DHL Extraliga juniorů

RI Okna Berani Zlín – HC ZUBR Přerov

4:3

konec (3:0, 1:1, 0:2)

07.12.2023, 18:00 • Trinity Bank Arena Luďka Čajky • 1 • O účast v play-off • Marek Valkovič

Úvod zápasu patřil Beranům, kteří vedli po 27. minutách už 4:0. Zápas se jim ale zkomplikoval, Zubři dali postupně 2 branky a především díky přesilovkám měli šanci na vyrovnání. Ozollapa jednu z nich využil a minutu před koncem dal kontaktní branku, ale Přerov už další gól nepřidal, takže tři body zůstávají ve Zlíně. (20:23:36)
Po závěrečném hvizdu se strhla další potyčka, ale vše je už vyřešeno a Berani se radují ze 3 bodů!

59:44

Domácí vyhazují.

59:40

Zakázané uvolnění domácích.

59:20

Hosté mají problém se dostat do útočného pásma.

Přerov právě vstřelil branku!
Brejk dva na jednoho vyřešili Přerovští dokonale, Kolařík roztáhl hru a RAULS OZOLLAPA měl lehkou práci.
Ozollapa R., Kolařík O., Hanák J., Vojtek M., Bárta Da., Billa J.
Uherek M., Zavřel M., Šišák M., Laciga A., Čechmánek J., Heš L.

58:14

Po konci přesilovky šli Zlínští dva na nikoho, Holba nahrával zpět svému spoluhráči, ten však nepřestřelil beton Vojtka.

57:47

Přerov pálil těsně mimo, Uherek vůbec neviděl.

57:01

Lukáš Heš výborně zdržuje hru v útočném pásmu.

56:27

Kombinace Přerova končí posunutou brankou.

56:04

Holba je nakonec vyloučen za sekání.

56:04

Holba se po buly snažil vytrhnout hokejku ze sevření Halíka, ten se přitom nějakým způsobem zranil a odjíží na střídačku.

55:59

Další strkanice okolo branky domácích po pádu Hlávky do brankoviště.

55:59

Oddechový čas pro tým Berani Zlín.

55:52

Obránce Zlína při bránění upadl, takže Hradil šel sám na branku, ale Uherek dobře roztáhl své betony.

4:3

Branky a nahrávky: 1. Laciga (Klimek, Čechmánek), 10. Holba (Mikel), 15. Laciga, 27. Nekvapil (Mikel, Vaculík) – 33. J. Hanák (Billa, Kolařík), 54. Hlávka (Hradil, Tomiga), 59. Ozollapa (Kolařík, J. Hanák)

RI Okna Berani Zlín: Uherek (Kowalczyk) – Špaňhel (A), Lukaštík, Zavřel, Kotala, Šišák, Mikel, Urban – Laciga, Čechmánek (C), Klimek – J. Heš, L. Heš, Vaculík – M. Horský, Holba, Pražan – Nekvapil, Pešák, Tomek.
Trenér: Juraj Jurík

HC ZUBR Přerov: Žurek (29. Vojtek) – Tomiga, Pekr, Billa (A), Holík (C), Da. Bárta, Janek, Škňouřil, Němec – Švejda, Ozollapa, Hradil – Halík, Kolařík, Hlávka – Hyža, Buršík (A), Nášel – Kuchta, J. Hanák.
Trenér: Pavel Neuman

Rozhodčí: Obadal, Schenel – Mikšík, Kučera