0:1

konec (0:0)

27.01.2024, 14:30 • Info o změnách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri))

Tipsport: 6.18 4.76 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Moc gólů nepřinesl, padla pouze jedna branka, a to v 75. minutě. Rakušan Marko Kvasina dokázal poslat míč do branky a zajistit Slovácku vítězství 1:0. (17:23:27)

90

75

Slovácko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je MARKO KVASINA.

46

První poločas zápasu je u konce. Ani jeden z týmů se doposud neprosadil, a tak na hřišti panuje bezbranková remíza 0:0.

45

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.