Mládežnické MČR krajských výběrů

Středočeský kraj – Plzeňský kraj

1:1

konec (0:1, 1:0, 0:0)

23.01.2024, 10:45 • KAPKA resort, Lhota u Vsetína • Skupina B • Martin Augustin (@ogy_16)

Utkání mezi Středočeským a Plzeňským krajem končí remízou 1:1. Skóre otevřel v 9. minutě ve vlastním oslabení plzeňský Eliáš Matoušek. Ve druhé části srovnal v přesilovce Daniel Pejša. Ve třetí třetině pak Středočeši nedokázali rozhodnout ani přes výraznou převahu. Brankář Václav Osvald v utkání pokryl 41 ze 42 střel a má tedy hlavní zásluhu na tom, že Plzeňští získali první bod v turnaji. (12:35:38)
Střely na branku – 42:10 (15:4, 11:4, 16:2)

41:52

Z ničeho nic šance na druhé straně! Martínek musel reagovat na dorážku z bezprostřední blízkosti. Betony stačil položit na led včas.

41:32

Golfák Jana Šubina z pravé strany vyráží pozorný Osvald.

41:03

Matiáš Piskač od modré čáry netrefil branku. Středočeši ale nadále tlačí.

39:58

Další zákrok Osvalda, který schoval puk do lapačky a přerušil hru.

39:30

Větší aktivita je určitě na holích Středočechů. Ránu Tomáše Pletky z levé strany vyrazil Osvald.

38:37

Po vyhraném buly střílel od modré čáry Alex Svoboda. Puk byl tečován vedle plzeňské branky.

38:30

Matiáš Piskač se dostal na modré k puku po špatné rozehrávce soupeře. Po jeho střele přerušil hru Osvald.

37:52

Postavení mimo hru v podání Plzeňského kraje.

37:34

Plzeňský hráč trefil při rozehrávce brusli soupeře. Od ní se puk snášel směrem k brance a Osvald ho raději podržel v rukavici.

37:10

Středočeský tým je v plném počtu.

36:39

Středočeši si pomohli také přihrávkou dozadu a nadále drží kotouč. To musí být pro plzeňské docela frustrující.

36:07

Středočeši zatím drží puk v útočném pásmu a sbírají čas z oslabení.

35:43

Plzeňský kraj je kompletní a nyní začíná naopak jeho přesilovka.

35:09

Vyloučení také na Středočeské straně. Dvě minuty za podrážení dostal Kryštof Vrbata. Nyní se bude hrát nějakou dobu 4 na 4.

34:40

Plzeň vyhazuje!

34:09

Kryštof Vrbata se nejprve snažil nahrát před odkrytou branku, ale dobře zapracovala bránící trojice Plzně. Poté střílel kapitán Středočechů sám, ale Osvald byl na místě.