1:2

konec (1:1, 0:1, 0:0)

10.01.2024, 02:30 • United Center, Chicago • Jan Prošek

Tipsport: 6.29 5.48 1.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Edmonto vyhrává tento zápas díky dobré druhé třetině, ve které získal vedení. Domácím nepomohla ani hra bez brankáře v závěru utkání. (05:16:21)

59:00

Začala poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:46

Philipp Kurashev se dostal ke střele, kterou dokázal zblokovat jeden z obránců.

58:19

Vhazovat se bude před brankou Oilers.

57:50

Lukas Reichel z dobré pozice minul branku, nechybělo moc jeho pokusu.

57:43

Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

57:27

Kevin Korchinski vyslal nebezpečnou ránu na branku soupeře, ale gólman Oilers byl připravený.

55:31

Colin Blackwell se propracoval do dobré šance, ale jeho pokus kryje brankář.

54:12

Stuart Skinner kryje střelecký pokus soupeře, nyní neuspěl Ryan Donato.

54:00

Sledovali jsme sérii několika dobrých domácích šancí, ale brankář Stuart Skinner vytáhl velmi dobré zákroky.

53:36

Jen těžko se domácí celek dostává do zakončení.

52:54

Mnoho šancí k vidění není, hostující celek kontroluje hru a míří za výhrou v tomto duelu.

50:54

Sledujeme klidnější pasáž hry, dostali jsme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Edmonton drží náskok.

49:22

Stuart Skinner si dokázal poradit s dobrou střelou soupeře, zakončoval Jason Dickinson.

49:14

Ryan Donato pálil, a pak Stuart Skinner ukryl kotouč do rukavice.

48:33

Mattias Janmark se v při vlastním oslabení dostal do zakončení, ale jehor ána míří vedle.

47:42

Domácí se dostali do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

47:08

Přesilovku mají domácí hokejisté, kteří mají možnost na vyrovnání duelu.

47:08

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers:
Evander Kane – 2 min., podrážení.

44:55

Rem Pitlick mohl zakončovat, ale jeho pokus míří vedle branky. Jeho pokusu nechybělo moc.

44:35

Connor McDavid zakončoval rychlou akci hostujícího celku, ale jeho rána byla snadnou prací pro brankáře Mrázka.

43:21

Vincent Desharnais pálil od modré čáry, jeho pokus končí výrazně vedle branky.
Branka nyní uznaná pro ofsajd.

43:06

Domácí si vzali trenérskou výzvu na ofsajd.

43:06

Edmonton právě vstřelil branku!
Důraz před brankou se nyní vyplatil, díky čemuž hostující celek navyšuje své vedení. Kotouč z hranice brankoviště za Mrázka dokázal dostat ZACH HYMAN. Asistence: Connor McDavid a Leon Draisaitl.

Branka není uznaná pro ofsajd.

42:16

Lukas Reichel měl zajímavou příležitost, ale trefil jen brankáře soupeře.

42:00

Sledujeme klidnou pasáž hry v úvodu třetí třetiny, mnoho šancí k vidění není.

40:43

Rem Pitlick vyslal nebezpečný pokus, brankář Oilers byl pozorný.

40:07

Ryan Nugent-Hopkins se dostal do zakončení, s jeho pokusem si celkem snadno dokázal poradit brankář.

40:01

40:00

39:21

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Chicaga.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

38:30

Donato a Kane se střetli ve středním pásmu, sice jsou oba hráči otřesení, ale v zápase budou pokračovat.

38:27

Střelecky vede domácí celek 15:11, ale na branky zatím prohrává. Dobrý výkon podává Stuart Skinner.

37:19

Taylor Raddysh to vzal na sebe, jeho pokus nebyl špatný, ale puk kryje brankář.

36:19

Philipp Kurashev se dostal do zakončení, jeho rána míří vedle branky. Nechybělo moc jeho pokusu.

35:53

Petr Mrázek si poradil s akcí soupeře, Connor McDavid obkroužil branku, a pak se mu zakončení nepovedlo podle představ.

35:48

Přesilovku Chicago navzdory dobré hře nedokázalo proměnit, domácí celek podal dobrý výkon.

34:07

Rem Pitlick výborně tečoval kotouč před brankou, ale gólman dokázal i tak zasáhnout.

33:48

Lukas Reichel ani Philipp Kurashev nedokázali proměnit své dobré střelecké pozice v přesilovce.

33:17

Cody Ceci – 2 min., hákování.

32:48

Střelou zápěstím nedokázal prostřelit brankáře soupeře dnes dobře hrající Nurse.

32:14

Zachary Sanford mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, se kterým si poradil brankář.

31:50

Stuart Skinner poměrně snadno dokázal vyrazit kotouč po střele, kterou vyslal Kevin Korchinski.

31:30

Colin Blackwell se po vyhraném buly v útočném pásmu dostal do zakončení, s jeho pokusem si poradil brankář Oilers.

31:26

Po dlouhé době registrujeme střelecký pokus na branku, Jarred Tinordi zápěstím nedokázal výrazněji ohrozit branku soupeře. Stuart Skinner v pohodě kryje puk.

30:21

Connor McDavid pálil bez přípravy, jeho tvrdý pokus byl zblokovaný soupeřem.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v tomto zápase. Aktivněji hrající Edmonton vede na ledě soupeře těsně o jednu branku.

28:19

Petr Mrázek se vyznamenal proti střele soupeře, vytáhl se proti zakončení Foegelea.

27:51

Zach Hyman pálil z dobré pozice, jeho tvrdý pokus minul cíl.

27:00

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

26:47

Jaycob Megna coby obránce pálil od modré čáry, jeho pokusu chyběla přesnost i důraz.

26:34

Evander Kane střelou zápěstím z levé strany nedokázal přesněji trefit prostor branky.

25:12

Philipp Kurashev se ve středním pásmu střetl se soupeřem, oba hokejisté budou pokračovat dál.

24:44

Warren Foegele střelou zápěstím vyslal dobrý kotouč na branku, gólman domácích byl připravený.

23:08

Mattias Ekholm vybojoval kotouč, rychle se dostal do zakončení, ale jeho pokus kryje brankář.

21:31

21:31 Connor MCDAVID - 1:2

21:31 6/6

Hostující celek se díky aktivní hře v úvodu třetiny dostává do vedení, svou patnáctou branku v sezoně dává skvěle hrající CONNOR MCDAVID. Prosazuje se z hranice brankoviště. Asistence: Mattias Ekholm.
Bouchard E., Ekholm M., Foegele W., Skinner S., Nugent-Hopkins R., McDavid C.
Murphy C., Tinordi J., Reichel L., Mrázek P., Entwistle M., Guttman C.

21:17

Sledujeme rychlou pasáž hry, v úvodu druhé třetiny mají převahu hostující hokejisté.

20:02

Zach Hyman se rychle po začátku druhé třetiny dostal do zakončení, ale jeho pokus kryje brankář.

20:01

Zápas je vyrovnaný, za malý moment bude pokračovat duel druhou třetinou.

20:00

19:49

Joey Anderson střelou zápěstím ohrozit brankáře, bude se vhazovat.

19:20

Jarred Tinordi se dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus dokázal zblokovat obránce.

18:42

Mnoho šancí nyní k vidění nyní, střelecky vedou hosté výrazně 8:4, stav je ale nerozhodný.

16:49

Chicago rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, následně hosté zkoušeli brejk po zisku kotouče, ale neuspěli.

15:52

Murphy se střetl s Hymanem, oba jsou po hitu otřesení, ale v zápase budou pokračovat dál.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, aktuálně platí nerozhodný stav.

14:43

Edmonton hraje nyní aktivněji, snadněji se dostává do zakončení, ale má velké problémy s přesností střelby. Warren Foegele nyní v souboji jeden na jednoho neuspěl.

13:02

Komerční přestávka.

12:18

Střelecky vedou hosté 6:5, oba kluby se dokázaly prosadit jednou.

10:30

Warren Foegele po individuální akci ztroskotal na brankáři soupeře, hra pokračuje dál.

09:48

Taylor Raddysh to zkoušel při vlastním oslabení, trefil pouze brankáře soupeře.

09:37

Přesilovku hrají hosté, ale nemohou se stabilněji dostat do pásma, nyní jejich akci zastavil přesný přechod modré čáry, píská se ofsajd.

08:35

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks:
Lukas Reichel – 2 min., hákování.

08:05

08:05 Leon DRAISAITL - 1:1

08:05 6/6

Máme vyrovnáno, ještě v první polovině úvodní třetiny se dokázal prosadit hostující celek, trefuje se z hranice brankoviště po rychlé kombinaci LEON DRAISAITL. Asistence: Ryan McLeod a Darnell Nurse.
Ceci C., Nurse D., Draisaitl L., Foegele W., McLeod R., Skinner S.
Murphy C., Donato R., Sanford Z., Katchouk B., Tinordi J., Mrázek P.

07:37

Ryan Donato se pokoušel obkroužit branku, ale následné zakončení bylo snadnou prací pro brankáře Oilers.

05:52

05:52 Jason DICKINSON - 1:0

05:52 6/6

Chicago právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dostává do vedení, po chybě obrany soupeře se střelou z mezikruží dokázal prosadit JASON DICKINSON.
Anderson Joe., Dickinson J., Megna J., Mrázek P., Blackwell C., Vlasic A.
Ceci C., Hyman Z., Nurse D., Skinner S., Nugent-Hopkins R., McDavid C.

05:21

Cole Guttman vypálil zápěstím, proti jeho pokusu výborně zasáhl Stuart Skinner v brance Oilers.

04:38

Connor Brown se znovu dostal do střelecké pozice, ale ani tentokrát nenašel recept na brankáře soupeře, dobře si počínal Mrázek.

03:16

Sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice, zatím na nějakou výraznější šanci čekáme.

01:51

Connor Brown zakončoval z dobré pozice, s jeho pokusem si dokázal poradit brankář Mrázek.

01:16

Vhazovat se nyní bude před brankou Chicaga, zatím čekáme na úvodní střelu v tomto zápase.

00:26

Connor McDavid se dostal do střelecké pozice, jeho pokus byl zblokovaný soupeřem, který dobře stál před brankou.

00:01

Chicago Blackhawks: Mrázek (Söderblom) – A. Vlasic, Megna, Tinordi, Murphy, Korchinski, Zajcev – R. Pitlick, Kurashev, T. Raddysh – Blackwell, Dickinson, Joe. Anderson – Reichel, Entwistle, Guttman – Katchouk, Sanford, Donato.

Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Nurse, Ceci, Ekholm, Bouchard, Kulak, Desharnais – Nugent-Hopkins, McDavid, Hyman – R. McLeod, Draisaitl, Foegele – E. Kane, Ryan, C. Brown – Erne, Hamblin, Janmark.
Zápas brzy začne.
Edmonton je na Západě osmý, na posledním postupovém místě, zatím se klubu daří. Z posledních pěti zápasů získal maximální počet deseti bodů, čtyřikrát vyhrál v základní hrací době, jednou v nájezdech. Chicago se vůbec nedaří, v tabulce Západní konference je aktuálně předposlední, má pět bodů náskok na poslední Sharks. Z posledních pěti zápasů tým získal pouze dva body, naposledy porazil Calgary 4:3.
Zdravím všechny fanynky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Chicago Blackhawks a Edmonton Oilers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

1:2

Branky a nahrávky: 6. Dickinson – 9. Draisaitl (R. McLeod, Nurse), 22. McDavid (Ekholm, Foegele)

Diváci: 19 756

05:52 CHI 1:0 Dickinson
08:05 EDM 1:1 Draisaitl (R. McLeod, Nurse)
08:35 CHI 2 Reichel, hákování
21:31 EDM 1:2 McDavid (Ekholm, Foegele)
33:17 EDM 2 Ceci, hákování
43:06 EDM neuznaná branka
47:08 EDM 2 E. Kane, podrážení