4:1

konec (1:0, 1:0, 2:1)

02.02.2024, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 41. kolo • Martin Kožiak sk

Tipsport: 1.65 4.32 4.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poprad nakoniec poráža Trenčín bez väčších problémov 4:1. Domáci boli takmer celý čas vo vedení a v závere to len skorigoval Petráš posledným gólom v zápase.
Poprad sa vďaka tomuto víťazstvu už posúva na prvú priečku pred Spišskú Novú Ves. Trenčín zas ostáva na deviatom mieste. (20:10:12)

59:18

Trenčín dal gól!
Nakoniec sa predsa len podarilo skórovať aj Trenčanom. V poslednej minúte dostal presnú prihrávku na stred ŠIMON PETRÁŠ, ktorý tvrdou strelou z prvej prestrelil všetko čo mu stálo v ceste.
Asistencie: S. Conway, P. Sojčík

58:03

Poprad dal gól!
Domáci hráči sa dostali do rýchleho protiútoku, v ktorom sa boli 2 Popradčania proti jednému súperovi. ANDREW CALOF to nakoniec zobral na seba a presnou strelou pod hornú tyčku zvýšil na 4:0.
Asistencie: T. Záborský, B. Betker

56:34

TYLER COULTER sa po prihrávke od Svitanu dostal s pukom do stredného pásma a presným zakončením trafil prázdnu bránu. Poprad tak dáva pravdepodobne definitívnu bodku za týmto zápasom a vedie 3:0.
Asistencia: P. Svitana

56:20

Lacouvée opustil svoju bránu a Trenčín to tak skúsi v šestici.

56:15

Balážove nahodenie končí len v lapačke Adama Vaya.

54:50

Z rýchleho protiútoku mohol skórovať Bjalončík. Jeho strela ale nebola príliš presná a svoj druhý gól tak dnes nepridal.

54:25

Vay si teraz kvôli riskantnej rozohrávke poriadne znepríjemnil situáciu, ale Trenčania toho využiť nedokázali.

52:10

Kukučova prudká strela švihom takmer prekonala Lacouvéeho. Trenčiansky brankár si s ňou ale na dvakrát dokázal poradiť.

50:35

Po tvrdej strele Cardwella sa dostal k odrazenému puku Svitana, no nakoniec sa mu nepodarilo vystreliť na bránu. Neúspešný bol aj neskorší pokus Dmowského.

49:55

Delovka Imma z ľavej strany musel Vay chytiť až na dvakrát, ale napriek tomu si čisté konto zatiaľ udržal.

48:15

Peitronirove nastrelenie od modrej čiary vyrazil Vay do rohu ihriska.

46:35

Ahl si to chystal v dobrej pozícii na strelu, ale nakoniec jeho pokus zblokoval jeden z domácich hráčov.

45:25

Bjalončík si prebral puk v pravom kruhu pre vhadzovanie a rýchlo vystrelil. Nakoniec však puk preletel len tesne nad trenčianskou bránou.

43:50

Česánekova tvrdá strela od modrej čiary končí len na Laocouvéem.

42:22

Giľák dostla prihrávku od Ahla priamo pred bránu, ale puk sa mu nepodarilo ideálne spracovať a Vay tak naďalej ostáva neprekonaný.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Druhá tretina sa skončila úplne rovnako ako tá prvá s tým rozdielom, že gól Popradu padol až v jej závere. Jeho strelcom bol Jendek a Poorad tak pred treťou tretinou vedie 2:0.

4:1

Branky a nahrávky: 2. Bjalončík (Calof, Steenbergen), 37. Jendek (Betker, Šotek), 57. Coulter (Svitana), 59. Calof (Záborský, Betker) – 60. Petráš

HK Poprad: Vay (Belányi) – Brincko, Cardwell, Dmowski, Coulter, Svitana – Betker, Turan, Záborský, Jendek, Kukuča – Brejčák, Česánek, Steenbergen, Bjalončík, Calof – Šotek, Suchý, Belluš
Trenér: T. Bjorkstrand

HK DUKLA Trenčín: Lacouvée (Borák) – Kielb, Pietroniro, Ahl, Baláž, Giľák – Petrovický, Starosta, Hudec, Conway, Charbonneau – Hlaváč, Hudec, Petráš, Sojčík, Eriksson Immo – Stahoň, Kupec, Krajčovič, Mikúš, Sloboda
Trenér: M. Bartovič

01:26 POP 1:0 Bjalončík (Calof, Steenbergen)
30:58 POP 2 Brincko, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
36:01 POP 2:0 Jendek (Betker, Šotek)
56:34 POP 3:0 Coulter (Svitana)
58:03 POP 4:0 Calof (Záborský, Betker)
59:18 TRE 4:1 Petráš