7:5

konec (0:3, 4:0, 3:2)

13.12.2023, 18:30 • 23 • Skupina Západ • Matěj Šoba

Tipsport: 1.1 9.75 9.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Příbram dokázala ve druhé třetině otočit skóre zápasu ve svůj prospěch. Třetí třetina nabídla ještě pět branek, tři na domácí straně a dvě na straně hostů.

Ze zápasu odchází šťastnější domácí, kteří potvrdili roli papírového favorita, ale neměli to dnes vůbec snadné. Cheb se bude vracet domů s prázdnou a o důležité body do tabulky se bude muset porvat až příště.

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek dne. (20:56:36)

60:00

59:45

Na led se dostal také mladý Klasna, který mohl jít dopředu s pukem, ale před modrou čárou mu od hokejky ujel.

59:16

59:16 Petr KAFKA - 7:5

59:16

Příbram právě vstřelila branku!
Autorem branky je PETR KAFKA. Kafka od prostoru trestné lavice trefuje prázdnou branku a raduje se.

58:50

Domácí nastřelili tyčku již prázdné branky Chebu!

58:24

Puk u tyčky přikryl pod svou lapačku Kašpar.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:50

Václav Skuhravý sebral soupeři puk, když dobře přečetl jejich rozehrávku. Mohl se vydat dopředu, ale nebyl dostatečně rychlý, aby předbruslil dotírající se obránce. Z brejku tak nic nebylo.

56:07

56:07 Jaroslav VAŠÍČEK - 6:5

56:07

Stadion Cheb právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAROSLAV VAŠÍČEK. Asistence: Pavel Vápeník a Ferdinand Tóth. Domácím se daří snížit na rozdíl jediné branky! Vápeník zpoza brány nahrál na připraveného Vašíčka, jenž tvrdě zakončil do sítě!

55:10

Příbram drží puk za brankou, oba týmy to využívají k prostřídání se.

54:30

Hráči se opět do sebe pustili. Sudí ale hru nechává stále běžet bez vyloučení.

52:40

Domácí se dostali do přečíslení tři na dva, ovšem finální přihrávka domácího hráče zaskočila a ten se netrefil do puku ideálně. Zklamaní fanoušci si v hledišti jen povzdychli.

50:05

Kašpar nenahrál puk na svého spoluhráče a modří si ho tak museli vybojovat.

46:55

46:55 Petr KAFKA - 6:4

46:55

Autorem branky je PETR KAFKA. Asistence: Samuel Duchan a Petr Josefus. Duchan zakončoval po přihrávce z pravé strany, ale na brankáře nevyzrál. Odražený puk se ovšem dostal ještě nalevo ke Kafkovi, jenž se prosadil.

46:29

Vyloučení v týmu HC Baník Příbram:
Jakub Mařík – 5 min., bitka.

Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
Jan Strýček – 5 min., bitka.

Oba hráči dostali trest 5 minut + do konce zápasu.

46:10

Jan Strýček a Jakub Mařík se do sebe pustili. Jakmile bitka skončila, domácí hráč odjel na trestnou lavici. Z té ale nakonec vyjel zpět na led a zamířil rovnou do kabin, do konce zápasu dostal trest i hostující hráč, z trestné lavice zamířil totiž rovnou do kabin.

45:48

45:48 Matěj KOLDA - 5:4

45:48

Autorem branky je MATĚJ KOLDA. Asistence: Petr Josefus a Petr Kafka. Krásná akce domácích. Petr Josefus si přebral puk na modré čáře. Na rychlou kombinaci nestačil ani brankář, který se nestihl k levé tyčce přesunout.

44:50

Petr Kafka byl na levé straně volný a dostal výbornou přihrávku. Potom si najel před branku tak, aby mohl vystřelit, jenže trefil jen beton brankáře a stav zápasů tak zůstává.

43:40

Filip Patzelt se z vlastního pásma vydal na výlet a došel až k brankáři. Překonat ho ale nedokázal.

43:08

43:08 Šimon KRUTINA - 4:4

43:08

Autorem branky je ŠIMON KRUTINA. Krutina získal puk v kruhu před brankou Jirouška a potom zakončil mezi nohy brankáře, stav je srovnán 4:4!

42:36

42:10

David Novotný zkusil sám přijet před branku a zakončit, avšak nebyl úspěšný.

41:15

Modří přišli o útočné pásmo. Pro puk si musí až za vlastní branku.

40:36

Tadeáš Pinkas – 2 min., sekání.

40:16

Zakázané uvolnění domácích. Modří ještě alespoň na chvíli zůstanou v útočné třetině.

40:10

40:01

Ve druhé třetině se podařilo domácímu týmu srovnat a nakonec také otočit. Momentálně tak vede 4:3 a do kabin jde za vedoucího stavu. Na ledě kromě branek bylo vidět také několik menších potyček. Třetí třetina bude ještě určitě zajímavá, nenechte si ji ujít.

40:00

39:57

Domácím se podařilo vyhodit puk, hosté už za ním ani nebruslí, už není čas.

39:20

Poslední minuta druhé třetiny už běží, u puku jsou stále hosté, kteří budou přesilovku dohrávat i v třetí části hry.

38:50

Modří už si přihrávají před brankou soupeře. Brankář musel také jednou zasahovat.

38:10

Tadeáš Pinkas – 2 min., hákování.

38:10

Emoce na ledě stoupají, sudí budou mít ještě v závěru druhé třetiny plno práce.

37:50

Radek Prošek číhal před brankou na finální nahrávku spoluhráče. Obrana Příbrami to ale nedopustila a kotouč odpravila dál od své branky.

37:10

Hráči se pomalu vrátili na led, ale ještě tam byla nějaká slovní výměna a menší strkanice. I tato situace se ale obejde bez vyloučení.

37:10

Matěj Skuhravý narazil do svého protihráče u mantinelu způsobem, že mířil do oblasti hlavy. Příbramský hokejista zůstává v pokleku na ledě, jsou u něj zdravotníci. Mezitím co je hra přerušena, jsou slyšet domácí, kteří křičí směrem k sudím, že tohle nemůžou tolerovat. Vylučovat se ale za to nebude.

36:50

Brankář Jakub Kašpar ale musí být i nadále pozorný, aby neutekla Příbram na větší brankový rozdíl. Teď dobře zasáhl a puk si ukryl u těla.

36:27

36:27 Petr KAFKA - 4:3

36:27

Autorem branky je PETR KAFKA. Asistence: Petr Josefus a Samuel Duchan. Domácí otáčí vývoj zápasu na svou stranu! Josefus už mohl pálit na branku z dobré pozice, ale všiml si u tyčky svého spoluhráče, který měl následně ještě jednodušší pozici, když mu stačilo uklidit puk do odkryté branky.

35:50

Vhazovat se bude před brankou Chebu.

35:17

35:17 Jan BEČVÁŘ - 3:3

35:17

Autorem branky je JAN BEČVÁŘ. Asistence: Jaroslav Chlouba. Je srovnáno! Proběhlo vhazování před brankou domácích, ti se ale rychle dostali dopředu a Bečvář zakončil, po přihrávce z levé strany, na branku. Po vhazování se ještě Čejka rozčiloval, něco se mu nelíbilo, ale branka už je potvrzená a platí.

35:06

Střelu od modré čáry zachytil domácí brankář do své výstroje.

34:59

Přihrávka na Pinkase neprošla. Vápeník dobře nastavil hokejku a zabrzdil puk.

33:27

Kvůli přihrávce rukou se teď pozastavuje hra. Pokračovat vhazováním se bude ve středním pásmu.

32:55

Jaroslav Vašíček – 2 min., podrážení.

32:35

Střelu od modré čáry musel likvidovat brankář Příbrami.

31:40

Matěj Kolda nahrál spoluhráči pod sebou. Tadeáš Pinkas pak vystřelil tvrdě, ale vedle.

30:25

Cheb má puk v moci za svou brankou.

28:41

Puk, jenž nahodil jeden z hostujících hráčů do útočné třetiny, si obránce Příbrami zastavil vysokou holí. Pokračuje se vhazováním před brankou Jirouška.

28:18

27:10

Domácí se dostali po chybě posledního hráče v modrém do brejku. Ač to bylo tři na jednoho, Příbram se neprosadila.

26:40

První ránu, z pravé strany, si kryje brankář Jiroušek ke svému tělu.

26:25

Jeden z hostů byl zasažen holí do obličeje v obranném pásmu. Modří mají šanci navýšit své vedení.

26:18

Samuel Duchan – 2 min., vysoká hůl.

26:10

Střelu od modré čáry si pohlídal brankář Kašpar. Bude se pokračovat vhazováním před jeho brankou.

25:39

25:15

Hostům se podařilo vyhodit puk, následně ho i získat.

24:25

Příbram teď spíš bojovala o puk, aby ho zvládla udržet v útočné třetině. Střela ale zatím v této přesilovce nepřišla.

23:39

Petr Karpov – 2 min., napadení.

23:05

Domácí dostali výhodu poté, co byl na zem sražen jeden z hráčů Příbrami.

22:29

22:29 Petr KAFKA - 2:3

22:29

Autorem branky je PETR KAFKA. Asistence: Petr Josefus a Samuel Duchan. Duchan. Kapitán Příbrami měl hodně prostoru na levé straně. Podíval se, napřáhl se a přesně zakončil do branky. Je sníženo. Domácí skvěle vstoupili do druhé třetiny.

21:21

Václav Stejskal – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

21:21

Václav Stejskal lehl do střely, pak ale dál pokračoval ve hře na zemi a bránil domácím pokračovat. Sudí budou vylučovat.

20:17

20:17 Petr KAFKA - 1:3

20:17

Autorem branky je PETR KAFKA. Asistence: Samuel Duchan. Kafka dostal dobrou nahrávku od Duchana na levé straně. Puk pak uklidil do volného prostoru branky vedle helmy brankáře.

20:10

Na buly byl opět úspěšnější domácí celek.

20:01

První třetina je u konce. Příbram dostala tři branky z podobné situace a s takovýmto skóre určitě po první třetině do kabin jít nechtěla. Naopak hosti, kteří proti velkému favoritovi mohli možná jen překvapit, hrají zatím dobře, dobře brání a jsou nebezpeční v protiútocích.

20:00

19:35

Tohle Příbram nevidí ráda. Cheb se znovu dostal do brejku a také zakončil. Zasahovat u horního rohu branky musel Jiroušek.

19:01

Začala poslední minuta první třetiny. Ve stejnou dobu přišlo také zakončení na chebskou branku. Puk skončil v lapačce golmana.

18:17

17:15

Domácí se sami zbrzdili v přechodu do útoku, je jim pískán ofsajd.

16:45

Bílí jsou za polovinou přesilové hry, všechny střely, které doposud na branku Chebu šly, zneškodnil Kašpar.

15:20

Petr Josefus obdržel přihrávku z levé strany, ale nedokázal si puk zpracovat.

14:40

Domácí se sami vyhnali z útočného pásma nepovedenou přihrávkou. Nespokojenost fanoušků byla slyšet.

14:25

Střela Petra Josefuse donutila brankáře zakročit. Ten pak po vyraženém puku ještě skočil a přikryl ho.

14:17

Samuel Duchan, Daniel Krejčí, Matěj Kolda, Petr Kafka a Petr Josefus se pokusí snížit z přesilové hry.

14:17

Šimon Krutina – 2+2, vysoká hůl.

13:48

Oddechový čas pro tým HC Baník Příbram. Domácí si docela logicky berou oddechový čas. Slyšet je trenér, který je z pochopitelných důvodů nespokojený s hrou svých svěřenců.

13:48

13:48 Václav SKUHRAVÝ - 0:3

13:48

Autorem branky je VÁCLAV SKUHRAVÝ. Asistence: Marek Švec. Hosté se znovu dostali do brejku dva na jednoho a přesně zakončili. Znovu přišla přihrávka před branku z pravé strany a tentokrát se jako střelec zapsal Skuhravý Václav.

12:40

Daniel Krejčí si najížděl z pravé strany. Puk zakončil jen do středu branky, Kašpar si ho přikryl k tělu.

11:30

Šimon Krutina dostal dobrou přihrávku z vlastního obranného pásma. Zakončení však bylo nepřesné a orazítkovalo jen mantinel za brankou.

10:58

Bílí jsou znovu na straně soupeře a snaží se něco vymyslet.

09:42

09:42 Ferdinand TÓTH - 0:2

09:42

Autorem branky je FERDINAND TÓTH. Asistence: Jaroslav Vašíček. Modrým se daří podruhé udeřit, tentokrát dokonce v oslabení! Vašíček a Tóth získali puk po vhazování a vydali se dopředu. Nejprve přišla přihrávka na Vašíčka, který ale vystřelil jen do betonu brankáře. Tóth byl však včas u vyražené střely a dorazil ji do odkryté branky.

08:55

Matěj Kolda se pokoušel o doražení puku do branky poté, co na svatyni Chebu zakončil jeho spoluhráč. Kašpar však měl puk pod kontrolou.

08:40

Přesilovková formace Příbrami kombinuje a zakončuje. Brankář ale skvěle zasahuje.

08:21

Pavel Vápeník – 2 min., držení.

08:00

Příbram dobývá branku soupeře a snaží se o vyrovnání. Modrý tým se ale drží a dál úspěšně odráží tlak favorita.

07:25

Jan Bečvář zakončoval k levé tyčce, avšak na Kašpara si nepřišel. Lapačka puk zachytila zavčas.

05:55

Tadeáš Pinkas dostal nabito od spoluhráče, ale ránou branku neohrozil.

04:10

Souboj o puk probíhá v obranné třetině Chebu.

03:40

Střelu od modré čáry se snažil do branky přesměrovat Samuel Duchan, byl ale dobře bráněný a změnit trajektorii puku na branku se mu nepodařilo.

03:20

Jakub Mařík prověřil připravenost brankáře, když na něj vypálil z pravé strany.

03:10

Zakázané uvolnění Chebu.

02:52

Chybná rozehrávka modrých dala domácím příležitost jít dopředu. Ani oni ale nerozehráli dobře a nedostali se tak s pukem ani za střední pásmo.

01:37

Pokračovat se bude před brankou hostujícího mužstva. Sudí pískají zakázané uvolnění.

01:18

01:18 Šimon KRUTINA - 0:1

01:18

Autorem branky je ŠIMON KRUTINA. Asistence: Ferdinand Tóth. Je tu první branka zápasu! Outsider zápasu se dostává do vedení poté, co se dostal do šance dva na jednoho. Tóth měl na levé straně Krutinu, přihrál mu, a ten se trefil za záda brankáře!

00:45

Petr Rozhon a Václav Skuhravý měli šanci zakončit na branku, ale ani jeden si nestihl puk nachystat a zakončit. Obrana Příbrami u nich byla zavčas.

00:15

První kontakt s pukem měli domácí, kteří vyhráli buly.

00:01

Cheb má dnes modré dresy, domácí tým oblékl bílé dresy.

HC Baník Příbram: Jiroušek (Šorf) – Zdeněk, Havelka, Jelínek (A), Krejčí, Pešta, Patzelt – Kafka (C), Kolda, Pětník – Bečvář, Josefus (A), Chlouba – Hasman, Pinkas, Mařík – L. Bednařík, Duchan, Klasna.
Trenér: Radek Bělohlav

HC Stadion Cheb: Kašpar (K. Kolář) – Strýček, V. Stejskal, Vápeník, Kořán (C), Šik, Jonák – Karpov, Rozhon, V. Skuhravý – M. Skuhravý, Vašíček, D. Novotný – Klíma, A. Vlach, M. Švec – Krutina, V. Kvasnička, Čejka (A) – Prošek, Tóth.
Trenér: Václav Skuhravý

Rozhodčí: Jan Červenka – Jakub Stacho, Ondřej Tuháček.

Domácí Příbram je na druhém místě za vedoucím Táborem. Jediné, co je však dělí, je skóre. Bodů totiž mají před nadcházejícím kolem stejně. Příbramský útok je druhý nejproduktivnější, hned za Chomutovem, který se bodově dotahuje na vedoucí dvojku, navíc má odehraný o zápas méně.

Příbram v posledním utkání porazila Kobru Praha, kterou na jejím ledě sestřelila 6:2. Rozhodující byla především druhá třetina, ve které se Příbram trefila čtyřikrát a byla už ve vedení 6:1. Padesát sekund před koncem snížil z přesilovky Vlček.

HC Stadion Cheb je ve spodní části tabulky. Poslední tři zápasy prohrál. Celkově má čtrnáct proher, pět výher po základní hrací době a dvakrát zvítězil až v prodloužení / na nájezdy. Poslední utkání Cheb sehrál s Letňany, kterým podlehl 4:6. Nejlépe bodovaným hráčem týmu je Prošek, jenž má 18 bodů za devět branek a devět asistencí. Řadí se na dělenou 43. pozici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

7:5

Branky a nahrávky: 21. Kafka (Duchan), 23. Kafka (Josefus, Duchan), 36. Bečvář (Chlouba), 37. Kafka (Josefus, Duchan), 46. Kolda (Josefus, Kafka), 47. Kafka (Duchan, Josefus), 60. Kafka – 2. Krutina (Tóth), 10. Tóth (Vašíček), 14. V. Skuhravý (M. Švec), 44. Krutina, 57. Vašíček (Vápeník, Tóth)

Rozhodčí: Jan Červenka – Jakub Stacho, Ondřej Tuháček

01:18 CHB 0:1 Krutina (Tóth)
08:21 CHB 2 Vápeník, držení
09:42 CHB 0:2 Tóth (Vašíček)
13:48 CHB 0:3 V. Skuhravý (M. Švec)
14:17 CHB 2+2 Krutina, vysoká hůl
20:17 PRI 1:3 Kafka (Duchan)
21:21 CHB 2 V. Stejskal, zdržování hry / zašlapování puku