konec (0:1, 0:0, 0:1)

10.01.2024, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • 37. kolo • Filip Hulín

Tipsport: 1.72 4.66 3.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Odsud z Kalich Areny je to vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:43:23)
Je konec! Kolín vyhrává v Litoměřicích 2:0 a odváží si všechny tři body. Hlouček hostujících fanoušků rozradostnil už v 10. minutě Petr Koukal, který bekhendovým blafákem překonal Cichoně. Tříbodové vítězství potvrdil v 57. minutě Matěj Chalupa. Obrovskou zásluhu na vítězství má brankář Jakub Soukup, který chytil všech třicet střel a deptal domácí střelce.

59:34

Koukal se provinil hákováním a už sedí na trestné lavici.

59:17

Ofsajd zastavuje akci Stadionu. Cichoň stále zůstává v brance.

58:32

Domácím se nedaří dostat do pásma.

56:22

56:22 Matěj CHALUPA - 0:2

56:22 6/6

Kozlové právě vstřelili branku! Kolín zvyšuje na rozdíl dvou branek a je blízko výhře! MATĚJ CHALUPA si vybruslil až na levý kruh a vystřelil. Cichoň si myslel, že puk drží, ale ten propadl mezi rukou a tělem a pomalu dojel do branky. Asistence: David Sýkora.
Soukup J., Chalupa M., Sýkora D., Kolmann P., Koukal P., Vrhel S.
Cichoň O., Černohorský J., Aubrecht D., Ton P., Kuťák F., Svoboda P.

53:57

Hned po vhazování vystřelil Ton, ale ani ten nepřekonal Soukupa.
Dnešní utkání sleduje 831 diváků.

52:21

Senčák byl v dobré pozici na levém kruhu, ale trefil pouze rameno hostujícího brankáře.

51:48

Stadionu se dnes vůbec nedaří a mnoha nepřesnostmi si sami stěžují hru.

50:54

Aubrecht dostal nabito na vrchol pravého kruhu a kotouč prošel těsně vedle pravé tyče.

50:26

Němec podrazil Tona a už míří na trestnou lavici.

50:26

Sihvonen byl úplně sám mezi kruhy, ale Soukup předvedl další skvělý zákrok lapačkou.

48:02

Husák udělal velkou chybu v rozehrávce a puku se zmocnil Skořepa, který však v dobré pozici přestřelil.

46:16

Kolín se dostal do přečíslení a Ouřada chtěl najít Vrhela, kterému však puk přeskočil hokejku.

45:30

Kozlové vyhráli vhazování a vyhazují.

45:18

Následně to zkusil Kordule, ale ani ten na Soukupa nevyzrál.

0:2

Branky a nahrávky: 10. Koukal (Chalupa), 57. Chalupa (Sýkora)

HC Stadion Litoměřice: Cichoň (Šatný) – Černohorský, Jebavý (C), Husák (A), Tůma, Aubrecht, Rajgl, Benda – Ton, Jícha (A), Sihvonen – Korkiakoski, Plos, Costa – Kordule, Kuťák, P. Svoboda – Cikhart, Hrabík, Senčák.
Trenér: Miroslav Přerost

SC Marimex Kolín: Soukup (Tichý) – Hampl, Gaspar, Piegl, Š. Němec, Sýkora, Kolmann (A), Naar – Vrhel, Koukal (C), Chalupa – K. Lang, Skořepa, Z. Král (A) – Síla, Morong, Ouřada – Pajer, P. Moravec, Gajda.
Trenér: Jan Šťastný

Rozhodčí: Bejček, Zeliska – Kokrment, Sýkora

Diváci: 831

09:45 KOL 0:1 Koukal (Chalupa)
25:05 LTM 2 Tůma, podrážení
29:32 LTM 2 Rajgl, podrážení
30:23 KOL 2 Soukup, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník, odpyká Vrhel
44:23 KOL 2 Naar, sekání
50:26 KOL 2 Š. Němec, podrážení
56:22 KOL 0:2 Chalupa (Sýkora)
59:34 KOL 2 Koukal, hákování