Liga mistrů

RB Lipsko – BSC Young Boys

2:1

konec (0:0)

13.12.2023, 18:45 • Red Bull Arena, Lipsko • 6 • Skupina G • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 1.27 6.71 10.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56

56. Emil FORSBERG - 2:1

56

Lipsko právě vstřelilo branku! To je najednou přestřelka! Kevin Kampl pronikl k pokutovému území, do něj pak přihrál EMILU FORSBERGOVI, jenž se trefil mezi nohy bránícího Janka a brankář von Ballmoos na jeho ránu nedosáhl!

53

53. Ebrima COLLEY - 1:1

53

Young Boys právě vstřelil branku! Hosté bleskově vyrovnávají! Lukeba totálně propadl na středové čáře, z čehož hosté vytěžili rychlý brejk, Jean-Pierre Nsamé přihrál do takřka stoprocentní pozice EBRIMOVI COLLEYMU, jenž se trefil do protipohybu Pétera Gulácsiho!

51

51. Benjamin ŠEŠKO - 1:0

51

Lipsko právě vstřelilo branku! V šesté minutě prvního poločasu vstřelil Benjamin Šeško branku, která byla odvolána kvůli ofsajdu, v šesté minutě druhého dějství už střílí zcela regulérní branku!

Poulsen udržel mí u pokutového území, Benjamin Henrichs jej pak posunul BENJAMINU ŠEŠKOVI do pokutového území, Šeško si jej posunul na levačku a trefil se ke vzdálenější tyči!