32:20

konec (11:13)

13.12.2023, 18:00 • SH Lokomotiva Plzeň • 17. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.09 14.5 9.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Plzeň vítězí jednoznačně 32:20. Přitom tomu nic nenasvědčovalo. Ještě v 25. minutě vedla Kopřivnice o pět branek, ale od té chvíle vstřelila pouhých sedm gólů. Plzni skvěle zachytal gólman Šmíd. Chytil se hned po nástupu tím, že zlikvidoval tři sedmičky a ve druhém poločase svůj parádní výkon ještě korunoval několika lapenými vyloženými příležitostmi. Talent se tak vrací do čela o bod před Karvinou. (19:45:29)
Talent tým Plzeňského kraje – KH ISMM Kopřivnice 32:20 (11:13)
Nejvíce branek: Ćurčić 6, Říha 6, Kosteski 4/1 – Polcar 4, Střelec 3, Čadra 3/1. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Sedmimetrové hody: 1/1 – 5/3. Vyloučení: 5:3. ČK: R. Doležel (KOP). Diváci: 500.

Konec zápasu. (32:20)

60

Ošmera koriguje sedmičkou na svou pravou stranu. (32:20)

60

Čurčič a Halama odnáší Ježka z placu. Snad bude v pořádku a nebude chybět Kopřivnici proti Brnu. (32:19)

60

Jiří Dubský bude vyloučený za faul na Ježka na levém křídle, ten se svíjí v brankovišti, uvidíme sedmičku. (32:19)

60

Vojtěch Dubský zpracoval nához do pravého křídla a poslal balón mezi nohama brankáře na bližší tyč. (32:19)

59

Čurčičovi uletěla střela z pravé spojky, ale Šmíd potvrdil svůj parádní výkon chyceným samostatným únikem Petříka. (31:19)

58

Vojtěch Dubský získal míč, vyměnil si ho se spoluhráčem, dostal se na pravé straně před Ježka a překonal gólmana na přední tyč. (31:19)

58

Čurčičova šance z pravé spojky se odrazila od přední tyče do sítě. (30:19)

57

Teprve šestá trefa Kopřivnice ve druhém poločase, postaral se i Ježek zakončením z levého křídla na zadní tyč. (29:19)

57

Oddechový čas pro tým KH ISMM Kopřivnice. (29:18)

57

Škvařilovi zabíhal na pivota Vojtěch Dubský. (29:18)

56

Šmíd zavřel bránu! Halama zpracoval nahrávku z pravé spojky na pravém křídle, ale účastník evropského šampionátu si na něj počkal. (28:18)

55

Po samostatném úniku Říhy vede Plzeň dvouciferným rozdílem. (28:18)

55

Odpískáno prorážení Říhy na levé spojce, ale potom Bláha s Čurčičem zdvojili Zimu. (27:18)

54

Zima připravil míč z pravé spojky na pivota Palackého, toho vychytal vynikající Šmíd. (27:18)

53

Kopřivnice je na ručník! Po chybě Bukovského přišel rychlý brejk, kdy Čurčič nezaváhal. (27:18)

53

Šmíd přečetl úmysl o slajz Ježka z levého křídla a vyhodil do trháku na Kaplana. (26:18)

32:20

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Šmíd – Ćurčić, J. Douda, Kaplan, Kosteski, Šafránek, Škvařil, Nový, V. Dubský, Bláha, Vinkelhöfer, Stehlík, Říha, Beneš, J. Dubský.
Trenér: Petr Štochl

KH ISMM Kopřivnice: Brychlec, B. Pšenica – Střelec, J. Ježek, Ošmera, Zima, Čadra, Kancel, Petřík, Polcar, R. Doležel, Brito Benítez, Lefan, Halama, Palacký, Bukovský.
Trenér: Tomáš Sklenák

Rozhodčí: Halada, Kosmák