8:3

konec (2:0, 3:1, 3:2)

05.02.2024, 18:30 • 14. kolo • Michal Heřman

Tipsport: 1.44 5.11 4.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas končí divokým skóre 8:3 pro domácí, kteří po vyrovnané první třetině ovládli zbytek zápasu. Nejvíce vidět byl třígólový David Jindra. Zápas nabídl pěkné akce a diváci si jistě přišli na své. Děkujeme za pozornost a přejeme pěkný zbytek pondělí. (20:35:59)

59:05

A už se hraje poslední minuta. Hosté se ještě pokouší o korekci, zasahuje ale Pícl.

58:01

Běží poslední dvě minuty zápasu.

57:56

Univerzita Karlova právě vstřelila branku!
Domácí útočník DAVID JINDRA se dostal do úniku a nadvakrát propaluje Šemberu! Do statistik tak zapisuje hattrick! Škarda.

56:09

Masarykova univerzita právě vstřelila branku!
Nenápadná akce hostí končí třetím gólem v domácí síti! Z pravé strany přišel pas PAVLA TOMANÍKA před branku, který pravděpodobně bez teče končí mezi betony brankáře Pícla! Asistence: Drlík.

55:39

Zápas je rozhodnutý, na tempu hry to ale znát moc není. Stále se hraje svižný hokej.

54:24

Zakázané uvolnění domácího celku. Hra se stěhuje před Pícla.

53:30

V útoku jsou teď opět domácí a Šembera se tak musí mít na pozoru.

52:52

Krásná akce hostí znamení snížení! TADEÁŠ JAKUBEC si v mezikruží počkal na přihrávku a poté vypálil z první přesně pod víko! Asistence: Edl.

51:36

Z gólu se ale radují na druhé straně opět domácí! FRANTIŠEK KONOPÁSEK si počkal na přihrávku, najel si před branku, kde prostřelil Šemberu pokusem na teploměr. Asistence: Klatt a Málek.

51:20

Hosté teď zatlačili na domácí, chybí jim ale střelba.

50:53

Dobrý protiútok brněnského celku končí domácím vyhozením přes všechny čáry. Hra se stěhuje před Pícla.

50:10

Hosté jsou poslední minuty pod velkým tlakem a je asi jen otázka, jakým skóre duel skončí.

49:36

Další zajímavá příležitost domácích! Klatt to zkusil od modré a Šembera musel ukázat rychlý reflex.

47:01

Jindra nepřešel přes obránce, u puku zůstávají ale domácí.

46:24

Pražský celek se opět natlačil do útočného pásma, hosté se tak musí bránit.

45:57

Domácí tým je kompletní.

45:30

Kucharčík se málem prosadil v oslabení! Šembera se ale roztáhl a betonem puk vyráží! Šlo by dnes o třetí gól v oslabení.

8:3

Branky a nahrávky: 13. Jindra (Škarda, Piskač), 19. Kopenec (Konopásek, Málek), 23. Konopásek (Málek), 31. Glitta (Jindra, Škarda), 32. Klatt (Martínek, Hradil), 43. Jindra (Piskač), 52. Konopásek (Klatt, Málek), 58. Jindra (Škarda) – 37. Bazala (Sedláček, Greguss), 53. Jakubec (Edl), 57. Tomaník (Drlík)

UK Kings Prague: Pícl (Novák) – Kopenec, Dušek, Klatt, Gebell, Piskač – Čermák, Volf (K), Konopásek, Kucharčík, Málek, Glitta, Škarda, Moucha, Jindra, Sochor, Martínek, Hradil, Škoda
Trenér: Filip Čmejla

HC MUNI: Král (32. Šembera) – Prokopec, Kučera (K), Šucha, Gonos, Bazala, Bláha, Řehák – Morev, Tomaník, Drlík, Jakubec (A), Greguss, Malenovský, Staněk, Sedláček, Hasoň, Edl
Trenér: Jiří Čtvrtníček

Rozhodčí: Barek – Bernard, Tuháček

07:21 MUN 2 Staněk, držení
08:44 MUN 2 Morev, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
10:30 UKA 2 Hradil, podrážení
12:07 UKA 1:0 Jindra (Škarda, Piskač)
18:21 UKA 2:0 Kopenec (Konopásek, Málek)
22:40 UKA 3:0 Konopásek (Málek)
28:46 UKA 2 Staněk, příliš mnoho hráčů na ledě
30:50 UKA 4:0 Glitta (Jindra, Škarda)
31:10 UKA 5:0 Klatt (Martínek, Hradil)
31:10 MUN -Král +Šembera (Střídání)