Tipsport: 3.75 4.26 1.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 27 – 31 | Přesilová hra: 1/2 – 0/5 | Trestné minuty: 28 – 9

John Gibson (ANA) – 27 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,0 %, odchytal 59:35
Connor Hellebuyck (WPG) – 25 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,6 %, odchytal 59:26

Radko Gudas (ANA) – 0+1, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 19:07

Tři hvězdy utkání
1. Gabriel Vilardi (WPG) 1+0
2. Alex Killorn (ANA) 1+0
3. Cam Fowler (ANA) 0+0 (04:50:12)
Anaheimu se sice povedlo na začátku třetí třetiny (42. minuta) dostat do vedení 2:0, ale už po 43 sekundách zaveleli hosté k obratu. Čtyřmi góly skóre otočili a odváží si z Honda Center vítězství 4:2. Jedinou kaňkou na vítězství je pro Winnipeg zranění Kyla Connora, který zápas opustil na začátku druhé třetiny.

59:31

59:31 Mark SCHEIFELE - 2:4

59:31 6/6

Winnipeg právě vstřelil branku!
Hosté se ale útoku soupeře ubránili, dostali puk do středního pásma, kde Ehlers uvolnil na pravém křídle rozjetého MARKA SCHEIFELEHO, jenž dojel za útočnou modrou a poslal střelu do prázdné brány. Asistence: Nikolaj Ehlers.
Pionk N., Dillon B., Ehlers N., Barron M., Hellebuyck C., Scheifele M.
Fowler C., Henrique A., Leason B., Mintjukov P., Carrick S., Vatrano F.

59:09

Anaheim se konečně usadil v útočném pásmu a Gibson odjíždí na střídačku!

58:18

58:18 Gabriel VILARDI - 2:3

58:18 6/6

Hosté otáčí skóre zápasu! Střelu Morrisseye z dálky úspěšně protečoval nataženou hokejkou GABRIEL VILARDI. Puk sletěl ze vzduchu k ledu a Gibson nedokázal zareagovat. Asistence: Josh Morrissey, Dylan DeMelo.
DeMelo D., Naměstnikov V., Vilardi G., Hellebuyck C., Morrissey J., Niederreiter N.
Vaakanainen U., Gudas R., Killorn A., Terry T., Gibson J., Carlsson L.

57:34

Domácí Jones se nedokázal prosadit z pravého kruhu, byl zblokovaný Appletonem.

56:57

Hosté se přesunuli do útočného pásma a po krátké kombinaci to zkusil Dillon od modré čáry. Gibson kotouč vyráží.

56:35

Vatrano pronikl před brankoviště, ale při střele byl hodně obtěžován protihráčem. I kvůli tomu nedotáhl svou kličku a nepřekonal Hellebuycka.

56:08

Gustafssonovi byl puk od hole odpálen až do ochranné sítě Mintjukovem. Poslední komerční pauza.

55:42

A další icing Anaheimu.

55:35

Icing Anaheimu, vhazovat se bude před Gibsonem.

55:22

Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Oba týmy se střídají ve vedení útoků.

54:50

Tečované vyhození hostujícího týmu doletělo až k zadnímu mantinelu v pásmu Anaheimu.

54:17

Nepřesný prudký pas LaComba doletěl až k Hellebuyckovi. To zachránilo Anaheim od zakázaného uvolnění a dává mu šanci k usazení v útočném pásmu.

53:13

Nebezpečná Gudasova střela, která byla Hellebuyckovi skrytá. Brankář Winnipegu byl trefen mimo rozklek a povedlo se mu pak holí odehrát puk mimo brankoviště.

52:46

Vhazovat se bude v pásmu Anaheimu. Kotouč vyletěl do hlediště po jednom ze soubojů u mantinelu.

2:4

Branky a nahrávky: 37. Killorn (Terry, Max Jones), 42. Henrique (Silfverberg, Gudas) – 42. Niederreiter (Naměstnikov, Dillon), 46. M. Barron (Morrissey, D. Gustafsson), 59. Vilardi (Morrissey, DeMelo), 60. Scheifele (Ehlers)

Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – Fowler (A), LaCombe, Mintjukov, Ljubuškin, Vaakanainen, Gudas – Killorn, Carlsson, Terry – Vatrano, R. Strome, Leason – Max Jones, Henrique (A), Silfverberg (A) – R. Johnston, Carrick, McGinn.
Trenér: Greg Cronin

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Stanley – Connor, Scheifele (A), Ehlers – Perfetti, Naměstnikov, Vilardi – Niederreiter, Lowry (C), Appleton – M. Barron, D. Gustafsson, Iafallo.
Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Rehman, Beach – Hughes, Murray

Diváci: 13626

07:03 ANA 2 Terry, podrážení
12:44 ANA 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Terry