9:3

konec (5:3, 2:0, 2:0)

03.12.2023, 11:45 • OCBC Arena 2 (Singapur) • 1 • Skupina B • Adam Náhončík

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (13:46:22)
Je konec! Češky potvrdily roly favoritek a připisují si první tři body do tabulky. První třetina byla velmi nervózní, ale naše hráčky už poté ukázaly kvalitu a vyhrály obě následující třetiny 2:0. Polky i přes všechnu snahu nestačily a budou se soustředit na další zápasy.
Česko – Polsko 9:3
Branky a nahrávky: 9. Ratajová (Brucháčková), 13. Suchá (Jiráková), 14. Ratajová (Brucháčková), 18. Brucháčková (Krupnová), 18. Chudá (Kubečková), 22. Suchá (Jiráková), 31. Ratajová (Brucháčková), 51. Suchá (Ratajová), 55. Krupnová (Řepková) – 5. Rajská (Zagorská), 17. Krzywaková (Kowalewská), 20. Zagorská. Rozhodčí: Christian Crivelli a Davide Rampoldi. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Diváci: 1321. Zásahy brankářů: 27:14. Po třetinách: 5:3, 2:0, 2:0.

59:33

Nedovolené bránění od Anny Brucháčkové. Polky tak stále mohou vstřelit branku.

59:14

Vyloučení v týmu Česko:
Řepková – 2 min., Nedovolené vrážení.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:39

Eliška Trojánková se vytočila na středu hřiště, ale trefila u bližší tyče hostující gólmanku!

57:56

Výborná střela z první od Pláškové mířila do masky Zuzzany Abramczykové!

57:15

Další střela národního týmu, tentokrát střela Martiny Řepkové mířila pouze do bloku před brankou Polska.

56:53

Střela ze středu hřiště od Elišky Krupnové byla zablokována mimo branku Abramczykové.

56:28

Dobrá střela Dominiky Buczekové, která bekhendem prověřila Janu Christianovou. Ta si připisuje další zákrok.

55:59

Na zemi leží Martyna Gradzká, která se drží za ruku, doufejme, že bude v pořádku. Vzápětí se zvedá a sama odchází na střídačku.

55:41

Malwina Zagorská byla ze středu hřiště zablokovaná dvojicí obránkyň a Jana Christianová nemusela zasahovat.

55:15

Češky stále tlačí na své soupeřky a chtějí jim nadělit desítku, kterou by si naše hráčky rozhodně zasloužily.

54:39

Pomalu se nám blíží konec dnešního zápasu a už je jasné, že Češky dnes vyhrají.

54:03

54:03 KRUPNOVÁ - 9:3

54:03

Česko právě vstřelilo branku!
Devátý gól Česka! Martina Řepková skvěle vybojovala míček na mantinelu, předala přesnou přihrávkou balónek ELIŠCE KRUPNOVÉ, která z první dokázala dostat míček k pravé dolní tyči! Asistence: Martina Řepková.