13.01.2024, 11:00 • Ta' Qali National Stadium, Malta • 2. kolo • Michal Raška

Tipsport: 3.17 3.79 2.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

90+3. Andreas GRUBER - 2:3

90+3

Austria právě vstřelila branku!
Hosté v samotném konci nastavení dávají branku a vítězí 3:2! ANDREAS GRUBER se po skvělé přihrávce dostal k zakončení, které umístil k levé tyči.

88

88. Filip BAINOVIČ - 2:2

88

Trnava právě vstřelila branku!
Pokutový kop si vzal na starost FILIP BAINOVIČ, který zakončil precizně k levé tyči, zatímco brankář Kos šel na druhou stranu.

55

55. Manuel POLSTER - 1:2

55

Hosté si berou vedení zpět na svou stranu! Muškovič skvělou přihrávkou našel zcela nehlídaného MANUELA POLSTERA a ten zakončil k levé tyči.

45

45. Marco DJURIČIN - 1:1

45

Je srovnáno na 1:1! Domácí hráč se snažil prodrat středem, ale v pádu ještě dokázal najít na levé straně volného MARCA DJURIČINA, který prostřelil gólmana.

43

43. Lucas GALVAO - 0:1

43

Hosté se pár minut před poločasovou přestávkou ujímají vedení! Centr z rohu letěl na zadní tyč, kde se LUCAS GALVAO prodral ke hlavičce, se kterou si Takáč nedokázal poradit.

2:3

konec (1:1)

Branky: 45. Djuričin, 88. Bainovič (pen.) – 43. Galvao, 55. Polster, 90+3. Gruber

Karty:   42. Bernát (TRN) – 37. Huskovič (AUV)

FC Spartak Trnava: Takáč (46. Vantruba) – Šulek, Durič, Koštrna, Mikovič, Zeljkovič, Oseni, Bernát, Burke, Ofori, Djuričin
Náhradníci: Rusov, Vantruba, Azango, Ujlaky, Krizmanič, Bukata, Karhan, Paur, Gorosito, Procházka, Daniel, Bainovič, Štetina

FK Austria Vídeň: Kos – Galvao, Huskovič, Asllani, Polster, Potzmann, Ranftl, Vučič, Fischer, Handl, Martins
Náhradníci: Wedl, Pazourek, Gruber, Guenouche, Plavotič, Schmidt, Wels, Meisl, Silva