po s.n. (0:1) (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)

22.01.2024, 17:30 • KHNP Aréna • 41. kolo • Ondřej Černý

Tipsport: 1.83 4.31 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (20:13:17)
Dnešní utkání je u konce a dva body si z něho nakonec bere béčko pardubického Dynama za výhru 2:1 po samostatných nájezdech. Pardubické hosty poslal do vedení na začátku druhé periody Dominik Hrníčko, na jehož trefu odpověděl o tři minuty později Radim Ferda. V dalších minutách už branka nepadla, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy, které jedinou trefou rozhodl Lukáš Žálčík přesnou ranou pod horní tyčku. Dynamo tak boduje potřetí za sebou a příště ho čeká za dva dny doma Frýdek-Místek. Třebíč se ve středu představí v Porubě.

Lukáš ŽÁLČÍK - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice B. Jediným úspěšným nájezdníkem byl LUKÁŠ ŽÁLČÍK.

Radim FERDA

5. série 0:1

Radim Ferda zkusil bekhendový blafák, který mu Vomáčka parádně vytěsnil a Dynamo si z Třebíče veze dva body!

Tomáš KAUT

Tomáš Kaut nejprve zapomněl kotouč za sebou a pak trefil jen připravené rameno Jekela.

Ondřej BALÁŽ

4. série 0:1

Baláž vypálil pouze nad branku Vomáčky.

Michal HRÁDEK

Mladý obránce Michal Hrádek zkusil forhendový blafák, ale nedokázal přehodit Jekelův beton.

Jakub MALÝ

3. série 0:1

Jakub Malý se na druhé straně rychlou střelou neprosazuje.

Lukáš ŽÁLČÍK

Lukáš Žálčík zkusil tvrdou střelu ze zápěstí nahoru a je prvním úspěšných střelcem.

Matěj SVOBODA

2. série 0:0

Ani forhendový blafák Matěje Svobody nekončí první brankou samostatných nájezdů.

1:2

Branky a nahrávky: 24. Ferda (Vodný, Maty. Svoboda) – 21. Hrníčko (Lichtag, Kaut), rozh. náj. Žálčík

0:1   Radim Ferda (TRE)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Baláž, Bořuta, Vodička, Štebih, Furch, Poizl – Psota, Bittner (C), Dočekal (A) – Ferda (A), Vodný, Maty. Svoboda – Frömel, Kučera, Ondráček – Michalčuk, Malý, Matě. Svoboda.
Trenér: Kamil Pokorný

HC Dynamo Pardubice B: Vomáčka (Kadlc) – Hrádek, Zdráhal, Nedbal, Bučko, Tvrdík, Voženílek, Chabada – Hrníčko, Kaut (C), Lichtag – Žálčík (A), J. Mikyska, Pochobradský – Zeman, Rákos (A), Rouha – Kalužík, Fiala, Pavlata.
Trenér: Tomáš Jirků

Rozhodčí: Valenta, Zeliska – Polák, Baxa

Diváci: 819

02:14 TRE 2 Ondráček, sekání
03:13 PCB 2 Hrníčko, podrážení, odpyká Pavlata
10:37 PCB 2 Vomáčka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Zeman
20:31 PCB 0:1 Hrníčko (Lichtag, Kaut)
23:30 TRE 1:1 Ferda (Vodný, Maty. Svoboda)
25:31 TRE 2 Baláž, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
35:18 PCB 2 J. Mikyska, podrážení
37:06 PCB 2 Rákos, sekání
37:30 PCB 2 J. Mikyska, nedovolené bránění
41:55 TRE 2 Kučera, hákování