisté jsou v plném počtu.

51:22

Hosté se v přesilovce nikam neženou. Je vidět, že dvoubrankový náskok jim stačí ke spokojenosti.

50:17

Navíc nepříjemnost pro domácí. Dvě minuty za podrážení dostává obránce Dominik Němeček.

49:39

Domácí se po třetím inkasovaném gólu přestalo úplně dařit a hosté teď dominují.

48:48

Josef Němeček nyní předvedl pěkný zákrok lapačkou, když efektivně semaforem lapil střelu z levé strany.

48:21

Hosté naprosto bez problémů oslabení odbránili a jsou v plném počtu.

47:43

Domácím se ale vůbec nedaří dostat do pásma soupeře. Hosté v pohodě udržují dvoubrankový náskok.

46:21

Jan Milfait hákoval a dostává dvě minuty.

45:47

45:47 Ondřej ŠULEK - 1:3

45:47

Hosté se teď z ničeho nic dostali do dvoubrankového vedení. ONDŘEJ ŠULEK se díky šťastnému odrazu ve středním pásmu dostal k puku a poté přes obránce nečekaně vystřelil. Puk z jeho hole skončil až za zády brankáře Němečka. Asistence: Petr Zíb a Jan Nevšímal.

45:11

Teď se ani jedno z mužstev nedostává do zakončení, hraje se hlavně ve středním pásmu.

44:02

Stejně jako již několikrát dnes se hraje dlouho bez přerušení. Teď už to bude déle než tři minuty.

43:12

Třetí třetina začala ve vysokém tempu a hraje se teď od brány k bráně.

42:01

Pavel Mrňa se dostal do přečíslení. Chtěl přihrávat spoluhráči, což se mu nepovedlo, a tak zkusil na druhý pokus vystřelit, Gába byl ale opět na místě.

41:12

Jiří Drtina vypálil zpoza modré čáry, gólman Gába byl ale opět na svém místě.

40:31

Domácí začali i druhou třetinu velmi aktivně a hosté se teď musí bránit.

40:15

David Gába schytal tvrdou ránu pukem do nechráněného místa. Bude ale v pořádku.

40:01

Je tu konec druhé třetiny utkání nadstavby druholigové skupiny Západ mezi Letňany a Táborem. Domácí hokejisté potvrzují, že mají aktuálně velmi slušnou formu a Jihočechům ve druhé části hry slušně zatápěli. Plnohodnotně se Pražané do zápasu vrátili již ve 26. minutě, kdy se prosadil Petr Poppel. Stav zápasu je 1:2 a třetí třetina tak slibuje zajímavou podívanou.

40:00

39:35

Domácí mají v poslední minutě druhé části hry velký tlak, chybí tomu ale přesné zakončení.

39:04

Po zakázaném uvolnění hráčů Tábora tady bude ještě buly před Gábou.

39:01

Začala poslední minuta druhé třetiny.

38:12

Pavel Mrňa se hezky uvolňoval a dostal se až do pásma soupeře, jenže zakončit nakonec nedokázal.

37:28

Tak až nyní se hra přerušila po zakázaném uvolnění hostů. Buly po levé ruce brankáře Gáby.

36:51

Opět se hraje dlouhé desítky vteřin bez jakéhokoliv přerušení. Nutno dodat, že ani brankáři teď nejsou v nějaké velké permanenci.

35:58

V plném počtu jsou již i domácí hokejisté.

34:49

Hosté jsou v plném počtu a čeká je krátká přesilovka.

34:28

Od modré to švihem zkoušel Tomáš Hubata, brankář Němeček jeho ránu vyrazil betonem.

33:58

Menší trest za hákování dostal Štěpán Turek.

33:52

Domácí jsou v tlaku i během hry pěti proti pěti. Gólman Gába se teď musel hodně ohánět.

32:49

Tábor zvládl první část hry čtyř proti pěti. Ještě dvě minuty.

32:15

Hosté to nejhorší přežili a jsou ve čtyřech.

31:52

Teď ale Gába puk lapil a podržel ho. Hosté mohou střídat.

31:39

Hosté jsou zamknutí ve vlastním pásmu. Navíc nemohou střídat a na trojce bránících hráčů jsou znát již velmi těžké nohy.

30:49

Domácí mohou hrát minutu a půl proti třem.

30:49

Radek Seidl teď ale dostává 2+2 minuty za vysokou hůl. Bylo to s krvavým zraněním v obličeji, proto dvojnásobný trest.

30:46

Domácí krátkou přesilovku pěti proti třem nevyužili.

30:15

Petr Zíb teď doslova vysekl soupeři hokejku z rukou a dostává dvě minuty.

29:59

Hosté dvakrát úspěšně vyhodili puk do pásma soupeře, domácí se ale rychle vracejí zpět do pásma Tábora.

29:28

Hráči Letňan teď dobře zamkli soupeře v jeho pásmu, gólman Gába je ale zatím pozorný.

28:46

Dvě minuty za seknutí protihráče u mantinelu teď dostal Matěj Zadražil.

28:14

Znovu se hraje delší čas bez přerušení. Teď se hlavně bojuje ve středním pásmu.

27:11

Domácí po vstřelené brance ožili a tlačí se do útoku. Hosté ale svůj jednobrankový náskok kontrolují.

25:37

25:37 Petr POPPEL - 1:2

25:37

Letňany právě vstřelily branku!
Domácí útočník PETR POPPEL dokázal dorazit puk za záda brankáře Gáby po velmi dobré práci Vojtěcha Kysely, který vnikl s pukem do brankoviště, kde rozhodil hostujícího brankáře. Asistence: Vojtěch Kysela.

25:11

Drtinovo nahození od modré čáry Gába vyrazil.

24:55

Zakázané uvolnění hostů, buly po levé ruce brankáře Gáby.

24:40

Z levé strany teď pálil Adam Mácha. Gólman Gába si proti jeho střele ale dobře vyjel a zakročil.

23:41

Oto Theimer se pokoušel prosadit až do zakončení, v tísni ale neměl šanci vystřelit.

22:58

Hned po buly pálil Jiří Říha, gólman Němeček ale jeho ránu v poklidu vyrazil do rohu.

22:55

Domácí se teď ubránili jen za cenu zakázaného uvolnění.

22:08

Tomáš Hubata zpoza brány přihrával do mezikruží, nikdo ze spoluhráčů se ale k zakončení nedostal.

21:18

Jakub Suchánek nahazoval puk od modré čáry, domácí gólman byl ale připravený.

20:01

Máme za sebou první třetinu zápasu mezi Letňany a Táborem. Hosté potvrzují roli favorita a po první části hry vedou zaslouženě 2:0, když se trefili Dančišin a Huna.

20:00

19:32

Domácí hokejisté sice kontrolují puk, avšak jen ve vlastním vápnu, odkud nemohou být nebezpeční.

19:01

Hlasatel právě oznámil start poslední minuty první třetiny.

18:33

Hraje se dlouho bez přerušení, aktivnější jsou nadále hosté.

17:43

Hosté jsou opět nastěhovaní v pásmu soupeře. Letci se musí opět jen bránit.

16:32

16:32 Rudolf HUNA - 0:2

16:32

Hosté po rychlém protiútoku navyšují vedení. Tomáš Hajič se dostal podél levého mantinelu až do pásma soupeře a následně přihrál před bránu, kdy se do odkryté svatyně trefil RUDOLF HUNA. Asistence: Tomáš Hajič a Matěj Zadražil.

15:26

Petr Zíb se pokoušel vypálit hned po přejetí modré čáry. Jeho rána byla ale defenzivou domácího celku zblokovaná.

15:10

Zoran Fiala si hezky sjel na střed, odkud se snažil pálit z mezikruží. Gólman Gába jeho ránu vyrazil.

14:57

Domácí jsou v plném počtu.

14:27

Rudolf Huna se snažil přihrávat od pravého mantinelu na levou stranu, jeho pas byl ale zblokovaný mimo hrací plochu. Buly v útočném pásmu Tábora.

14:03

Domácí ale zatím zvládají oslabení velmi dobře a stejně jako v prvním oslabení se jim daří držet puk v pásmu Tábora.

12:57

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
Lukáš Vacín teď musel zahákovat zakončujícího protihráče. Je z toho menší trest.

12:27

Přečíslení tří proti dvěma hostům nyní nevyšlo. Sami se připravili o puk, který ale Táborští rychle získali zpět.

12:01

Hosté jsou nadále lepší a již jsou opět nastěhovaní v pásmu soupeře.

11:01

11:01 Milan DANČIŠIN - 0:1

11:01

MILAN DANČIŠIN si teď od levého mantinelu dobře sjel do kruhu, kde přesnou střelou zakončil přihrávku od Zemana. Asistence: Adam Zeman a Jiří Říha.

10:33

Teď poslali puk přes všechny čáry také domácí hokejisté. Buly před Němečkem.

09:59

Domácí se jen velmi nesměle dostávají do pásma soupeře. K nebezpečnému zakončení se zatím nedostali.

08:58

Tomáš Hubata posílal před bránu Němečka od modré čáry zajímavou pobídku, nikdo ze spoluhráčů ale domácího gólmana nepřekonal. Ten pravým betonem udržel puk mimo brankový prostor.

08:06

Zakázané uvolnění Tábora, buly se vrací před Gábu.

07:48

Hráči Letňan oslabení zvládli bez problémů. Hraje se v plném počtu.

07:41

Opět je puk až za bránou Gáby, domácí budou brzy v plném počtu.

07:12

Domácí nyní puk vyhodili až do pásma Tábora.

06:46

Miloslav Jáchym pálil od modré, bránu ale netrefil.

06:26

Domácí zatím oslabení zvládají velmi dobře. Hraje se ve středním pásmu.

05:48

Menší trest za podražení dostal Lukáš Chalupa.

04:56

Teď byli hosté nastěhovaní v pásmu soupeře, k přímé střele na bránu Němečka se ale nedostali.

03:55

Zakázané uvolnění hostů. Buly po pravé ruce brankáře Gáby.

01:55

Hraje se rychle od pásma k pásmu, oba brankáři se musí mít na pozoru.

01:01

Po úvodním oťukávání se hráči Letňan nastěhovali do pásma soupeře, střelu Lukáše Chalupy schoval hostující gólman do výstroje.

00:01

Hokejisté obou týmů jsou na ledové ploše, zápas 7. kola nadstavby ve skupině A může za pár okamžiků začít.

HC Letci Letňany: J. Němeček (Nečas) – L. Chalupa (A), Z. Fiala, D. Němeček, Hamšík, Drtina, Gurjevskij, Ducháč – Mrňa, Pšenička, Korčák – Kysela, Arnošt (C), Poppel – Vacín, Labuzík, Š. Turek – Půlpán, Mácha, Theimer – Jobánek.
Trenér: Ondřej Poul

Hockey Club Tábor: Gába (Žajdlík) – Suchánek (A), A. Čížek, Hajič, Jáchym, Říha, Hubata, Plášil – Krliš, Milfait, J. Duda – Zeman, Matušík (A), Zadražil – Šulek, Nevšímal, Severa – Huna, Zíb, Seidl (C) – Dančišin.
Trenér: Milan Dančišin

Rozhodčí: Bernat – Kettner, Brož.
Hezký středeční podvečer všem hokejovým fanouškům při sledování online reportáže z nadstavby skupiny A druhé hokejové ligy mezi domácími Letci z Letňan a hostujícím klubem HC Tábor. Lépe jsou na tom v tabulce hosté, kterým patří v nadstavbové skupině druhé místo za vedoucím Chomutovem. Letňany jsou aktuálně na čtvrtém místě tabulky a oba týmy dělí propastných sedmnáct bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

1:5

Branky a nahrávky: 26. Poppel (Kysela) – 12. Dančišin (Zeman, Říha), 17. Huna (Hajič, Zadražil), 46. Šulek (Zíb, Nevšímal), 58. Jáchym (Matušík, Zadražil), 58. Dančišin (Zeman, Krliš)

HC Tábor: Gába (Žajdlík) – Suchánek (A), A. Čížek, Hajič, Jáchym, Říha, Hubata, Plášil – Krliš, Milfait, J. Duda – Zeman, Matušík (A), Zadražil – Šulek, Nevšímal, Severa – Huna, Zíb, Seidl (C) – Dančišin.

Rozhodčí: Bernat – Kettner, Brož

05:48 LET 2 L. Chalupa, podrážení
11:01 TAB 0:1 Dančišin (Zeman, Říha)
12:57 LET 2 Vacín, hákování
16:32 TAB 0:2 Huna (Hajič, Zadražil)
25:37 LET 1:2 Poppel (Kysela)
28:46 TAB 2 Zadražil, sekání