Tipsport extraliga

HC VERVA Litvínov – HC Olomouc

1:2

po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)

08.12.2023, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • 26. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.67 4.53 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a u dalších online přenosů se budu těšit opět na shledanou. (20:08:34)
Střely na branku: 26 – 32
Je dobojováno. Hned na začátku hosté rozhodli prodloužení a slaví druhý bod navíc. Verva získává jeden a nadále se tak trápí a nedokáže se dostat do větší herní pohody, aby se zase dostala na nějakou vítěznou vlnu.

60:25 4/4

Olomouc právě vstřelila branku!
Je hotovo. Hned na začátku nastavené hrací doby objel branku Litvínova JAN BAMBULA a poté zakončil u bližší tyče, kde překonal Šimona Zajíčka – 1:2. Hosté tak berou bonusový bod navíc. Asistence: Jiří Ondrušek.
Bambula J., Ondrušek J., Sedláček J., Knotek J.
Zajíček Š., Demel P., Kudrna A., Kaše D.

60:01

Základní hrací doba skutečně nerozhodla o vítězi a čeká nás tak minimálně prodloužení.

60:00

59:36

Andrej Kudrna se dostal do dobrého zakončení, jeho švih z levého kruhu ale hostující brankář Sedláček kryje.

58:45

Litvínovští jsou v držení kotouče, ale před Sedláčkem se nedokázali prosadit. Blíží se finiš třetí třetiny a zatím to vypadá, že základní hrací doba nepozná vítěze.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:16

U pravé tyče zastavil pokus Pláška Šimon Zajíček a znovu drží svůj tým ve hře!

56:55

Zajíček zakročil proti Švrčkově střele a znovu je přerušeno.

56:35

Domácí vybojovali v rohu obranného pásma puk a míří s ním hned do rychlého protiútoku, ale Kirk byl obrán o kotouč a do akce jde Olomouc.

55:26

Akce Olomouce končí na Zajíčkovi a znovu je hned hra zastavena. Buly po pravé ruce Šimona Zajíčka.

54:41

Jindřich Abdul zakončil z pravé strany mezi nohy Sedláčka, ten sklapl betony a udržel mezi nimi puk. Hra je přerušena a následuje další komerční přestávka.

53:30

Lukáš Klimek se dostal do nebezpečného zakončení před domácí klecí, ovšem znovu byl mezi svými třemi tyčemi pozorný Šimon Zajíček.

52:32

Litvínov je v plném počtu.

52:12

Hosté mají menší převahu a snaží se skórovat, ale proti nyní byla obrana Vervy i brankář Šimon Zajíček.

1:2

Branky a nahrávky: 2. Kirk (Maštalířský, Abdul) – 15. Orsava (P. Musil, Káňa), 61. Bambula (Ondrušek)

HC VERVA Litvínov: Zajíček (M. Tomek) – Demel (A), Baránek, Baláž, Zile, Šalda, Czuczman, Kočí – Koblasa, D. Kaše (C), Hlava – Abdul, Kirk, Maštalířský – Urban, Gut, Kudrna (A) – Havelka, Jícha, Zygmunt.
Trenér: Karel Mlejnek

HC Olomouc: Sedláček (Čerbák) – Ondrušek (C), Řezníček, Sirota, Škůrek, Černý, Švrček, Ozols – Kusko, Knotek (A), Bambula – Plášek ml., Nahodil (A), Navrátil – Káňa, P. Musil, Orsava – Kunc, Anděl, Klimek.
Trenér: Jan Tomajko

Rozhodčí: Hribik, Pilný – Frodl, Špůr