konec (0:1, 1:1, 1:1)

06.02.2024, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.04 4.08 3.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:00

tak nakonec ne, domácí John Tavares obdržel dvě minuty za hrubost a hostující Cal Clutterbuck zase dvě minuty za krosček.

58:40

Přerušená hra, domácí si vybírají oddechový čas.

58:10

Samsonov je na střídačce, je tu power-play Toronta.

57:58

57:58 Pierre ENGVALL - 2:3

57:58 5/5

Islanders právě vstřelili branku!
Ledová sprcha pro Toronto! Domácí ztratili ve vlastním pásmu puk, následovaly hned dvě střely, které Samsonov ještě stihl pokrýt, jenže před brankovištěm se objevil PIERRE ENGVALL a bekhendem poslal puk mezi betony brankáře do sítě – 2:3. Asistence: Brock Nelson, Kyle Palmieri.
Engvall P., Palmieri K., Mayfield S., Romanov A., Nelson B.
Rielly M., Bertuzzi T., Brodie T., Nylander W., Tavares J.

55:12

55:12 John TAVARES - 2:2

55:12 5/4

Toronto právě vstřelilo branku!
Přesilovka je využitá a je srovnáno! Po vyhraném buly v pásmu předvedlo Toronto krátkou kombinaci, od modré čáry pak nahodil Rielly a JOHN TAVARES skvěle sklepl puk k ledu. Sorokin na tohle zareagovat nezvládl a máme tak stav 2:2. Asistence: Morgan Rielly, William Nylander.
Tavares J., Rielly M., Nylander W., Marner M., Matthews A.
Pulock R., Clutterbuck C., Romanov A., Nelson B.

54:20

A pozor, je tu přesilovka pro Toronto! Ve středním pásmu fauloval Oliver Wahlstrom a odjel si odsedět dvouminutový trest za nedovolené bránění.

40:46

40:46 Matthews svou střelou trefil všechny tyčky Sorokinovy branky

40:46

Domácí hráči i diváci se už radovali z gólu, který měl na holi Matthews, jenže puk pouze trefil všechny tři tyčky Sorokinovy branky a nepřekročil brankovou čáru!

38:22

38:22 Závar Toronta před Sorokinem

38:22

Chyba lávky! Po rychlém přenesení hry bylo najednou před Sorokinem velmi živo a gólman NY Islanders musel zasahovat proti Bertuzzimu a hlavně proti střele Nylandera z mezikruží!

22:50

22:50 Kyle MACLEAN - 1:2

22:50 5/5

Hosté opět vedou! Toronto propadlo ve středním pásmu, do sóla se dostal KYLE MACLEAN, který právě naskočil na led z trestné lavice, kde odpykával za Horvata dvouminutový trest, před Samsonovem předvedl dokonalý bekhendový blafák a po ledě zasunul za brankovou čáru – 1:2. Asistence: Cal Clutterbuck.
MacLean K., Clutterbuck C., Pulock R., Romanov A., Nelson B.
Domi M., Liljegren T., Bertuzzi T., Nylander W., Robertson N.

20:50

20:50 Mitchell MARNER - 1:1

20:50 4/4

Je srovnáno! Hned po buly se domácím povedlo rozjet akci, kdy Tavares bekhendem našel na pravé straně MITCHELLA MARNERA, ten si dobře počkal na nejlepší okamžik a pověsil puk pod Sorokinovu horní tyčku – 1:1. Asistence: John Tavares, Auston Matthews.
Marner M., Matthews A., Rielly M., Tavares J.
Pelech A., Holmström S., Mayfield S., Pageau J.

20:43

Domácí Simon Benoit obdržel pět minut za bitku, hostující Bo horvat ke stejnému trestu vyfasoval ještě dvě minuty za nesportovní chování.

18:55

Toronto jde zase do čtyř. Na levé straně se nedovoleného bránění dopustil Tyler Bertuzzi a už sedí na trestné lavici.

16:17

Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje hostující tým. Dvě minuty za vražení na hrazení obdržel Ryan Reaves.

10:31

10:31 Mathew BARZAL - 0:1

10:31 5/5

Domácí tlačili a hosté otevřeli skóre! Hráči v bílém přečkali další sklepnutí u branky, sami se dostali do protiakce, ve které z pravého kruhu trefil Reilly tyčku, puk se odrazil na hůl MATHEWA BARZALA a ten už hravě sklepnul do odkryté části branky – 0:1. Asistence: Mike Reilly, Anders Lee.
Barzal M., Reilly M., Lee A., Horvat B., Mayfield S.
Benoit S., Domi M., Gregor N., McCabe J., Robertson N.

2:3

Branky a nahrávky: 21. Marner (Tavares, Matthews), 56. Tavares (Rielly, W. Nylander) – 11. Barzal (Reilly, Lee), 23. MacLean (Clutterbuck), 58. Engvall (Nelson, Palmieri)

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Mar. Jones) – Brodie, Rielly (A), McCabe, Benoit, Liljegren, Giordano – Marner, Matthews (A), Knies – W. Nylander, Tavares (C), Bertuzzi – Gregor, Domi, N. Robertson – Reaves, Holmberg, McMann.
Trenér: Sheldon Keefe

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Dobson, Romanov, Pulock, Pelech, Mayfield, Reilly – Barzal, Horvat, Lee (C) – Palmieri, Nelson (A), Engvall – Wahlstrom, Pageau, Holmström – Clutterbuck (A), MacLean, M. Martin.
Trenér: Patrick Roy

Rozhodčí: Blandina, Rank – Shewchyk, Baker

Diváci: 18 365

10:31 NYI 0:1 Barzal (Reilly, Lee)
16:17 TOR 2 Reaves, vražení na hrazení