konec (0:2, 1:1, 0:0)

26.01.2024, 18:30 • 4 • Skupina B • Ondřej Nejedlo

Tipsport: 1.56 4.79 3.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:11

Vyloučen domácí Viktor Martínek za hrubost, u hostů Nooa Innanmaa taktéž za hrubost.

54:46

Vyloučen domácí Dominik Řepík za hákování.

52:46

Vyloučen hostující Jakub Vogel za podrážení.

44:46

Vyloučen hostující Petr Rozhon na 5 minut a do konce zápasu za zásah do oblasti hlavy a krku, u domácích Viktor Martínek na 2 minuty za krosček. Větší trest odpyká Rudolf Klíma.

30:12

Vyloučen hostující Nooa Innanmaa na 2+2 minuty za držení hole a hrubost.

28:25

Vyloučeni shodně dva hráči. U domácích Jan Mašek na 2+2 minuty za hrubost, u hostů Radek Prošek taktéž za hrubost, avšak jen na 2 minuty.

24:50

Vyloučen domácí Milan Antoš za podrážení.

21:43

Potrestána hráčská lavice hostí za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Rudolf Klíma.

19:38

Vyloučen domácí Ivan Lytvynov za sekání.

16:22

Vyloučen hostující Jaroslav Vašíček za podrážení.

15:50

Vyloučen hostující Michael Čejka za zdržování hry/porušení postupu vhazování.

14:18

Vyloučen domácí Viktor Martínek za držení.

13:31

Vyloučen domácí Jan Klodner za podrážení.

12:52

Vyloučen hostující Šimon Krutina za napadení.

12:36

Vyloučeni shodně dva hráči. Na domácí straně Dominik Řepík za nedovolené bránění, u hostů Václav Stejskal za podrážení.

9:07

Vyloučen hostující Nooa Innanmaa za sekání.

8:46

Vyloučen hostující Jan Klodner za podrážení.

1:3

Branky a nahrávky: 26. L. Kučera (Kliment, Klodner) – 7. Čejka (Prošek, Tóth), 13. Prošek (Innanmaa, Kořán), 24. Klíma (M. Švec)

HC Benátky nad Jizerou: Brázdil (Hofman) – Lytvynov, Antoš, Klodner, Kliment, M. Němeček, Mašek – Řepík, Havlas, Hozák – Zumr, Šafránek, Jankovský – Martínek, Vágner, L. Kučera – P. Douša, Husák.
Trenér: Novák

HC Stadion Cheb: K. Kolář (Kašpar) – Innanmaa, Kořán, V. Stejskal, Vogel, Karpov, Vápeník – Prošek, Čejka, Tóth – M. Švec, V. Skuhravý, Rozhon – Krutina, Vašíček, Davídek – Klíma, A. Vlach, Krejsa.

24:50 BEN 2 Antoš, podrážení
25:05 BEN 1:3 L. Kučera (Kliment, Klodner)
28:25 BEN 2+2 Mašek, hrubost+hrubost
CHB 2 Prošek, hrubost
30:12 CHB 2+2 Innanmaa, držení hole+hrubost
44:46 CHB 5+20 OK Rozhon, nedovolený zásah do hlavy nebo krku+nedovolený zásah do hlavy nebo krku