Střely na bránu: 24 – 24 | Přesilová hra: 0/3 – 1/5 | Trestné minuty: 10 – 6

Thatcher Demko (VAN) – 21 zákroků, 3 OG, úspěšnost 87,5 %, odchytal 59:46
Antti Raanta (CAR) – 20 zákroků, 4 OG, úspěšnost 83,3 %, odchytal 58:03

Filip Hronek (VAN) – 0+1, +2 účast, 1 střela na bránu, TM 2, čas na ledě 22:44
Martin Nečas (CAR) – 0+0, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 16:35

Tři hvězdy utkání
1. Elias Pettersson (VAN) 1+2
2. Sam Lafferty (VAN) 1+1
3. Ilja Michejev (VAN) 1+1 (06:52:01)
Carolině se ve třetí třetině povedlo vyrovnat na 3:3, ale z gólu Noesena ze 43. minuty se radovali jen minutu a 19 sekund. Ve 44. minutě totiž vrátil Vancouver do těsného vedení Pettersson a domácí už dokázali tento náskok uhájit. Po vítězství 4:3 se může Vancouver radovat z posunu na druhé místo Západní konference. Na vedoucí Vegas aktuálně ztrácí čtyři body.

59:56

Aho zpoza kruhů míjí branku soupeře a domácí vyhazují!

59:51

Zadorov vyhodil puk o mantinel, ale dal mu příliš razance. Další zakázané uvolnění.

59:41

Skjei se po buly dostal ke střele z nápřahu od modré čáry. Demko měl dobrý výhled a puk chytá.

59:36

Nakonec v přetlačované uspěli domácí, kteří ale vyhazují podél mantinelu jen na zakázané uvolnění.

59:15

O puk se hodně ztuha bojuje u mantinelu, je tam natisknuto hned šest hráčů obou týmů.

58:46

Oddechový čas pro tým Carolina Hurricanes.

58:46

Canucks vyhazují na zakázané uvolnění.

58:15

Hosté se dokázali po ztrátě útočného pásma rychle vrátit před branku Vancouveru.

57:40

Raanta odpelášil na střídačku, Carolina hraje vabank!

56:17

Canucks se dostali do postavení mimo hru. Komerční pauza.

56:07

Další odražený útok Caroliny, tentokrát se o to postaral Myers.

55:36

A nakonec se Joshuovi povedlo vytlačit puk do středního pásma.

54:55

Hurricanes se sice pohybují v útočném pásmu, ale Vancouver se snaží tlačit soupeře k mantinelu a nepustit ho do prostoru ke kombinaci.

53:53

Nahození Caroliny končí v ochranné síti. Vhazovat se bude u modré čáry domácích.

53:29

Kotouč je ve středním pásmu. Vancouver pokračuje v defenzivní hře, především nechce pustit soupeře do vyložené pozice.

52:54

Demko si pohlídal prostor u pravé tyče a zakončení Nečase z ostrého úhlu krotí na své hrudi.

4:3

Branky a nahrávky: 7. Lafferty (E. Pettersson, Cole), 27. Michejev (E. Pettersson, Lafferty), 34. J. Miller (Boeser, Höglander), 44. E. Pettersson (Michejev, Hronek) – 28. Martinook (Fast, Slavin), 40. Skjei (Orlov, Bunting), 43. Noesen (Drury, Burns)

Vancouver Canucks: Demko (DeSmith) – Q. Hughes (C), Hronek, Zadorov, T. Myers, Cole, Juulsen – Michejev, E. Pettersson (A), Lafferty – Höglander, J. Miller (A), Boeser – Joshua, Blueger, Garland – Di Giuseppe, Aman, Kuzmenko.
Trenér: Rick Tocchet

Carolina Hurricanes: Raanta (Kočetkov) – Slavin (A), Burns, Skjei, Pesce, Orlov, Chatfield – Bunting, S. Aho II, Jarvis – Teräväinen, J. Staal (C), Nečas – Martinook (A), Kotkaniemi, Fast – Lemieux, Drury, Noesen.
Trenér: Rod Brind'Amour

Rozhodčí: Luxmore, Syvret – Gawryletz, Brisebois

Diváci: 18586

06:17 VAN 1:0 Lafferty (E. Pettersson, Cole)
06:48 CAR 2 S. Aho II, podrážení