21.01.2024, 17:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • 18. kolo • Matyáš Kotlan

Tipsport: 1.93 3.98 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51

Augsburg právě vstřelil branku!
Během pěti minut je duel otočen! Rychle vhozený aut si našel Phillip Tietz, jenž ho prodlužoval za sebe. Nachystán k patičce byl Ruben Vargas, který našel v náběhu přesně svého spoluhráče. Tím byl ARNE ENGELS a ten osamocen okamžitě z první překonává marně natahujícího se Nicolase. – 1:2.

47

Z kraje druhé půle máme vyrovnáno! Hosté se v obrovské rychlosti dostali do pokutového území, tak se k centru dostal Kevin Mbabu. Ten nádherným balónem našel PHILLIPA TIETZE, který nastavil hlavu a bezpečně posouvá míč do odkryté svatyně Nicolase. – 1:1.

26

Mönchengladbach právě vstřelil branku!
Z ničeho nic jde Borussia do vedení! Rohový kop přetažený na zadní tyč, proto si pro centr došel Dahmen, jenž ho vyrazil pouze k Pléaovi. Ten vracel z první míč do ohně, kde si ho ve skrumáži našel JORDAN SIEBATCHEU, který nadvakrát otevírá skóre tohoto střetnutí. – 1:0.

1:2

konec (1:0)

Branky: 26. Siebatcheu – 47. Tietz (Mbabu), 51. Engels (Vargas)

Karty:   67. Netz (MNC) – 41. Rexhbecaj (AUG), 80. Jakić (AUG)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 14:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:20.

Borussia Mönchengladbach: Nicolas – Scally, Friedrich, Elvedi, Netz (71. Lainer) – Reitz (46. Kramer), Koné (71. Neuhaus) – Honorat (87. Ranos), Pléa (C), Hack (67. Ngoumou) – Siebatcheu.
Náhradníci: Olschowsky – Chiarodia, Herrmann, Jantschke.

Trenér: Gerardo Seoane

FC Augsburg: Dahmen – Mbabu, Gouweleeuw, Uduokhai, Iago – Engels (73. M. Pedersen), Rexhbecaj – Jensen (60. Jakić), Demirović (C), Vargas (83. Maier) – Tietz (83. Beljo).
Náhradníci: Koubek – Gumny, P. Pfeiffer, Breithaupt, Kömür.

Trenér: Jess Thorup

Rozhodčí: Petersen – Sather, Wessel

Diváci: 44 867