Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – HC Dukla Jihlava

3:2

po prodl. (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)

12.01.2024, 18:00 • Sportovní hala Fortuna, Praha • 5 • O účast v play-off • Ema Jaworská

Konec zápasu. (20:23:01)

64:13

64:13 Václav NESTRAŠIL - 3:2

64:13 4/4

Sparta právě vstřelila branku! A je konec! Přestože Jihlava držela kotouč prakticky celé prodloužení, v poslední minutě se prosazují domácí. Filip Novák a VÁCLAV NESTRAŠIL se dostali do situace dva na jednoho a druhý jmenovaný po přihrávce spoluhráče zavěsil pod břevno. Tady neměl brankář hostů žádnou šanci, a Sparťané tak získávají bonusový bod. Asistence: Filip Novák, Adam Dufek.
Nestrašil V., Novák F., Dufek A., Tvrzník T.
Tomica V., Katolický Š., Kouba M., Štěbeták O.

62:40

Navrch má stále Jihlava, Tvrzník si připsal dálší zákrok a hosté nadále kontrolují hru.

62:01

Ani jeden z týmu nechce příliš riskovat, proto zatím není k vidění moc atraktivní hokej.

61:36

Tvrzník má první zákrok v prodloužení.

61:02

Hosté se nikam neženou, stále mají puk na svých hokejkách a čekají na příležitost.

60:13

Jako první u puku Jihlava.

60:01

Třetí třetina gól nepřinesla a uvidíme tak prodloužení! K vidění nebylo ani mnoho šancí, oba týmy hrály spíš opatrně, aby zbytečně nechybovaly.

60:00

59:55

59:36

Hrubý vypálil přílklepem, Štěbeták vyráží.

59:06

58:26

Zmrhal trefil jen plexisklo nad domácí bránou.

57:55

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Daniel Kytka.

57:06

Oddechový čas pro tým HC Dukla Jihlava.

57:06

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha:
Matěj Toms – 2 min., vysoká hůl.

56:17

Na druhé straně kombinuje v útočném pásmu Jihlava.

3:2

Branky a nahrávky: 7. Nestrašil (Cichoň), 8. Hlinka (Hrubý), 65. Nestrašil (F. Novák, Dufek) – 33. Kytka (Katolický), 40. Grabowski (Chvátal, Holas)

HC Sparta Praha: Tvrzník (Hanousek) – Cichoň (C), Toms, Dufek (A), Žuffa, T. Bolocan, Nedvěd – Nestrašil (A), Prichodko, F. Novák – Hrubý, D. Novotný, Hlinka – Kadlec, Trachta, Čížek – B. Adamec.
Trenér: Richard Žemlička

HC Dukla Jihlava: Štěbeták (Bican) – Tomica, Tramba, Zmrhal, Holas, Slavíček, Podroužek (A), Verbeshchuk – Katolický, Š. Adamec, Kytka – Chvátal (C), Nejedlý, Grabowski – Kouba, Lukáš, Hrodek – Trefil.
Trenér: Michal Broš

Rozhodčí: Čamra – Kurtin, Beneš

06:07 SPA 1:0 Nestrašil (Cichoň)
07:41 SPA 2:0 Hlinka (Hrubý)
18:53 SPA 2 Nestrašil, nedovolené bránění