04.02.2024, 17:05 • Stade Francis Le Blé, Brest • 20. kolo • Matěj Skula

Tipsport: 2.98 2.81 3.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný vstup do nového týdne a třeba zase někdy na počtenou. (19:09:03)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:12.
Zápas 20. kola mezi Brestem a Nice končí bezbrankovou remízou, stejně jako dopadlo jejich úvodní střetnutí v sezoně.
V úvodu duelu měla obrana domácího celku velké problémy s rychlými náběhy po levé straně, jedním z nich se prezentoval Guessand a dokázal i zakončit, avšak branku těsně minul. To byla asi největší příležitost Brestu. Na druhé straně měl poté v 36. minutě obrovskou šanci Satriano, avšak odkryty branku po zákroku gólmana Bulky netrefil.
Do druhé půle vstoupili lépe hosté, avšak jejich akci končily na hraně šestnáctky. Podobně dopadal i Brest, který sice vyslal několik zajímavých pokusů, ale víceméně všechny letěly mimo tři tyče.
Remíza 0:0 je tedy odpovídající, neboť oba celky vyslaly za 90 minut pouze tři projektily, které mířily mezi tři tyče.

90+4

90+4

Obrana Brestu však dobře zafungovala, dnešní duel skončí bezbrankovou remízou.

90+4

Po dobré práci Rosiera a Choa bude mít Nice výhodu pozdního rohového kopu.

90+3

Avšak Romain Del Castillo si pomohl faulem na Choa a k míči se dostávají zase hosté.

90+3

Todibo se dostal v souboji nejvýše a odvrací míč do autu, Brest však může znovu zaútočit.

90+2

Po odrazu se ke střele dostal Lees-Melou, svým pokusem však ohrozil jen diváky na tribuně.

90+2

Brest zvolil rozehrávku nakrátko, Kenny Lala se poté snažil přízemním centrem najít svého spoluhráče, avšak jeho pas byl zblokován.

90+1

A domácí teď vybojovali i standardku, kterou bude po faulu na Lees-Meloua rozehrávat Del Castillo.

90+1

Lockovu přihrávku zblokovali hostující obránci do autu, Brest v posledních minutách točí.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90

Thuramova rozehrávka byla zblokována, o lepší založení akce se pokusil i Todibo, avšak o tolik lépe nedopadl.

89

Brankář Bizot si ale centr z rohu našel a vyboxoval.

88

Po rozehrávce došlo v šestnáctce domácích k několika soubojům, poté pálil Todibo, avšak trefil jen obránce. Po další snaze však uvidíme roh.

87

Valentin Rosier byl u postranní čáry zastaven Camblanem, další standardka pro Nice.

87

Tomu Louchetovi se však centr příliš nepovedl a obrana domácího celku s ním neměla problémy.