3:2

konec (2:1, 1:0, 0:1)

01.12.2023, 19:00 • Ostrava, KOOPERATIVA ARENA • 19. kolo • Matěj Kotala

59:53

Domácí už si v klidu pohlídají výhru, jelikkož jim Heinrich svým krosčekem nabídl ještě přesilovku.

52:05

Petr Sobol vyhodil kotouč mimo hrací plochu a odpyká si tak 2 minuty.

48:00

Vsetín si ve třetí třetině také zahraje přesilovku, když se držením provinil Svozil.

43:06

Již třetí přesilovka pro Porubu, tentokrát se provinil Tomáš Herman, když svého soupeře podrazil.

37:37

Další nabídka přesilové hry pro domácí Porubu. Dvě minuty si odpyká Tobiáš Mošnička, když sevřel puk v rukavici.

24:29

Přesilovku si zahrají také domácí, když se v rohu kluziště provinil Herman, jenž krosčekoval protihráče.

21:18

První faul v zápase, který byl ihned potrestán. Dvě minuty si odsedí Jakub Kalužík za hákování.

3:2

Branky a nahrávky: 11. Svozil (P. Sobol), 12. Matějka (Graněčný, Kosina), 30. P. Sobol (Kosina, Hansel) – 20. Stodůlka, 52. Hrdý (Mošnička, Koláček)

HC RT TORAX Poruba 2011: S. Sobol (M. Mareček) — M. Michalčík, D. Janeček, D. Kosina, V. Telnov, J. Kalužík, V. Karal, D. Shevchuk — D. Dobša, V. Matějka, D. Svozil, I. Khromyshyn, P. Sobol, A. Šrubař, J. Krasnohorský, T. Hansel, M. Skřipčák, V. Graněčný, R. Martiňák
Trenér: Tomáš Potěšil

VHK ROBE Vsetín: A. Pavlíček (J. Uhrin) — M. Šedlbauer, T. Mošnička, J. Machů, O. Fojtík, J. Hamřík, T. Herman, M. Kotala — L. Stodůlka, T. Urge, M. Juráň, F. Kovář, O. Cakl, T. Ostrčil, J. Matějíček, O. Hrdý, A. Koláček, D. Heinrich, Š. Urbánek
Trenér: Rostislav Vlach

Rozhodčí: Lukáš Janda — Michal Vengřín, Vladimír Hladík

Diváci: 69

10:50 POR 1:0 Svozil (P. Sobol)
11:16 POR 2:0 Matějka (Graněčný, Kosina)
51:47 VSE 3:2 Hrdý (Mošnička, Koláček)
52:05 POR 2 Sobol, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
59:53 VSE 2 Heinrich, krosček