Olomoucký kraj – Středočeský kraj

4:4

konec (2:1, 2:3, 0:0)

22.01.2024, 17:45 • Lhota u Vsetína, KAPKA resort • Skupina B • Tomáš Rotter

Zápas končí po pětačtyřiceti minutách vyrovnaným stavem 4:4! Z počátku aktivnější mladíci z Olomouckého kraje ztratili tempo a Středočeský kraj se dostal do hry. Zasloužená remíza, rychlé tempo a nadějné kombinace, to přinesl předposlední zápas prvního dne na Mistrovství České republiky krajů. Nejlepšími hráči byli vyhlášeni MUSIL z Olomouce a MICHÁLEK z kraje Středočeského. Přeji pěkný zbytek večera. (19:31:08)

44:25

Do dobré pozice se dostal domácí útočník, který projel sám celé hřiště, brankář Středočechů teď zachránil hosty před prohrou.

43:34

Další snahu o kombinaci zastavila srážka dvou Středočechů, do protiútoku se tak vydali domácí, dobrý pokus brankář hostí kryje.

43:05

Hosté zpřesnili rozehrávku, do dobré šance se dostal Pletka, šanci však zastavil brankář Olomouckého kraje.

42:33

Spousta nepřesností je součástí posledních momentů hry, ve kterých se olomoučtí spíše brání.

41:01

Další akce končí zakázaným uvolněním, Středočeši se opět ubrání přesilovce soupeře.

39:54

Olomoučtí se opět nemohou usadit v útočném pásmu, jedinou jejich střelu kryje brankář hostí.

39:15

Další možnost pro domácí, za hákování je vyloučen Svoboda.

37:19

Ve třetí třetině je k vidění několik osobních soubojů, vše se zatím pohybuje v hranici fair-play.

35:44

Moc šancí si však nevytvořili a hra se přesouvá na druhou stranu.

34:38

Akci již kompletních hráčů hostí zabrzdilo zakázané uvolnění. Po vhazování se ale opět vrací do útočného pásma a kombinují.

33:45

Olomouckým se nedaří přechod do útočného pásma, Středočeši hrají oslabení zatím skvěle.

32:23

Rychlou kombinaci olomouckých zakončila střela z levého kruhu, brankář hostí ji bez problému lapil.

32:01

Přesilová hra pro Olomoucký kraj, a šance na návrat vedení. Za držení je vyloučen Tomáš Pletka.

30:32

Ukázkový hit předvedl za svojí brankou obránce hostí, od spoluhráčů sklidil pochvalu.

30:01

Ve druhé třetině se nám s góly roztrhl pytel! Po krátké poradě bude následovat třetí třetina zápasu, do které vstoupíme za vyrovnaného stavu.

30:00

29:13

Třetina už se dohraje v obranném pásmu domácích, kteří jsou po čtvrtém gólu Středočechů spíše pasivní.

27:12

Středočeši se zabydlují v pásmu Olomouce. Souboje u mantinelů končí vítězně pro hosty, střelecké pokusy však lítají jen mimo bránu.

26:00

26:00 VRBATA - 4:4

26:00

Středočeský kraj právě vstřelil branku! Je opět vyrovnáno! Zmatku před brankou využil VRBATA. Asistence: Dvořák, Svoboda

24:55

Do protiútoku se dostali hosté, jejich střelu však zablokoval obránce Olomouce.

24:10

Další střelecké pokusy končí vedle brány domácích. Olomoučtí hrají v plném počtu.

23:21

Hosté se dostali do kombinace v pásmu Olomouce, střelu z levého kruhu Jurečka chytá.

22:53

Vyloučení v týmu Olomoucký kraj:
Korhoň – 2 min., vysoká hůl.

21:28

Další pokus o střelu olomouckých je zblokovaný do ochranné sítě, hra se teď spíše kouskuje.

20:33

20:33 MUSIL - 4:3

20:33

Olomoucký kraj právě vstřelil branku! Ze souboje za brankou Středočeského kraje vyšli lépe právě Středočeši, následnou chybu v rozehrávce však potrestal MUSIL a vrací Olomouci vedení zpět. Asistence: Vymětal

18:58

18:58 VRBATA - 3:3

18:58

Středočeský kraj právě vstřelil branku! Kombinaci dva na jednoho sehráli hosté skvěle, po nahrávce Pejši vyrovnává na 3:3 VRBATA. Asistence: Pejša

18:56

Kombinaci ve středním pásmu Středočechů zastavil obránce domácích, který však puk jen odevzdal.

18:30

Teď je to opravdu hra nahoru-dolu, spousta šancí na obou stranách.

17:46

17:46 PLETKA - 3:2

17:46

Středočeský kraj právě vstřelil branku!
Autorem branky je PLETKA. Asistence: Mansfeld a Dvořák.

17:11

17:11 SEIDL - 3:1

17:11

Olomoucký kraj právě vstřelil branku! Pěknou kombinací se olomoučtí hokejisté dostali přes střední pásmo, po přihrávce Pospíšila zvyšuje na 3:1 SEIDL. Asistence: Pospíšil, Navrátil.

15:23

Středočeši začali třetinu velmi aktivně, na Jurečku vyslali už dvě střely, s žádnou však neměl gólman domácích větší problém.

15:01

První třetina byla ze začátku spíše opatrná, v jejím závěru jsme se ale gólů dočkali. Olomoucký brankář Matyáš Jurečka chytá zatím skvěle, a i díky němu vedou olomoučtí 2:1.

15:00

13:55

Olomoučtí jsou po vstřeleném gólu výrazně aktivnější a vytváří si další šance.

13:24

13:24 VYMĚTAL - 2:1

13:24

Olomoucký kraj právě vstřelil branku! Tak teď se nám s góly roztrhl pytel, po chybě Středočechů ve vlastním obranném pásmu srovnává přesnou střelou VYMĚTAL.

11:02

11:02 BYDŽOVSKÝ - 1:1

11:02

Středočeský kraj právě vstřelil branku! Rychlý únik okolo levého mantinelu a střela z mezikruží znamená gól BYDŽOVSKÉHO a vyrovnání na 1:1 ! Asistence: Mansfeld

10:23

Nadějnou akci Středočechů zastavil již poněkolikáté offside.

08:44

08:44 MUSIL - 1:0

08:44

Olomoucký kraj právě vstřelil branku! V brankovém prostoru se po střele nejrychleji zorientoval olomoucký MUSIL a překonal bezmocného brankáře Středočechů. Asistence: Vymětal

08:11

Samostatný únik i na druhé straně! Sám na bránu se vydal Jan Šubin, Olomoucký brankář opět pozorný.

07:12

Středočeši vyrazili do přečíslení 3 na 2, brankář Olomouce byl úspěšnější.

06:21

Hraje se zatím spíše opatrný hokej, výraznější šanci měl jen níže zmiňovaný Petřík.

05:58

Kombinace mladíků ze Středočeského kraje mohla mít velmi špatné následky! Do úniku se dostal Olomoucký Petřík, kličku však nedokončil.

05:02

Navrátil – 2 min., podrážení.

03:24

Středočeši hrají v plném počtu, domácí výhodu nevyužili.

02:44

Olomoučtí si nedokáží vytvořit souvislejší tlak, zatím se hraje spíše na jejich polovině.

01:23

Vyloučení v týmu Středočeský kraj:
Komžík – 2 min., nedovolené bránění.

00:43

První zákrok si připisuje Olomoucký brankář, po šikovné střele soupeře z mezikruží.

00:02

Úvodní buly patřilo domácím, krátce po něm je ale odpískán offside.

00:01

Hráči obou týmu nyní absolvují krátké rozbruslení. Zápas začne za malou chvíli.
Olomoucký kraj dnes ráno svůj první zápas MČR prohrál nad Prahou 0:4, Středočeský kraj naopak zvítězil 3:1 nad Vysočinou.
Předposlední duel zahajovacího dne Mistrovství České republiky krajů v ledním hokeji rozehrají již za necelou hodinu výběr Olomouckého a Středočeského kraje. Oba účastníci skupiny B odehrají šest utkání ve skupinové fázi, poté budou případně následovat boje o první tři místa. Všechny zápasy ve skupinové fázi, včetně dnešního se hrají na 3x15 minut.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.

4:4

Branky a nahrávky: 9. Musil (Vymětal), 14. Vymětal, 18. Seidl (Pospíšil, Navrátil), 21. Musil (Vymětal) – 12. Bydžovský (Mansfeld), 18. Pletka (Mansfeld, Dvořák), 19. Vrbata (Pejša), 26. Vrbata (Dvořák, Svoboda)

Olomoucký kraj: Jurečka (Slavík) – Navrátil (K), Korhoň, Holubář, Faltýnek (A), Hanzelka, Holub (A), Hovanec, Vymětal, Dokoupil, Husák, Musil, Kumstát, Pospíšil, Novák, Seidl, Petřík, Kutěj, Stokláska
Trenér: Vladimír Kočara

Středočeský kraj: Zachař ( Martýnek) – Dvořák, Vlček, Michálek, Veber, Komžík, Matějka, Svoboda, Piskač – Pletka, Bydžovský, Holoubek, Dvořák, Vovsík, Vrbata, Pejša, Šimáček, Hartman, Jalovecký, Mansfeld, Šubin
Trenér: Martin Škaloud

Rozhodčí: René Smilek – Jiří Fiedler, Tomáš Marek

01:23 STC 2 Komžík, nedovolené bránění
05:02 OLK 2 Navrátil, podrážení
08:44 OLK 1:0 Musil (Vymětal)