08.12.2023, 01:00 • Bell Centre, Montreal • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 4.06 4.46 1.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jak Michael Pezzetta, tak i hostující Andreas Englund odešli do kabin, předtím si vyslechli pětiminutové tresty za bitku.

47:58

47:58 Trevor MOORE - 0:4

47:58 6/6

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Navíc přichází gól hostujícího celku. Ve vlastním pásmu upadl jeden z hráčů Montrealu, od Fialy dostal přihrávku do sóla TREVOR MOORE a poradil si na výbornou. Pohotovou ranou nedal Montembeaultovi šanci na zákrok a je to 0:4. Asistence: Kevin Fiala, Drew Doughty.
Moore T., Fiala K., Doughty D., Danault P., Talbot C., Anderson M.
Anderson Jos., Guhle K., Montembeault S., Barron J., Evans J., Monahan S.

38:15

38:15 Quinton BYFIELD - 0:3

38:15 6/5

Přesilovka je využitá! Hosté předvedli tlak v útočném pásmu, Fialovi střela zpoza kruhu sice nevyšla, ale u brankoviště pohotový Kopitar přiklepl na volného QUINTONA BYFIELDA a ten zblízka překonal přemisťujícího se Montembeaulta – 0:3. Asistence: Anže Kopitar, Kevin Fiala.
Byfield Q., Kopitar A., Fiala K., Doughty D., Kempe A., Talbot C.
Stephens M., Guhle K., Montembeault S., Barron J., Monahan S.

37:04

Vylučuje se na straně Montrealu, dvě minuty za podrážení si jde odsedět Christian Dvorak.

26:53

Je tu další vyloučení, nyní jen na straně Los Angeles. Dvě minuty za hákování unikajícího protivníka vyfasoval Phillip Danault.

25:48

Po zákroku domácího gólmana je za jeho brankou strhla potyčka, po které sudí vylučovali. Domácí Michael Pezzetta obdržel dvě minuty za hrubost, hostující Pierre-Luc Dubois zase za sekání.

25:48

25:48 Výborný Montembeaultův zákrok

25:48

Hra se nám přesunula na opačnou stranu a Montembeault zastavil špičkou pravého betonu zakončení po brejku dva na jednoho. Na jeho štítě zůstal Dubois.

20:27

20:27 Suzukiho střela skončila na tyčce

20:27

Domácí byli zase blízko gólu, když po Slafkovského přihrávce zpoza branky trefil Suzuki zase tyčku!

17:46

17:46 Quinton BYFIELD - 0:2

17:46 6/6

Hosté unikají do dvoubrankového náskoku. Na pravou stranu dostal přihrávku QUINTON BYFIELD, doslova se prohnal okolo Guhleho, protáhl forhendovou kličku a zasunul puk za Montembeaulta – 0:2! Asistence: Adrian Kempe, Anže Kopitar.
Byfield Q., Moore T., Spence J., Danault P., Talbot C., Gavrikov V.
Matheson M., Guhle K., Montembeault S., Ylönen J., Pearson T., Evans J.

15:20

15:20 Za Talbotem to docela zvonilo

15:20

Málem bylo srovnáno, když příhru mezi dostal Monahan, ale ranou z první trefil brankovou konstrukci! O malou chvíli později ji zboku trefil i Slafkovský.

14:52

Ta byla hodně krátká, už se pískalo a Drew Doughty obdržel dvouminutový trest za vražení na hrazení.

08:13

08:13 Drew DOUGHTY - 0:1

08:13 6/6

No hosté jdou nakonec do vedení! Další výpad LA mířil levou stranou, kdy dostal až mnoho prostoru právě DREW DOUGHTY, namířil si to k brance, kde dokázal Montembeaulta překonat z bezprostřední blízkosti zasunutím po ledě – 0:1. Asistence: Quinton Byfield, Anže Kopitar.
Doughty D., Byfield Q., Kopitar A., Roy M., Kempe A., Talbot C.
Anderson Jos., Guhle K., Kovacevic J., Dvorak C., Montembeault S., Pearson T.

00:41

Už se pískalo a na trestnou lavici zamířil Kevin Fiala, kde si odsedí dvě minuty za hákování.

0:4

Branky a nahrávky: 9. Doughty (Byfield, Kopitar), 18. Byfield (Kempe, Kopitar), 39. Byfield (Kopitar, Fiala), 48. Moore (Fiala, Doughty)

Montreal Canadiens: Montembeault (Allen) – Lindström, Matheson (A), J. Barron, Guhle, Kovacevic, Struble – Slafkovský, Suzuki (C), Caufield – Jos. Anderson, Evans, Monahan – Gallagher (A), Dvorak, Pearson – Ylönen, Stephens, Pezzetta.
Trenér: Martin St. Louis

Los Angeles Kings: Talbot (Copley) – Doughty (A), M. Anderson, M. Roy, Gavrikov, Spence, Englund – Kempe, Kopitar (C), Byfield – Moore, Danault (A), Fiala – Laferriere, Dubois, Grundström – Lewis, Lizotte, Kaliyev.
Trenér: Todd McLellan

Rozhodčí: MacPhee, Hebert – Nansen, Suchánek

Diváci: 21 105

00:41 LAK 2 Fiala, hákování
08:13 LAK 0:1 Doughty (Byfield, Kopitar)