DHL extraliga juniorů

HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary

4:1

konec (1:0, 1:0, 2:1)

19.01.2024, 18:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • 15 • O pořadí v play-off • Info o změnách stavu (Martina Sikorová)

Konec zápasu. (20:12:10)

57:10 6/6

Třinec právě vstřelil branku!

Domácí mají vítězství v dnešním zápase na dosah, čtvrtý gól přidává trefou do prázdné klece TOMÁŠ ŠILAR.

Asistence: Matěj Kozlík, Robin Švančara.
Šilar T., Švančara R., Kozlík M., Mrtka R., Holub D., Král J.
Dorot O., Pastor T., Váňa M., Záhejský V., Čihař V., Varvařovský D.

46:17 6/6

Domácí našli na kontaktní trefu Varů rychlou odpověď. Třetím gólem Oceláře uklidňuje VOJTĚCH SPĚVÁČEK.

Asistence: Patrik Šutý, Robin Gerych.
Spěváček V., Šutý P., Gerych R., Mrtka R., Holub D., Král J.
Anton J., Beran M. I, Pastor T., Váňa M., Záhejský V., Ebenstreit A.

44:41 6/6

Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Hosté se na začátku třetího dějství dotahují na dostřel, zasloužil se o to MATYÁŠ VÁŇA.

Asistence: Tobiáš Pastor, David Varvařovský.
Váňa M., Pastor T., Varvařovský D., Dorot O., Postl O. II, Ebenstreit A.
Holub D., Buják D., Spěváček V., Mikula M., Rybnikár M., Král J.

40:01

40:00

39:46

Ještě jedno vyloučení na straně Varů, podrážením se provinil Vít Záhejský.

39:18

V závěru třetiny se počet hráčů na ledové ploše srovná, za zdržování hry fasuje menší trest Vojtěch Steklý.

37:40

Zápas předčasně končí pro obránce Patrika Volase, který od rozhodčích vyfasoval trest na 5 minut a do konce utkání za nedovolený zásah do hlavy a krku.

Pětiminutový trest odpyká Štěpán Urbánek.

34:52

Další trest na straně Třince, nedovoleným bráněním se provinil Dominik Buják.

29:25

První přesilovka i pro hosty, za hákování je vyloučen Vojtěch Spěváček.

20:37 6/6

Výborný nástup do druhé třetiny v podání Ocelářů! Na 2:0 zvyšuje MATĚJ KOZLÍK.

Asistence: Tomáš Šilar, Robin Švančara.
Kozlík M., Šilar T., Švančara R., Kurbaka V., Mrtka R., Král J.
Postl O. II, Dorot O., Pastor T., Váňa M., Záhejský V., Ebenstreit A.

20:01

20:00

12:26

Hosté jdou do čtyř, za krosček bude pykat Jakub Vogel.

08:24 6/6

Skóre zápasu v deváté minutě otevírá obránce PATRIK VOLAS.

Asistence: Andrej Hebar, David Blaha.
Volas P., Hebar A., Bláha D., Holub D., Mikula M., Král J.
Zolnaj P., Vogel J., Steklý V., Čihař V., Varvařovský D., Ebenstreit A.

00:01

HC Oceláři Třinec: J. Král (Heczko) – Kurbaka, R. Mrtka, Volas, D. Holub, Buják, A. Horváth – Kozlík, Šilar, Švančara – Gerych, Šutý, Spěváček – Bláha, Hebar, Mikula – Rybnikár, Urbánek.
Trenér: René Mucha

HC Energie Karlovy Vary: Ebenstreit (Kašpar) – O. Postl II, Dorot, Anton, M. Beran I, Zolnaj, Vogel – Pastor, M. Váňa, Záhejský – V. Váňa, M. Novotný, Šilhan – Steklý, Čihař, Varvařovský – P. Vojáček, Rybár.
Trenér: Pavel Arnošt

Rozhodčí: Rapák, Gebauer – Klimek, Smetková.
Z technických důvodů budeme z dnešního zápasu přinášet jen změny ve skóre a vyloučení.

4:1

Branky a nahrávky: 9. Volas (Hebar, Bláha), 21. Kozlík (Šilar, Švančara), 47. Spěváček (Šutý, Gerych), 58. Šilar (Kozlík, Švančara) – 45. M. Váňa (Pastor, Varvařovský)

Rozhodčí: Rapák, Gebauer – Klimek, Smetková

08:24 TRI 1:0 Volas (Hebar, Bláha)
12:26 KVA 2 Vogel, krosček
20:37 TRI 2:0 Kozlík (Šilar, Švančara)
29:25 TRI 2 Spěváček, hákování
34:52 TRI 2 Buják, nedovolené bránění
37:40 TRI 5+20 OK Volas, nedovolený zásah do hlavy nebo krku+nedovolený zásah do hlavy nebo krku, odpyká Urbánek
39:18 KVA 2 Steklý, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník
39:46 KVA 2 Záhejský, podrážení
44:41 KVA 2:1 M. Váňa (Pastor, Varvařovský)
46:17 TRI 3:1 Spěváček (Šutý, Gerych)
57:10 TRI 4:1 Šilar (Kozlík, Švančara)