1:3

konec (0:0, 0:2, 1:1)

04.12.2023, 20:00 • Pardubice, enteria arena • 11. kolo • Michal Heřman

Tipsport: 6.19 6.88 1.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dramatický zápas končí vítězstvím favorizovaného hostujícího celku, který se ale na tři body pořádně nadřel. Pardubice měly své šance, hlavně Maťátko mohl vyrovnat na 2:2 v 57. minutě. Skvělým zákrokem ale zachránil ČVUZ brankář Mann. Utkání po gólu do prázdné končí 1:3. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (22:09:59)

59:19

Engineers právě vstřelili branku!
MICHAL KUČERA využívá chyby v domácí rozehře a trefuje prázdnou branku! Je rozhodnuto! Bez asistence.

59:15

Pardubice mají problém v rozehrávce ve vlastním pásmu.

59:01

Už začala poslední minuta třetí třetiny. Bude to i poslední minuta celého zápasu?

58:42

Hosté vyhazují a mohou prostřídat.

58:01

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51

Hosté se dostali do středního pásma a mohou si v obraně oddychnout.

57:30

Hraje se stále kolem hostující branky. Zatím ale bez střel.

57:14

Zakázané uvolnění ČVUT. Hra se vrací před Manna.

57:06

Sodomka zůstává na střídačce, domácí hrají v šesti!

57:06

Oddechový čas pro tým Riders Univerzita Pardubice.

56:39

Tak tohle je jeden ze zákroků roku! Maťátko se dostal k puku v mezikruží a vypálil dobře nad vyrážečku. Mann ale máchl rukou a puk nachází v lapačce! Domácí hráč se už radoval, ale nakonec jen smutně padá na led.

55:27

Stolín nebyl daleko od vyrovnání! Po přiťuknutí ale branku netrefil!

55:00

Pardubice se tlačí do ofenzivy a vše je stále otevřené. Domácí tým žene i zaplněná malá tribuna v hale.

54:10

Hosté chtějí rychle kontrovat, Sodomka ale kryje.

53:06

Univerzita Pardubice právě vstřelila branku!
Domácí tým nakonec přesilovku proměňuje! JAN STOLÍN si najel do mezikruží, kde dostal prostor a následně vymetl horní kout branky! Asistence: Pilný.

52:48

A další vyhození ČVUT.

52:36

Hosté potřetí vyhazují a v pohodě střídají.

1:3

Branky a nahrávky: 54. Stolín (Pilný) – 22. Hasil (Svach, Januška), 33. Vaňous (Hasil, Januška), 60. Kučera

Riders Univerzita Pardubice: Sodomka (Novotný) – Kopecký, Špinka, Lenoch, Vacek, Pražák (K) – Hrůša, Vinkler, Šrámek, Kopecký, Ladman, Štohanzl, Pilný, Stolín, Šťastný, Maťátko (A), Novotný, Hebek (A)
Trenér: Martin Šejba

ČVUT Engineers Prague: Mann (Pulda) – Šonský, Gonda, Vobořil (K), Raiterman (A), Svach, Staněk, Kubata – Matějka, Dohnal, Hynek, Březina, Hasil, Fabiánek, Januška, Kleveta, Routa (A), Vaňous, Kučera
Trenér: Daniel Fuks

Rozhodčí: Bernat – Maštalíř, Brož