3:2

po prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)

22.01.2024, 01:30 • UBS Arena, New York • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.4 4.05 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi utkání mezi Islanders a Dallasem. Hosté sice po dvou třetinách vedli, ale o vyrovnání se postaral Hudson Fasching. V řádné hrací době už žádný další gól nepadl, tudíž rozhodnout muselo prodloužení, které bylo velice rychlé. Po necelé minutě totiž rozhodl Bo Horvat, takže premiéra trenéra Patricka Roye byla úspěšná.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (04:17:26)

Islanders právě vstřelili branku!
Islanders dnes berou dva body! Mathew Barzal vybojoval kotouč a ihned jej posunul dopředu na spoluhráče. BO HORVAT poté sám před gólmanem předvedl krásný bekhendový blafák. 3:2 po prodloužení. Asistence: Mathew Barzal.
Horvat B., Dobson N., Barzal M., Sorokin I.
Wedgewood S., Harley T., Seguin T., Duchene M.

60:01

Je za námi šedesát minut, po kterých vítěze utkání neznáme. Duel mezi Islanders a Dallasem tedy za stavu 2:2 došel až do prodloužení.

60:00

59:26

Jani Hakanpää vyslal ránu od modré čáry, ale Sorokin dával pozor.

59:05

Rozběhla se nám poslední minuta řádné hrací doby a domácí hrají v útočné třetině.

58:43

Sebastian Aho vyslal od modré čáry tvrdou střelu, která jen o pár čísel zamířila vedle tyče.

58:01

Simon Holmström z červené čáry nahodil kotouč směrem dopředu. Pak zamířil na střídačku.

57:19

Jason Robertson bojuje o puk na útočné modré čáře. Jde vidět, že už ani jedno mužstvo nechce udělat chybu.

56:30

Anders Lee předvedl skvělou stahovačku, po které se objevil před brankou Dallasu. Na Scotta Wedgewooda si ale kapitán celku z New Yorku nepřišel.

56:10

Hra se často kouskuje. Na začátku 57. minuty posílají domácí kotouč na icing.

55:53

Rychlou střelu z levého kruhu si Ilja Sorokin pokryl bez větších potíží.

55:29

Matt Martin vybojoval kotouč u mantinelu v rohu kluziště, od soupeře ale mnoho prostoru nedostal.

54:16

Dallas zpoza vlastní brány rozehrává další akci. Nicméně obrana Islanders je seskupena dobře.

53:42

Samuel Bolduc čistým hitem dokázal zastavit po pravém křídle rozjetého Duchenea.

3:2

Branky a nahrávky: 3. Romanov (Barzal, Dobson), 46. Fasching (Dobson, Nelson), 61. Horvat (Barzal) – 32. J. Robertson (Pavelski, Faksa), 36. Lundkvist (Steel, Pavelski)

New York Islanders: Sorokin (Appleby) – Dobson, Romanov, S. Aho I, Pelech, Mayfield, Bolduc – Barzal, Horvat, Lee (C) – Palmieri, Nelson (A), Fasching – J. Gauthier, Pageau, Holmström – Clutterbuck (A), MacLean, M. Martin.
Trenér: Patrick Roy

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – Lundkvist, R. Suter, Hakanpää, Lindell, Hanley, Harley – W. Johnston, Hintz, J. Robertson – Seguin, Duchene (A), Marchment – Pavelski (A), Steel, Benn (C) – Dadonov, Faksa, Cr. Smith.
Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Pochmara, L'Ecuyer – Hughes, Kovachik

Diváci: 17 255

02:52 NYI 1:0 Romanov (Barzal, Dobson)
05:17 NYI 2 Mayfield, držení