DHL Extraliga juniorů

HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK

5:4

po prodl. (0:2, 3:2, 1:0 - 1:0)

04.01.2024, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • 10 • O účast v play-off • Info o změnách stavu (Lukáš Hrdina)

První novoroční juniorské derby je u konce! Pardubice i přes nepříznivý průběh zápasu dokázali v závěrečných vteřinách třetí třetiny srovnat stav, a následně v prodloužení přetavit tento zápas ve vítězství. (20:16:51)

63:16 4/1

Dynamo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je DOMINIK PAVLATA. Asistence: Tadeáš Kalužík a Jakub Koudelka.
Pavlata D., Kalužík T., Koudelka J., Vilém L.
Mrázek V.

60:01

Třetí třetina je u konce! Klidný průběh závěrečné části zápasu prolomil až pardubický gól šestnáct vteřin před koncem! Zápas tak bude pokračovat prodloužením.

60:00

59:44 4/1

Autorem branky je DOMINIK PAVLATA. Asistence: Jakub Koudelka a Tom Kaštánek.
Pavlata D., Koudelka J., Kaštánek T., Vilém L.
Mrázek V.

57:17

Vyloučení v týmu Mountfield HK:
Tomáš Hora – 2 min., vysoká hůl.

56:30

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Štěpán Rájek – 2 min., nedovolené bránění.

53:04

Marek Matašovský – 2 min., podrážení.

40:01

Prostřední část zápasu je minulostí! Dynamu se podařilo již v první minutě snížit, avšak Hradec o pár minut později opět odskočil o dvě branky. Mountfield o necelou minutu později navýšil na 4:2, avšak dobrý závěr zápasu v podání domácích znamená konečný stav po dvou třetinách 3:4 z pohledu Dynama.

40:00

39:09 4/1

Autorem branky je JAKUB KOUDELKA. Asistence: Adam Fiala a Dominik Pavlata.
Koudelka J., Fiala A., Pavlata D., Vilém L.
Mrázek V.

38:46

Štěpán Černý – 2 min., podrážení.

35:55 4/1

Autorem branky je ADAM FIALA. Asistence: Dominik Pavlata a Tadeáš Kalužík.
Fiala A., Pavlata D., Kalužík T., Vilém L.
Mrázek V.

26:48 4/1

Hradec právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAKUB JÓN. Asistence: Vojtěch Aschenbrenner a Petr Fiala.
Jón J., Aschenbrenner V., Fiala P., Mrázek V.
Vilém L.

25:53 4/1

Autorem branky je PETR FIALA. Asistence: Valdis Dommers.
Fiala P., Dommers V., Dobner M., Mrázek V.
Vilém L.

20:37 3/1

Autorem branky je TADEÁŠ KALUŽÍK. Asistence: Jakub Koudelka.
Kalužík T., Koudelka J., Vilém L.
Mrázek V.

20:01

První třetina je u konce! Hradecký Mountfield se dokázal dostat v osmé minutě do vedení, které ještě tři minuty před sirénou navýšil na 2:0.

20:00

16:54

Autorem branky je JAROSLAV PRÁŠEK. Asistence: Marek Mach a Petr Hrdlička.

10:41

Oleksij Jevtěchov – 2 min., podrážení.

08:26

David Pavič – 2 min., hrubost.

07:06 3/1

Autorem branky je MIROSLAV DOBNER. Asistence: Valdis Dommers.
Dobner M., Dommers V., Mrázek V.
Vilém L.

02:15

Adrian Gromadzki – 2 min., podrážení.

00:01

HC Dynamo Pardubice: Vilém (Tuláček) – Kaštánek, Koudelka, Hebek, Křečan, Kubánek, Rájek – Kalužík, A. Fiala, Pavlata – Štěpánek, D. Burda, Helikar – Gromadzki, Jaša, Krčál – Pilař, Jevtěchov, Š. Bartoň.
Trenér: Jakub Venc

Mountfield HK: Mrázek (Tuček) – Š. Černý, Pavelka, J. Aschenbrenner, Pinkas, P. Fiala, Hrbek, Pavič – A. Novotný II, T. Hora, Ma. Beneš – Dobner, Zámečník, Dommers – V. Aschenbrenner, Matašovský, Prášek – Hrdlička, Mach, Jón.
Trenér: Martin Vágner

Rozhodčí: Červenka, Hacaperka – Maňák, Teršíp.
Mountfield HK

Naopak Hradeckému Mountfieldu se závěr roku moc nepovedl, jelikož poslední tři zápasy vyšel bodově naprázdno, a aktuálně se nachází na pozicích, které zaručují boj o udržení. V posledním zápase roku 2023 vyzval Mountfield na domácím ledě Litvínov. Hostující tým se dostal do vedení, ale Hradec v poslední minutě úvodní dvacetiminutovky srovnal. Druhou třetinu otevřeli opět hosté, avšak tentokrát dvěma brankami, na které domácí odpověděli pouze jedním gólem. V závěru zápasu ještě Litvínov upravil na konečných 4:2.
HC Dynamo Pardubice

Pardubičtí junioři ke konci roku předváděli skvělé výkony, když z posledních sedmi zápasů poznali přemožitele pouze jednou. V posledním zápase vyjel na led Dynama Přerov. Ten již po první třetině prohrával v Pardubicích 2:1. V druhé části se mu sice podařilo srovnat, ale Dynamo v závěru třetiny opět odskočilo. Ve třetí třetině si ještě Pardubice pojistili výhru dvěma brankami, a tak braly tři body po výhře 5:2.
Dobré čtvrteční odpoledne. Vítám Vás u desátého kola skupiny o postup do play off Extraligy juniorů. V prvním novoročním zápase vyzve HC Dynamo Pardubice tým Mountfield HK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:4

Branky a nahrávky: 21. Kalužík (Koudelka, Pavlata), 36. A. Fiala (Pavlata, Kalužík), 40. Koudelka (A. Fiala, Pavlata), 60. Pavlata (Koudelka, Kaštánek), 64. Pavlata (Kalužík, Koudelka) – 8. Dobner (Dommers), 17. Prášek (Mach, Hrdlička), 26. P. Fiala (Dommers, Dobner), 27. Jón (V. Aschenbrenner, P. Fiala)

Rozhodčí: Červenka, Hacaperka – Maňák, Teršíp

02:15 PCE 2 Gromadzki, podrážení
07:06 HKM 0:1 Dobner (Dommers)
08:26 HKM 2 Pavič, hrubost
10:41 PCE 2 Jevtěchov, podrážení
16:54 HKM 0:2 Prášek (Mach, Hrdlička)
20:37 PCE 1:2 Kalužík (Koudelka, Pavlata)
25:53 HKM 1:3 P. Fiala (Dommers, Dobner)
26:48 HKM 1:4 Jón (V. Aschenbrenner, P. Fiala)
35:55 PCE 2:4 A. Fiala (Pavlata, Kalužík)